ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ZDRAVOTNÍ MATRACE SUPER VISCO HYBRID 24 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 2.Měkká/4.Středně tuhá
 • SLEVA 15 % 27 360
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 23 256 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 23 256 Kč
 • 14-21 dnů 23 256 Kč
 • 14-21 dnů 30 096 Kč
 • 14-21 dnů 21 888 Kč
 • 14-21 dnů 24 624 Kč
 • 14-21 dnů 27 360 Kč
 • 14-21 dnů 27 360 Kč
 • 14-21 dnů 30 096 Kč
 • Počet kusů

ZDRAVOTNÍ MATRACE SUPER VISCO HYBRID 24 1+1

AKČNÍ NÁKUP NEJMODERNĚJŠÍHO SPÁNKOVÉHO VISCO KOMFORTU - SLEVA 15% (na standardní rozměry matrace, časově omezená akce).

Moderní zdravotní matrace SUPER VISCO HYBRID 24 jsou luxusní 24 cm vysoké komfortní matrace vyrobené z hybridní pěny a VISCO pěny, matrace díky tomu skvěle kopírují lidské tělo, přizpůsobují se přesně tlaku těla, výborně odvětrávají a mají delší životnost. Každá matrace má 22 cm vysoké sendvičové jádro. Sedm anatomických zón zajišťuje dokonalé podepření těla během spánku. Jedna ložná plocha matrace je tvořená komfortní hybridní pěnou a druhá ložná plocha je z velmi kvalitní značkové VISCO pěny, která se po zahřátí tělem dokonale přizpůsobuje. Matrace má obě ložné plochy matrace o různé tuhosti, matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti maximálně vyhovovala.

NOVINKA - MATRACE Z NOVÉ KOLEKCE PĚN HYBRID

Materiál jádra matrace je nejmodernější hybridní pěna o různé tuhosti v kombinaci s BIO a VISCO pěnou. Elastický materiál vyniká svou pružností, pohodlím a tvarovou stálostí. Jádro matrace podepírá tělo ve všech spánkových polohách, což má velmi pozitivní vliv na krevní oběh a hluboký spánek a navíc velmi dobře odvádí vzdušnou vlhkost. Futuristické jádro matrace odpovídá nejmodernějším trendům ve výrobě matrací, dvě vlnité samostatné sendvičové pěnové profilace jsou spojené do nelepeného zipového spoje se samostatnou lepenou VISCO deskou.

Matrace má obě ložné plochy matrace o různé tuhosti (SOFT/HARD), matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti maximálně vyhovovala. Matrace patří do kategorie oblíbených středně měkčích matrací.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 2 z 6ti a HARD 4 z 6ti

Zákazníci oceňují:
+ Cenově zvýhodněný set

+ Kvalitní vysoké sendvičové jádro matrace
+ Vysoký spánkový komfort díky moderní hybridní a VISCO pěně

+ Rozdílná tuhost jednotlivých ložných ploch matrace SOFT/HARD
+ Dlouhou životnost spojenou se 4 letou zárukou
+ Snímatelný pratelný potah s 3D mřížkou pro lepší odvod vlhkosti 

Z matrace dostanete maximum, pokud jí budete využívat v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem (pevné, polohovací i motorové rošty). Navíc kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt. 

Potah matrace je velmi příjemný na dotek, je dobře prodyšný i díky 3D mřížce, textilnímu barevně oddělenému pásu, který je okolo celého obvodu matrace a zaručuje kvalitní odvětrávání. Materiál potahu je složený z vrstvené látky, prošité do geometrického útvaru. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách. Potah doporučujeme prát pouze výjimečně do 60°C, pro lepší ochranu potahu doporučujeme dokoupit kvalitní chránič matrace.

Matrace je vhodná na lamelové pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace je celkem vysoká cca 24 cm, jádro matrace má cca 22 cm. Kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt.  Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 140 kg.

DORUČENÍ ZBOŽÍ JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady). Matrace vyrábíme i na zakázku dle rozměrových požadavků zákazníka.

Cenově zvýhodněný set 1+1
Moderní značková středně měkčí matrace vysoké kvality
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKKÁ 2 a HARD/STŘEDNĚ TUHÁ 4 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Sendvičové jádro matrace
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je až 140 kg
Jádro matrace je vyrobené z nejmodernější hybridní pěny a VISCO pěny
Partnerská matrace - dvě strany tuhosti matrace HARD/SOFT (štítek na potahu)
Výška matrace je cca až 24 cm
Snímatelný potah se zipem okolo matrace (lze rozdělit na dvě samostatné půlky) a 3D mřížkou, pratelný do 60°C 
Záruka: 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Doporučené uložení matrace: pevný, polohovací i motorový lamelový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby), pevný, polohovací i motorový laťový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby)
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená 

Co je to hybridní pěna? Jedná se o nejmodernější a nejodolnější pěnu, která kdy byla vyrobena. Hybridní pěna obsahuje to nejlepší z nejoblíbenějších materiálů používaných pro výrobu matrací. Hybridní pěna je příjemně pružná a vzdušná (výhody HR pěny), poskytuje termoregulaci a dlouhou životnost (výhody latexu), bodově se přizpůsobuje tělu ve všech spánkových polohách a zároveň je poddajná (výhody visco pěny) a hlavně zajišťuje vynikající odvod vzdušné vlhkosti. Hybridní pěna patří k mimořádně pohodlným matracím.

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi kvalitní matrace, kde při výrobě matrace bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví a upřednostňuji kvalitu.

Výsledné zabarvení pěn se může lišit, neboť objednáváme typ a druh pěny (šarže) a dodavatel garantuje kvalitu pěn, ale negarantuje barevné provedení. Prošití potahu je různé a nemá vliv na vlastnosti matrace.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu