ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ZDRAVOTNÍ MATRACE RELAX MAX

 • Výrobce:
 • Tuhost 2.Měkká|3.Středně měkká
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 12 490 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 12 490 Kč
 • 14-21 dnů 12 490 Kč
 • 14-21 dnů 13 739 Kč
 • 14-21 dnů 13 739 Kč
 • 14-21 dnů 19 984 Kč
 • 14-21 dnů 22 482 Kč
 • 14-21 dnů 24 980 Kč
 • 14-21 dnů 24 980 Kč
 • cm 13 739 Kč
 • Počet kusů

ZDRAVOTNÍ MATRACE RELAX MAX

MĚKČÍ VYSOKÁ ORTOPEDICKÁ MATRACE POSKYTUJÍCÍ MIMOŘÁDNÝ KOMFORT SPÁNKU

Zdravotní matrace RELAX MAX je luxusní, cca 25 cm velmi vysoká komfortní měkká matrace patřící do kolekce luxusních matrací GREEN SLEEP. Jedinečné a velmi kvalitní značkové cca 23 cm vysoké jádro matrace je sendvičového typu složená jen z luxusních materiálů.

Jedna ložná měkká plocha matrace je tvořená přírodní antibakteriální a protiplísňovou deskou z latexu. Latexová deska je opatřena ventilačními kanálky optimalizující prodyšnost a cirkulaci vzduchu v matraci. Hlavní výhodou latexu je tvarová elasticita a spánkové pohodlí.

Druhá ložná plocha je vyrobena z velmi komfortní značkové BIO pěny. Střední část matrace tvoří elastické a pružné jádro, které zaručuje vysoký komfort ležení. Svalstvo je během spánku dokonale uvolněné, což přispívá k celkové regeneraci organismu. Matraci RELAX MAX doporučujeme všem, kteří požadují měkkou matraci poskytující vysoký komfort a příjemné pohodlí. Matrace má obě ložné plochy matrace o různé tuhosti, matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou měkkosti maximálně vyhovovala.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 2 z 6ti a HARD 3 z 6ti

Zákazníci oceňují:
+ Měkkost a pohodlí matrace

+ Výšku matrace úžasných 25 cm
+ Skvělé ortopedické vlastnosti
+ Antibbakteriální a protiplísňovou latexovou desku s ventilačními kanálky
+ Prodlouženou záruku 3 roky
+ Luxusní snímatelný pratelný potah

Zdravotní matrace RELAX MAX patří mezi nejpohodlnější měkké matrace a během spánku dovoluje tělu tzv. měkké spaní jako v "bavlnce". Moderní přírodní ložná plocha matrace odpovídá nejmodernějším trendům ve výrobě matrací a jádro matrace patří mezi jedno z nejměkčích v nabídce. Matrace RELAX MAX maximálně doporučujeme pro příjemné měkké spaní.   

Ze zdravotní matrace RELAX MAX dostanete maximum, pokud jí budete využívat v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem (pevné, polohovací i motorové rošty). Navíc kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt

Potah matrace CLIMA je z velmi příjemného kvalitního materiálu, který je oblíbený pro svou pevnost a poskytování dokonalého klima během spánku, potah je i příjemný na dotek a prodyšný. Hezké a praktické prošití potahu prodlužuje životnost matrace. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách do 60°C.

Matrace RELAX MAX je vhodná na lamelové, pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace je vysoká cca 25 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 140 kg.

MATRACE DORUČUJEME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady). Matrace vyrábíme i na zakázku (ATYP) dle rozměrových požadavků od zákazníka.

Luxusní měkká matrace vhodná pro všechny náročné spáče 
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKKÁ 2 a HARD/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Jádro matrace je sendvičový typ z různě tvrdé pěny a latexu (SOFT/HARD)
Ložní plocha z přírodního latexu, BIO pěny a HR foam pěny
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je až 140 kg
Partnerská matrace - dvě strany tuhosti matrace HARD/SOFT (štítek na potahu)
Výška matrace je cca až 25 cm
Snímatelný potah CLIMA se zipem okolo matrace (lze rozdělit na dvě samostatné půlky), pratelný do 60°C 
Záruka: 3 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Doporučené uložení matrace: pevný, polohovací i motorový lamelový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby), pevný, polohovací i motorový laťový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby)
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená 

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi kvalitní matrace, kde při výrobě matrace bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví a upřednostňuji kvalitu.

Matrace (skladem) si můžete prohlédnout, vyzkoušet a koupit v našem prodejním skladu na adrese: Žirovnická 2389, Praha 10 (viz. kontakty).

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou uvedené rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce úplně dole v celých centimetrech do políčka “ATYP do 100x200cm".

Ceny ATYPU: 

- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 

- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).

- Atypické matrace větší než 100x200 cm- +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód