ZDRAVOTNÍ MATRACE VARIO MAX 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 4-5. Tužší/tvrdá
 • SLEVA 15 % 11 720
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 9 962 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • SKLADEM 9 962 Kč
 • 14-21 dnů 9 962 Kč
 • 14-21 dnů 10 958 Kč
 • 14-21 dnů 8 966 Kč
 • 14-21 dnů 9 493 Kč
 • 14-21 dnů 9 962 Kč
 • 14-21 dnů 9 962 Kč
 • cm 10 958 Kč
 • Počet kusů

ZDRAVOTNÍ MATRACE VARIO MAX 1+1

ZA JEDNU CENU DVĚ MATRACE. MATRACE 1+1 SE OPRAVDU VYPLATÍ - SLEVA 15%

Moderní matrace VARIO MAX 1+1 jsou komfortní, cca 20 cm vysoké odolné matrace patřící do kolekce matrací GREEN SLEEP. Matrace VARIO MAX 1+1 mají jedinečné a velmi kvalitní značkové jádra matrací sendvičového futuristického typu, na jedné straně ložné plochy matrace je použitá značková BIO pěna s podílem přírodního oleje (SOYA) a z druhé strany ložné plochy matrace je použitá luxusní moderní zpevněná pěna BLACK foam.

Tuhost ložných ploch matrací: SOFT 4 z 5ti a HARD 5 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Příznivou cenu
+ Tuhé komfortní jádro matrace
+ Dlouhou životnost
+ Snímatelný pratelný potah

Matrace mají obě ložné plochy matrace o různé tuhosti, matrace lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti maximálně vyhovovala. Matrace patří do kategorie oblíbených tužších matrací, u těchto matrací zákazníci oceňují, že matrace VARIO MAX 1+1 jim během spánku poskytují vyžadovanou oporu a správnou tuhost.

Matrace VARIO MAX 1+1 patří mezi tužší, ale komfortní matrace a během spánku drží tělo v ortopedicky správné poloze a to i při spaní na zádech nebo na boku. Přírodní extrakt SOYA, ložné plochy z pravých značkových BIO a BLACK foam pěn a pět ortopedických zón na ložné ploše matrace o různé tuhosti, je zárukou kvalitního spánku. Futuristické jádro matrace odpovídá nejmodernějším trendům ve výrobě matrací a zipové nelepené profilování jádra matrace, zařazuje tuto matraci na pomyslný vrchol v nabídce. Matrace VARIO MAX 1+1 maximálně doporučujeme.   

Z matrací VARIO MAX 1+1 dostanete maximum, pokud je budete využívat v kombinaci s kvalitními lamelovými rošty (pevné, polohovací i motorové rošty). Navíc kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt

Potahy matrací SILVER PLUS obsahují stříbrné textilní vzorky proti bakteriím a roztočům, jsou velmi příjemné na dotek, prodyšné s velmi vzdušnou látkou a hezkým moderním prošitím, které díky účelovému prošitému vzoru prodlužují životnost matrací. Potahy mají ZIP po celém obvodu, potahy jsou snímatelné a rozdělitelné na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách do 60°C.

Matrace VARIO MAX 1+1 jsou vhodné na lamelové, pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace jsou vysoké cca 20 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Zvýhodněná cena při nákupu dvou matrací
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 4 a HARD/TUŽŠÍ 5 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Kvalitní pětizónové nelepené zipové jádro matrace
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 130 kg
Ložní plocha ze značkové BIO pěny a BLACK foam pěny
Partnerská matrace - dvě strany tuhosti matrace (každá strana jiná tuhost) 
Výška matrace je cca 20 cm
Kvalitní snímatelný potah SILVER PLUS pratelný do 60°C
Záruka 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití). 

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné matrace, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
JIRA Doporučuje produkt

PEVNÁ A TUHÁ MATRACE! SUPER LEŽENÍČKO

 • TUHOST A CENA ZA DVĚ MATRACE
 • NIC
5
100 %
Tonda Doporučuje produkt

Máme rádi tvrdší matrace, tato nám padla do oka a zajeli jsme si ji vyzkoušet. Už máme matrace asi čtyři týdny doma a výborně se nám spí, fakt je dobrá.

 • potah je se zipem a dobře se sundává vyhovuje nám výška a tuhost matrace zajímavá cena za dvě matrace
5
100 %
Anna Nová Doporučuje produkt

Matrace je správně tuhá, přesně jak jsme potřebovali. 20cm výšku matrace jsme také ocenili, lépe se nám vstává.

 • správná tuhost matrace, výška matrace a potah, který lze jednoduše sundat
 • 6 dní doručení

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód