ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE NATUR LATEX HORSE 22

 • Výrobce:
 • Tuhost 4.Středně tuhá
 • SLEVA 10 % 19 990
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 17 991 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 17 991 Kč
 • 14-21 dnů 17 991 Kč
 • 14-21 dnů 21 989 Kč
 • 14-21 dnů 31 984 Kč
 • 14-21 dnů 35 982 Kč
 • 14-21 dnů 39 980 Kč
 • 14-21 dnů 39 980 Kč
 • 14-21 dnů 43 978 Kč
 • cm 21 989 Kč
 • Počet kusů

MATRACE NATUR LATEX HORSE 22

LATEX A KOŇSKÉ ŽÍNĚ JE POHODLÍ Z PŘÍRODY - SLEVA 10% (na standardní rozměry matrace, časově omezená akce).

Zdravotní matrace NATUR LATEX HORSE 22 je luxusní 22 cm vysoká přírodní matrace vyrobená z ověřeného přírodního latexu, který zajišťuje pružnost a elasticitu, má dobré ortopedické vlastnosti, vytváří jedinečné pohodlí pro spáče, kteří během spánku mění často polohu a má delší životnost. Matrace má 20 cm vysoké sendvičové jádro, které je rozdělené na latexové desky (výšky 4,8,4cm) a desky z velmi oblíbených koňských žíní (výška 2 a 2 cm). Matrace má obě ložné plochy stejné tuhosti, díky použitým kvalitním materiálům matrace nebude ani časem měnit svou pocitovou tuhost.

NOVINKA - PŘÍRODNÍ MATRACE

Materiál jádra matrace je přírodního charakteru a to jak použitý latex, tak zastoupené koňské žíně. Latex je elastický materiál, který vyniká svou pružností, pohodlím a delší životností. Pro tvarovou stálost latexu a zároveň zvýšenou poptávkou po přírodních materiálech, je latex vyztužen přírodní koňskou žíní. Koňská žíně je upravená do lehké prodyšné desky, která dobře odvádí vlhkost a zároveň slouží jako opora pro již zmíněnou latexovou desku. Koňská žíně je textilní materiál získaný z hřívy a ohonu koní, takto získaný materiál se zpracuje do hladké desky, která si zachovává omezenou pružnost, stabilitu a je také odolná proti opotřebení. V jádru matrace jsou použité dvě tyto desky z koňských žíní. Jádro matrace potom podepírá tělo ve všech spánkových polohách, pružný latex pomáhá při změně polohy během spánku, takže by nemělo docházet díky tomu ke krátkodobému nočnímu probuzení.

Matrace má obě ložné plochy o stejné tuhosti. Matraci doporučujeme časem v posteli otočit, aby se matrace rovnoměrně zatěžovala a udržela si dlouhou životnost. Matrace patří do kategorie oblíbených středně tuhých matrací.

Tuhost ložných ploch matrace: HARD 4 z 6ti

Zákazníci oceňují:
+ Důraz na použité přírodní materiály
+ Kvalitní jádro matrace

+ Jednotnou tuhost ložných ploch matrace HARD
+ Dlouhou životnost spojenou se 4 letou zárukou
+ Snímatelný pratelný potah s 3D mřížkou pro lepší odvod vlhkosti 

Matrace doporučujeme položit pouze na pevné lamelové nebo laťové rošty. Lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt. 

Potah matrace je velmi příjemný na dotek, je dobře prodyšný i díky 3D mřížce, textilnímu barevně oddělenému pásu, který je okolo celého obvodu matrace a zaručuje kvalitní odvětrávání. Materiál potahu je složený z vrstvené látky, prošité do geometrického útvaru. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách. Potah doporučujeme prát pouze výjimečně do 60°C, pro lepší ochranu potahu doporučujeme dokoupit kvalitní chránič matrace.

Matrace je vhodná na lamelové nebo laťové pevné rošty. Matrace je celkem vysoká cca 22 cm, jádro matrace má cca 20 cm. Kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt.  Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 150 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady). Matraci vyrábíme i na zakázku dle rozměrových požadavků zákazníka.

Moderní značková tužší matrace vysoké kvality
Pocitová tuhost jádra matrace: HARD/STŘEDNĚ TUHÁ 4 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Sendvičové přírodní jádro matrace
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je až 150 kg
Jádro matrace je vyrobené z odolného latexu podepřené deskami z koňských žíní
Výška matrace je cca až 22 cm
Snímatelný potah se zipem okolo matrace (lze rozdělit na dvě samostatné půlky) a 3D mřížkou, pratelný do 60°C 
Záruka: 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Doporučené uložení matrace: pevný lamelový nebo laťový rošt
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená 

Co je koňská žíně? Jedná se o přírodní materiál získáný z hřívy a ohonu koní. Takto získaný materiál se zpracuje do desky, která dodává matraci pružnost a vzdušnost. Deska je odolná i při dlouhodobém zatěžování a dobře zpracovává vlhkost. Koňské žíně mají spoustu ověřených vlastností jako je odolnost proti deformacím, schopnost akumulovat teplo, být antibakteriální a také zajištění mikroklimatických podmínek. Koňské žíně jednoduše zlepšují vlastnosti matrací.

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi kvalitní matrace, kde při výrobě matrace bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví a upřednostňuji kvalitu.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou uvedené rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce úplně dole v celých centimetrech do políčka “ATYP do 100x200cm".

Ceny ATYPU: 

- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 

- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).

- Atypické matrace větší než 100x200 cm- +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu