ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE BOXSPRINGS BETLER Q850

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 3.Středně měkká/3.Středně měkká
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 26 860 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 26 860 Kč
 • 14-21 dnů 26 860 Kč
 • 14-21 dnů 29 546 Kč
 • 14-21 dnů 42 976 Kč
 • 14-21 dnů 48 348 Kč
 • 14-21 dnů 53 720 Kč
 • 14-21 dnů 53 720 Kč
 • 14-21 dnů 59 092 Kč
 • cm 29 546 Kč
 • Počet kusů

MATRACE BOXSPRINGS BETLER Q850

Komfortní taštičková matrace Boxsprings BETLER Q850 s topperem z latexu je celkově cca 25 - 26 cm vysoká, zdravotní matrace vhodná pro spáče hledající pružné podloží pro své tělo. Sedmizónové jádro matrace drží páteř a tím pádem i tělo během spánku v ortopedicky správné poloze. Jádro matrace je složené z pružinových taštiček, tzv. "Multipocket", kterých je cca 500 kusů a tvoří pevné zázemí. Taštičkové jádro matrace je ze své podstaty prodyšné, s tím souvisí eliminace roztočů a vzniku plísní v podloží. Každá taštiška je samostatně zašita do textilního sáčku, z důvodu zajištění maximální bodové elasticity matrace. Samotný poleh na matraci už určuje, že pod Vámi je perfektně propracovaná matrace, která Vás velice jednoduše přenese do říše snů.

Součásti ložné plochy matrace je cca 5 cm vysoký topper z latexové desky, který dodává matraci jemnost a měkkost polehu. Topper je k matraci připevněn ZIPem, díky tomu topper pevně drží na matraci.

Matrace Boxsprings BETLER Q850 je speciální matrace určená jak na pevné lamelové rošty nebo pevné desky (dle splnění hygienických podmínek), tak na boxspringové a kontinentální postele. Spodní část matrace je pro lepší přilnavost vybavená speciálním pogumovaným potahem. Pružinová taštičková matrace Boxsprings BETLER Q850 patří do kategorie luxusních matrací, které dokáží dát tělu během spánku to nejlepší.

Matrace Boxsprings BETLER Q850 je díky své nadčasové kvalitě určena pro náročné jedince, preferující komplexní řešení svého spaní.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 6ti a HARD 3 z 6ti.

Matrace Boxsprings BETLER Q850 jsou revoluční taštičkové matrace ve světě zdravého spánku, které nabízí kompletní řešení zdravého spánku bez kompromisů. Výška lehací plochy cca až 26 cm zajišťuje spánkový komfort nejvyšší kvality.

Jádro matrace i topperu je schované v textilním separátu (punčošce), která slouží pro jednoduché navlečení snímatelného potahu. Snímatelný potah je vzhledově ve velmi moderním pojetí, je vyrobený z kvalitního prošitého materiálu a v tuto chvíli patří mezi nejlepší potahy na trhu. Obvodové šedé paspule opticky oddělují topper od zbytku matrace, topper ale je součásti potahu matrace s kterým je spojený po obvodu ZIPem. Potah má vkusně prošitou identitu BETLER, potahu dominují esteticky vkusné loga "B", které se prošívají po celé ploše potahu matrace. Potah je z druhé strany prošitý klimafází z pružného dutého vlákna (300gr/m2) s CNC proševem, tím jsme podpořili přirozený odvod vlhkosti a potah také dobře snáší lidská pokožka. Okolo celého topperu je 3D pás, který slouží opět k odvodu vlhkosti a zároveň provzdušňuje vrchní topper. Takto zpracovaný potah řadí matrace mezi to nejluxusnější na trhu. Potah je pratelný do 40°C.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Matrace je vhodná na pevné lamelové rošty nebo pevné desky
Součásti matrace je vrchní topper
Matrace je vysoká cca 25-26 cm (včetně topperu)
Doporučená optimální nosnost matrace je do 140 kg
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 a HARD/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Výsledná barva pěn se může lišit, neboť objednáváme typ a druh pěny (šarže) a dodavatel garantuje kvalitu pěn, ale negarantuje barevné provedení

Matrace lze vyrobit i v zákaznicky požadovaných rozměrech, jedná se o výrobu na zakázku. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou uvedené rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce úplně dole do políčka “ATYP do 100x200cm", rozměry prosíme napsat v celých centimetrech. Atyp do rozměru 100x200cm je již cenově spočítán a cena je daná. 

Do tabulky lze napsat i větší rozměry než 100x200cm, ale cena se musí vypočítat (viz.níže). Cenu Vám vypočítáme po odeslání Vaší objednávky a tuto cenu odešleme e-mailem v nejbližším pracovním dni. V e-mailu zrekapitulujeme objednávku, rozměry, napíšeme podklady pro zaplacení zálohy nebo celé platby (dle domluvy) a budete vyzváni k potvrzení ceny a provedení platby, což je bráno jako souhlas a potvrzení objednávky. Po zaplacení zálohy nebo celé platby bude objednávka závazná a poslána do výroby. Toto platí i pro rozměry matrace, kde je uvedeno "ATYP".

Ceny ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Atypické matrace větší než 100x200 cm - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 180x200 cm, ostatní rozměry se vyrábějí pouze na zakázku s domluvenou zálohou nebo celou platbou předem (viz. výše). Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Ivana Galová Doporučuje produkt

Pokud máte boxspringovou postel nebo o ní uvažujete a hledáte příjemnou matraci, která má moderní vzhled a vysokou funkčnost? Tak doporučuji matraci Q850. Latexový topper je součásti matrace a jakmile si na matraci lehnete, získá si vás. Ta matrace má naprosto dokonalou tuhost, jak se říká ani tvrdá a ani měkká. Z matrace jsem nadšená a ráda ji doporučím.

 • Český kvalitní výrobce s úžasnými výrobky. Výška, kvalita provedení a hlavně je neuvěřitelně pohodlná.
5
100 %
Petr Malásek Doporučuje produkt

Nároky na spaní mám vysoké a tak jsem i hledal vysokou matraci s příjemným ležením, až jsem objevil matraci Q850. Po návštěvě prodejny v Praze a vyzkoušení jasná volba. Funkční matrace a na mé "hotelové" posteli se konečně dobře spí. Rád bych i touto formou poděkoval za přístup a oceňuji vaše výrobky s přidanou hodnotou. Krásná práce

 • Matrace je opravdové "umělecké dílo", je funkční a vzhledově krásná. Oceňuji i prodejce a služby.
 • Pro výnos potřebujete dvě silné osoby, mě to naštěstí vynesla firma BETLER.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.



Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu