ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ZDRAVOTNÍ MATRACE MAX GRAPHITE 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost 4.Středně tuhá|5.Tuhá
 • SLEVA 10 % 31 992
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 28 793 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 28 793 Kč
 • 14-21 dnů 31 992 Kč
 • 14-21 dnů 35 194 Kč
 • Počet kusů

ZDRAVOTNÍ MATRACE MAX GRAPHITE 1+1

VELMI POHODLNÁ MATRACE ZA ZVÝHODNĚNOU CENU - SLEVA 10% (na standardní rozměry, časově omezená akce).

Komfortní zdravotní cca 26 cm vysoké sedmi zónové tvarově stálé pohodlné matrace s tužším jádrem ve zvýhodněném cenovém setu 1+1 matrace. Sendvičové jádro zdravotní matrace je z pěti typů nových moderních značkových HR studených pěn a značkové VISCO pěny (pěna reagující na teplotu těla). Páteř zdravotní matrace tvoří nejnovější zpevněná HR pěna (barevné ostré vlnky), obalené značkovou HR pěnou (grafitová barva), která odolává zátěži, zlepšuje ortopedické vlastnosti matrace a zároveň poskytuje oporu ložné ploše, díky tomu drží spící tělo v anatomicky správné poloze. Nový moderní typ značkové HR studené pěny se vyznačuje vysokou elasticitou a hlavně tvarovou stálosti. Flexibilita pěny umožňuje dynamicky reagovat na váhové bodové zatížení, kterou zajišťuje otevřená buněčná stavba jádra matrace. Jádro matrace z takto vyrobené HR pěny velmi dobře odvětrává, proto se hodí i pro lidi se zvýšenou potivostí.  Ložné plochy matrace mají různou tuhost (modrošedá barva HR pěna a zelená barva Bio Visco pěna), proto se jedná o tzv. "Partnerské matrace". Visco pěna se při doteku a teploty lidského těla pomalu (líně) přizpůsobuje lidskému tělu, proto poleh na této matraci prvně působí tvrdě, ale postupně se pěna změkčuje do ortopedicky přesné polohy. Zdravotní matrace doporučujeme díky kvalitě a tvrdšího komfortu polehu pro spáče, kteří hledají tvrdší, ale velmi vysoké matrace.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 5ti a HARD 4 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Tužší sedmizónové jádro matrace
+ Visco pěnu reagující na teplotu lidského těla
+ Výšku matrace 26cm
+ Luxusní snímatelný potah Silver s odvětrávací 3D mřížkou

Komfort matrace vylepšuje prošitý snímatelný potah matrace, který díky technologii "SILVER GUARD" zabraňuje tvorbě roztočů a potlačuje růst bakterií, touto technologií zajišťuje potah vysokou hygienu a svěžest matrace. Součásti potahu je i 3D mřížka okolo celého obvodu matrace, zajišťující proudění vzduchu skrz matraci a pomáhá ji tak udržovat suchou a svěží. Potah ve standardních rozměrech lze prát v domácí pračce.

Matrace jsou určené pro uložení na lamelové rošty do postele pevné, polohovací i motorové rošty. Matrace polohují pouze pod zátěží (ležící lidské tělo). Lamelové rošty prodlužují životnost matrace a zlepšují ortopedické vlastnosti matrace.

DORUČENÍ MATRACÍ JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Chraňte a opatrujte své nové matrace a používejte pouze kvalitní chránič matrace, které naleznete i v naší nabídce. V naší nabídce naleznete i luxusní čalouněné postele a dřevěné postele.

Zvýhodněná cena při nákupu dvou matrací
Matrace z kolekce GREEN SLEEP
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 3 a HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Jedná ložná plocha z VISCO pěny, pěna reagující na teplotu těla
Kvalitní partnerské sendvičové jádro matrace (ložné plochy o různé tuhosti)
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 140 kg
Ložné plochy ze značkových pěn
Výška matrace je úžasných cca 26 cm
Kvalitní snímatelný a pratelný potah s 3D větratelnou mřížkou
Záruka 3 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití).

Matrace 1+1 jsou matrace, které se prodávají ve dvou variantách a to do rozměru 100x200 cm jako dvě matrace (dvě samostatné jádra matrace), nad rozměr 100x200 cm se ze "dvou" matrací stává jedna ve větším rozměru (dvě jádra se "spojí" a vytvoří matraci ve větším rozměru 120/140/160/180 a 200 cm). Proto v cenové tabulce je uvedený přesný počet matrací, které objednáváte.

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné matrace, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Viktorie Doporučuje produkt

Pořádně vysoká matrace, pohodlná a za skvělou cenu. Spí se nám výborně. Určitě doporučujeme.

 • Výška matrace, cena, rychlé doručení
5
100 %
Robert S. Doporučuje produkt

Naprostá spokojenost a vřele doporučuji. Doma máme již dvě tyto sady matrací a naprostá spokojenost jak naše tak i návštěv které u nás občas přespí na matracích.

 • Perfektní matrace a naprostá spokojenost se spaním. Měl jsem problémy se zády a věřím, že i díky této matraci tyto problémy přestali. Lepší spánek.
5
100 %
Vaše jméno: Doporučuje produkt

Matrace, který splnila veškeré moje náročné požadavky.

 • Výška matrace, potah, doprava zdarma.
 • Nic

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód