ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LATEXOVÁ MATRACE 100%

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 12 890 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 12 890 Kč
 • 14-21 dnů 12 890 Kč
 • 14-21 dnů 14 179 Kč
 • 14-21 dnů 18 046 Kč
 • 14-21 dnů 20 624 Kč
 • 14-21 dnů 25 780 Kč
 • 14-21 dnů 25 780 Kč
 • cm 14 179 Kč
 • Počet kusů

LATEXOVÁ MATRACE 100%

LUXUSNÍ LATEXOVÁ MATRACE VHODNÁ NA POLOHOVACÍ ROŠTY

Latexová matrace je špičková středně tuhá cca 18 cm vysoká velmi elastická matrace z přírodního materiálu latex. Jádro matrace je ze 100% značkového latexu, jádro je příjemně měkké, ale zachovává si pružnost a elasticitu. Latex je nejvhodnější materiál i pro uložení na polohovací a motorové lamelové rošty. Latexové matrace upřednostňují milovníci měkčího spánku, kteří po náročném dnu, hledají v ložnici pohodlí a odpočinek. Právě spánek na latexové matraci dodává tělu během spánku očekávanou regeneraci. Další výhodou matrace z latexu je, že tělo drží v ortopedicky správné poloze a to i při spaní na boku a na břiše, latexové jádro přesně kopíruje tělo tak, aby tlak těla byl na matraci rovnoměrně rozložen, díky tomu je spánek u zdravých jedinců nepřerušovaný a velmi hluboký.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 2 z 6ti

Zákazníci oceňují:
+ Monolitické měkké jádro matrace vhodné i na polohovací a motorové rošty
+ Jádro matrace ze 100% latexu
+ Příjemný měkký poleh poskytující komfortní zdravý spánek
+ Dlouhou životnost
+ Snímatelný pratelný potah
+ Prodlouženou záruku na proležení jádra matrace až na 4 roky

Komfortní latexová matrace je vyrobena na bázi přírodního kaučuku, má sedmizónové kvalitní latexové jádro, které je velmi pružné, proto umožňuje vytvarování matrace podle obrysu lidského těla a tvoří tělu pevnou podporu v jakékoliv poloze. Latex je všeobecně považován za materiál, který předchází vzniku bolestí zad a účinně ulevuje lidem s pohybovými problémy. Latex drží tvar a neslehává se, proto má matrace velmi dlouhou životnost.

Matrace má prošívaný snímatelný potah, který je vhodný i pro alergiky, potah má speciální úpravu zabraňující přežívání nebezpečných plísní a roztočů. Díky vysokému podílu bavlny je velmi příjemný na dotek a hlavně dobře odvádí vlhkost. Při pravidelné údržbě je odolný i proti prachu, roztočům a jiným alergenům. Potah matrace má ZIP kolem celého obvodu matrace, který umožňuje samostatné praní vrchních části potahu, potah je pratelný na 60°C.

Matrace z latexu je vhodná na lamelové rošty pevné, polohovací nebo i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace je vysoká cca 18 cm. Doporučené nejvyšší dlouhodobé zatížení matrace je až 140 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Nejpohodlnější měkká matrace z kolekce GREEN SLEEP
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKKÁ 2 a MĚKKÁ 2 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Jádro matrace je sendvičový typ z různě tvrdé pěny a RE pěny (SOFT/HARD)
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je až 140 kg
Jádro matrace: značkový 100% latex 
Výhoda: latexové jádro matrace je odolné proti proležení
Výška matrace je cca až 18 cm
Snímatelný potah se zipem okolo matrace (lze rozdělit na dvě samostatné půlky), pratelný do 60°C 
Záruka: 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Doporučené uložení matrace: pevné i polohovací lamelové rošty, pevné i polohovací laťové rošty
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená 

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi kvalitní matrace, kde při výrobě matrace bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví a upřednostňuji kvalitu.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou uvedené rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce úplně dole v celých centimetrech do políčka “ATYP do 100x200cm".

Ceny ATYPU: 

- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 

- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).

- Atypické matrace větší než 100x200 cm- +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Kryštof Doporučuje produkt

Pohodlí 1 Výška matrace 1 Cena 2 Prodejce 1 Celkový dojem 1

 • Asi nejsem jediný, kdo byl s nákupem u téhle firmy spokojený, přítelkyně chtěla vyloženě latexovou matraci, takže výběr byl omezený, ale už zase vím, proč si ji tak moc přála. Spaní na latexu je jiné a doporučuji.
 • Nároky přítelkyně.
5
100 %
Tery Doporučuje produkt

Chtěla jsem vyloženě latexovou matraci, 18cm výška dostatečná pro polohování, matrace dobře polohuje na dodaném motorovém roštu. V oblasti zad je příjemné, že cítíte, jak se matrace přizpůsobuje polohování roštu. Celkově mám z nákupu příjemný pocit. Jedná se přece jen o dost peněz a člověk něco očekává. Moje očekávání se naplnilo a jsem spokojená.

 • Matrace mě prostě baví, perfektně se přizpůsobuje roštu a pro tělo je to příjemný.
 • Matrace je asi díky latexu opravdu těžší.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu