ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ZDRAVOTNÍ MATRACE PERFECT LATEX MAX 90x200 - 1 KUS - VÝPRODEJ

  • Výrobce:
  • Tuhost matrace 3.Středně tvrdá
  • SLEVA 20 % 5 990
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 4 792 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • SKLADEM 4 792 Kč
  • Počet kusů

ZDRAVOTNÍ MATRACE PERFECT LATEX MAX 90x200 - 1 KUS - VÝPRODEJ

SLEVA 20 % - VÝPRODEJ - POSLEDNÍ 1 KUS

ZDRAVOTNÍ MATRACE ZE ZNAČKOVÉ BIO PĚNY A LATEXU

Zdravotní hygienické matrace PERFECT LATEX MAX jsou oblíbené, cca 21 cm vysoké komfortní matrace patřící do kolekce zdravotních matrací GREEN SLEEP. Jedinečná a velmi kvalitní značková sedmizónová jádra matrací jsou sendvičového typu s podílem latexu a pěny z přírodních olejů, ve středu jádra matrace je komfortní HR pěna. Jedna ložná plocha matrací je tvořena komfortním latexem, která pružně reaguje na změnu polohy těla a druhá ložná plocha je z velmi komfortní značkové BIO pěny. Matrace mají obě ložné plochy matrace o různé tuhosti, matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti maximálně vyhovovala. Latex je vysoce kvalitní elastický materiál, který reaguje a přizpůsobuje se tvaru a tlaku těla, díky této vlastnosti matrace přesně podepře tělo v každém jeho bodě, což má velmi pozitivní vliv na krevní oběh a hluboký spánek.

Tuhost ložných ploch matrací: SOFT 2,5 z 5ti a HARD 4 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Měkčí jednu ložnou plochu s latexem
+ Vyšší výšku matrace 21 cm
+ Snímatelný pratelný potah

Zdravotní matrace patří mezi nejpohodlnější matrace a během spánku drží tělo v ortopedicky správné poloze a to i při spaní na zádech nebo na boku. Ložné plochy z pravých značkových BIO pěn a latexu, sedm ortopedických zón na ložné ploše matrace o různé tuhosti, je zárukou kvalitního spánku. Jádra matrací odpovídá nejmodernějším trendům ve výrobě matrací. Matrace PERFECT LATEX MAX maximálně doporučujeme.   

Ze zdravotních matrací PERFECT LATEX MAX dostanete maximum, pokud je budete využívat v kombinaci s kvalitními lamelovými rošty (pevné, polohovací i motorové rošty). Kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt

Potah matrací CLIMA, je prodyšný s velmi vzdušnou látkou a hezkým moderním prošitím, které díky účelovému prošitému vzoru prodlužuje životnost matrace. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách do 60°C.

Matrace PERFECT LATEX MAX jsou vhodné na lamelové, pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopírují polohovací rošt pod zátěží). Matrace jsou vysoké cca 21 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

DORUČENÍ MATRACÍ JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Luxusní značková matrace z kolekce GREEN SLEEP
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 2,5 a HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Kvalitní sedmizónové jádro matrace 
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 130 kg 
Ložní plocha ze značkové BIO pěny, HR pěny a latexu
Partnerská matrace - dvě strany tuhosti matrace (každá strana jiná tuhost) 
Výška matrace je cca 21 cm
Kvalitní snímatelný potah CLIMA pratelný do 60°C
Záruka 3 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití). 

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné matrace, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód