ZDRAVOTNÍ MATRACE VIRTA BIO MAX

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 3-4. Středně tvrdá/tužší
 • SLEVA 10 % 6 640
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 5 976 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • SKLADEM 5 976 Kč
 • 14-21 dnů 5 976 Kč
 • 14-21 dnů 7 304 Kč
 • 14-21 dnů 7 304 Kč
 • 14-21 dnů 9 296 Kč
 • 14-21 dnů 10 624 Kč
 • 14-21 dnů 13 280 Kč
 • 14-21 dnů 13 280 Kč
 • cm 7 304 Kč
 • Počet kusů

ZDRAVOTNÍ MATRACE VIRTA BIO MAX

NAKUPUJTE MATRACE VIRTA BIO MAX VÝHODNĚ - SLEVA 10% (na standardní rozměry, časově omezená akce).

Matrace VIRTA BIO je kvalitní, 21 cm vysoká pohodlná matrace sendvičového typu, patřící do kolekce kvalitních matrací GREEN SLEEP. Jedinečné a velmi kvalitní jádro matrace je složené ze dvou BIO desek o různé tuhosti a nosné pěny HR. Ložné plochy matrace jsou z BIO komfortní pěny o různé tuhosti s podílem přírodního oleje SOYA, které jsou profilované do sedmi ortopedických zón, které zajišťují páteři ortopedicky správnou polohu a zároveň díky speciálně profilovaným vrchním deskám zdravotní matrace, působí i blahodárně na dokonalé prokrvení svalů. Matrace má ložné plochy s různou tuhosti jednotlivých stran (partnerská matrace), takže matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti vyhovovala.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 5ti a HARD 4 z 5ti.

Zákazníci oceňují:
+ Cenu
+ Oblíbená matrace z BIO pěny
+ Velmi komfortní jádro matrace
+ Snímatelný pratelný potah
+ Dlouhou životnost

Potah matrace CLIMA je velmi příjemný na dotek, prodyšný s velmi vzdušnou látkou a hezkým prošitím, která prodlužuje životnost matrace. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách do 60°C.

Matrace VIRTA BIO MAX je vhodná na lamelové rošty pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg. Uložení matrace na lamelový rošt prodlužuje životnost matrace.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady). Matraci vyrábíme i na zakázku dle rozměrových požadavků od zákazníka.

Velmi kvalitní matrace z kolekce GREEN SLEEP
Kvalitní sedmizónové jádro matrace
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 3 a HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Komfort matrace zajišťují ortopedicky profilované bio desky
Partnerské matrace - dvě strany tuhosti matrace
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 130 kg
Výška matrace je cca 21 cm
Velmi kvalitní snímatelný potah CLIMA pratelný do 60°C 
Záruka: 3 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití).
Doporučené uložení: pevný, mechanicky polohovací i motorový lamelový rošt
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená

Matrace VIRTA BIO si můžete prohlédnout, vyzkoušet a koupit v našem prodejním skladu na adrese: Žirovnická 2389, Praha 10 (viz. kontakty).

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné matrace, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Jana Doporučuje produkt

S kvalitou matrace jsme hodně spokojeni, spí se nám výborně.

 • Kvalita, cena a rychlost dodání
5
100 %
Venca Doporučuje produkt

Matrace je akorát tak vysoká, výhodou je, že je na každé straně jinak tvrdá, já spím na té tvrdší a manželka na té měkčí. Oba jsme moc spokojení.

 • Cena, kvalita, výška matrace

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód