ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ZDRAVOTNÍ MATRACE ELEGANT LATEX MAX

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 3-4. Středně tvrdá/tužší
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 9 990 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 9 990 Kč
 • 14-21 dnů 9 990 Kč
 • 14-21 dnů 10 989 Kč
 • 14-21 dnů 16 983 Kč
 • 14-21 dnů 17 982 Kč
 • 14-21 dnů 19 980 Kč
 • 14-21 dnů 19 980 Kč
 • cm 10 989 Kč
 • Počet kusů

ZDRAVOTNÍ MATRACE ELEGANT LATEX MAX

Zdravotní matrace ELEGANT LATEX MAX jsou luxusní, cca 26 cm vysoké komfortní matrace patřící do kolekce luxusních matrací GREEN SLEEP. Matrace jsou určené pro aktivní závodníky, svalovce, FIT sportovce a zákazníky, kteří mají i vyšší váhovou zátěž, neboť matrace má jedinečně pevnou a při tom komfortí ložnou plochu s doporučenou nosností až 150 kg. Jedinečné a velmi kvalitní značkové jádro matrace je sendvičového futuristického typu ve střední vrstvě zpevněné luxusní moderní pěnou BLACK foam. Hlavní ložná plocha matrace je tvořená Latexovou deskou, která pozitivně reaguje na změnu polohy těla a druhá je z velmi komfortní značkové BIO pěny. Matrace mají obě ložné plochy o různé tuhosti, matrace lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám svou tuhostí maximálně vyhovovaly. Latexová deska je vysoce kvalitní elastický materiál, který reaguje na každou změnu polohy a zároveň pomáhá udržet tělo v ortopedicky správné poloze i při změně polohy těla během spánku. Díky této ojedinělé vlastnosti matrace je spánek hluboký a nepřerušovaný, což má velmi pozitivní vliv na krevní oběh a celkovou regeneraci těla. Matrace jsou vyrobeny z vysokogramážní pěny s dlouhou životností, která ani časem nemění své ojedinělé ortopedické vlastnosti. Matrace patří mezi luxusní ložné výrobky a svou kvalitou v oboru vyniká.

Tuhost ložných ploch matrací: SOFT 3,5 z 5ti a HARD 4 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Skvělé ortopedické a zátěžové vlastnosti
+ Excelentní výšku matrace 26 cm
+ Prodlouženou záruku 4 roky
+ Luxusní snímatelný pratelný potah ORTOPEDIC s 3D větrací mřížkou
+ Nosnost až 150 kg

Zdravotní matrace ELEGANT LATEX MAX patří mezi nejpohodlnější matrace a během spánku drží tělo v ortopedicky správné poloze a to i při spaní na zádech nebo na boku. Přírodní extrakty SOYA, ložné plochy z pravých značkových BIO pěn a komfortního Latexu, sedm ortopedických zón na ložné ploše matrace o různé tuhosti, je zárukou vysoce kvalitního spánku. Futuristické jádro matrace odpovídá nejmodernějším trendům ve výrobě matrací a zipové nelepené profilování jádra matrace, zařazuje tyto matrace na pomyslný vrchol v nabídce. Matrace ELEGANT LATEX MAX maximálně doporučujeme.

Ze zdravotních matrací ELEGANT LATEX MAX dostanete maximum, pokud je budete využívat v kombinaci s kvalitními lamelovými rošty (pevné, polohovací i v omezeném použití na motorové rošty). Kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt.

Potah matrací "ORTOPEDIC latex intelligent komfort" obsahuje bioaktivní úpravu (vhodná pro alergiky), je velmi příjemný na dotek, prodyšný díky 3D větrací mřížce okolo celého obvodu matrace s velmi vzdušnou látkou a hezkým praktickým prošitím, které prodlužuje životnost matrace. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách do 60°C.

Matrace ELEGANT LATEX MAX jsou vhodné na lamelové, pevné, polohovací a v omezeném použití i na motorové rošty (matrace kopírují polohovací rošt pod zátěží). Matrace jsou vysoké cca 26 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 150 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Luxusní značkové matrace z kolekce GREEN SLEEP 
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 2,5 a HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace) 
Kvalitní sedmizónové zipové jádro matrace 
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 150 kg 
Ložní plocha ze značkového Latexu, BIO pěny a BLACK foam pěny
Partnerské matrace - dvě strany tuhosti matrace (každá strana jiná tuhost) 
Výška matrace je cca 26 cm 
Kvalitní snímatelný potah "ORTOPEDIC latex intelligent komfort" s 3D větrací mřížkou pratelný do 60°C
Záruka 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití).

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné matrace, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev) 
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód