ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ZDRAVOTNÍ MATRACE SUPER BIO

  • Výrobce:
  • Tuhost matrace 4.Tužší
  • SLEVA 15 % 6 390
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 5 432 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • SKLADEM 5 432 Kč
  • Počet kusů

ZDRAVOTNÍ MATRACE SUPER BIO

KVALITNÍ TVRDŠÍ MATRACE - OBĚ LOŽNÉ PLOCHY STEJNÁ TUHOST

NAKUPUJTE MATRACE SUPER BIO VÝHODNĚ - SLEVA 15% (na standardní rozměry).

Matrace SUPER BIO je velmi pohodlná, 20 cm vysoká komfortní tužší matrace sendvičového typu, patřící do kolekce GREEN SLEEP. Matrace je vhodná pro starší lidi nebo spáče hledající tužší matraci, ale vhodnou i na polohovací a motorové rošty. Jedinečné a velmi kvalitní přírodní jádro zdravotní matrace je složené ze dvou kvalitních pěn s podílem přírodního oleje SOYA, matrace se po celé ložné délce dokonale přizpůsobuje Vašemu tělu a ložná plocha je rozdělena do pěti anatomických zón. Jádro nebo-li páteř matrace je z kvalitní komfortní SOYA přírodní pěny. Ložné plochy matrace jsou z komfortní pěny profilované do tzv. Aktivní zóny, která působí velmi relaxačně během spánku, matrace se díky tzv. antidekubitnímu prořezu perfektně přizpůsobuje tělu a zároveň se matrace velmi dobře provzdušňuje. Aktivní zóna je po celé ploše matrace a napomáhá k změně polohy během spánku, díky tomu se na matraci při změně polohy nebudíte a spánek je velmi hluboký. Další výhodou matrace je stejná tuhost ložných ploch, proto se z matrace dobře vstává a při ranním vstávání dává matrace jistou oporu rukám při zvedání.

Tuhost ložné plochy matrace: HARD 4 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Cenu
+ Stejně tuhé obě ložné plochy matrace

+ Komfortní pevné jádro matrace
+ Dlouhou životnost
+ Snímatelný pratelný potah

Matrace SUPER BIO patří mezi nejpohodlnější tvrdší matrace a během spánku drží tělo v ortopedicky správné poloze a to i při spaní na zádech nebo na boku. Přírodní extrakty SOYA, profilované ložné plochy a pět ortopedických zón na ložné ploše matrace, je zárukou kvalitního spánku.

Z matrace SUPER BIO dostanete maximum, pokud jí budete využívat v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem (pevné, polohovací i motorové rošty).

Potah matrace CLIMA je velmi příjemný na dotek, prodyšný s velmi vzdušnou látkou a hezkým prošitím, která prodlužuje životnost matrace. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách do 60°C.

Matrace SUPER BIO je vhodná na lamelové rošty pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace je vysoká cca 20 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Velmi kvalitní matrace z kolekce GREEN SLEEP
Tuhost jádra matrace: HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Kvalitní pětizónové jádro matrace se stejnou tuhosti jednotlivých stran
Komfort matrace zajišťují desky s aktivní zónou na ložné ploše matrace
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 130 kg
Výška matrace je cca 20 cm
Kvalitní snímatelný potah CLIMA pratelný do 60°C  
Záruka: 2 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití).

Matrace SUPER BIO si můžete prohlédnout, vyzkoušet a koupit v našem prodejním skladu na adrese: Žirovnická 2389, Praha 10 (viz. kontakty).

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné matrace, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód