ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE BETLER Q950

 • Výrobce:
 • Tuhost 3.Středně měkká
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 18 860 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 18 860 Kč
 • 14-21 dnů 18 860 Kč
 • 14-21 dnů 20 746 Kč
 • 14-21 dnů 30 176 Kč
 • 14-21 dnů 33 948 Kč
 • 14-21 dnů 37 720 Kč
 • 14-21 dnů 37 720 Kč
 • 14-21 dnů 41 492 Kč
 • cm 20 746 Kč
 • Počet kusů

MATRACE BETLER Q950

Luxusní taštičková matrace BETLER Q950 je cca 24 cm vysoká, zdravotní matrace vhodná pro spáče hledající pružné a měkké podloží pro své tělo. Sedmizónové jádro matrace drží páteř a tím pádem i tělo během spánku v ortopedicky správné a klidné poloze. Jádro matrace je složené z mikropružinek, tzv. "Multipocket", kterých je cca 1 000 kusů a tvoří pevné zázemí. Ložné plochy tvoří latexové desky s gelovými kuličkami, latex zajišťuje výbornou elasticitu a regulaci teploty. Taštičkové jádro matrace je ze své podstaty prodyšné, s tím souvisí eliminace roztočů a vzniku plísní v podloží. Každá mikropružinka je samostatně zašita do textilního sáčku, z důvodu zajištění maximální bodové elasticity matrace. Samotný poleh na matraci už určuje, že pod Vámi je perfektně propracovaná pružná matrace, která Vás velice jednoduše přenese do říše snů.

Pružinková taštičková matrace Q950 patří do kategorie luxusních matrací, které dokáží dát tělu během spánku to nejlepší. Matrace je vhodná k uložení na pevné lamelové rošty nebo i pevné desky (dle splnění hygienických podmínek).

Matrace BETLER Q950 je díky své nadčasové kvalitě určena pro náročné jedince, preferující komplexní řešení svého spaní.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 6ti a HARD 3 z 6ti.

Matrace Q950 jsou revoluční mikrotaštičkové matrace ve světě zdravého spánku, které nabízí kompletní řešení zdravého spánku bez kompromisů. Výška lehací plochy cca až 24 cm zajišťuje spánkový komfort nejvyšší kvality.

Jádro matrace i topperu je schované v textilním separátu (punčošce), která slouží pro jednoduché navlečení snímatelného potahu. Snímatelný potah je vzhledově ve velmi moderním pojetí, je vyrobený z kvalitního prošitého materiálu a v tuto chvíli patří mezi nejlepší potahy na trhu. Obvodové šedé paspule opticky oddělují topper od zbytku matrace, topper ale je součásti potahu matrace s kterým je spojený po obvodu ZIPem. Potah má vkusně prošitou identitu BETLER, potahu dominují esteticky vkusné loga "B", které se prošívají po celé ploše potahu matrace. Potah je z druhé strany prošitý klimafází z pružného dutého vlákna (300gr/m2) s CNC proševem, tím jsme podpořili přirozený odvod vlhkosti a potah také dobře snáší lidská pokožka. Okolo celého topperu je 3D pás, který slouží opět k odvodu vlhkosti a zároveň provzdušňuje vrchní topper. Takto zpracovaný potah řadí matrace mezi to nejluxusnější na trhu. Potah je pratelný do 40°C.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Matrace je vhodná na pevné lamelové rošty nebo pevné desky
Matrace je vysoká cca 24 cm
Doporučená optimální nosnost matrace je do 140 kg
Záruka až 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 a HARD/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Výsledná barva pěn se může lišit, neboť objednáváme typ a druh pěny (šarže) a dodavatel garantuje kvalitu pěn, ale negarantuje barevné provedení

Matrace lze vyrobit i v zákaznicky požadovaných rozměrech, jedná se o výrobu na zakázku. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou uvedené rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce úplně dole do políčka “ATYP do 100x200cm", rozměry prosíme napsat v celých centimetrech. Atyp do rozměru 100x200cm je již cenově spočítán a cena je daná. 

Do tabulky lze napsat i větší rozměry než 100x200cm, ale cena se musí vypočítat (viz.níže). Cenu Vám vypočítáme po odeslání Vaší objednávky a tuto cenu odešleme e-mailem v nejbližším pracovním dni. V e-mailu zrekapitulujeme objednávku, rozměry, napíšeme podklady pro zaplacení zálohy nebo celé platby (dle domluvy) a budete vyzváni k potvrzení ceny a provedení platby, což je bráno jako souhlas a potvrzení objednávky. Po zaplacení zálohy nebo celé platby bude objednávka závazná a poslána do výroby. Toto platí i pro rozměry matrace, kde je uvedeno "ATYP".

Ceny ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Atypické matrace větší než 100x200 cm - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 180x200 cm, ostatní rozměry se vyrábějí pouze na zakázku s domluvenou zálohou nebo celou platbou předem (viz. výše). Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu