ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ZDRAVOTNÍ MATRACE ELEGANT LATEX 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 3-4. Středně tvrdá/tužší
 • SLEVA 10 % 17 380
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 15 642 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 15 642 Kč
 • 14-21 dnů 15 642 Kč
 • 14-21 dnů 17 206 Kč
 • 14-21 dnů 14 773 Kč
 • 14-21 dnů 15 642 Kč
 • 14-21 dnů 15 642 Kč
 • 14-21 dnů 15 642 Kč
 • cm 17 206 Kč
 • Počet kusů

ZDRAVOTNÍ MATRACE ELEGANT LATEX 1+1

ZVÝHODNĚNÉ LUXUSNÍ MATRACE 1+1 SE OPRAVDU VYPLATÍ - SLEVA 10%

Zdravotní matrace ELEGANT LATEX 1+1 jsou luxusní, cca 22 cm vysoké komfortní matrace patřící do kolekce luxusních matrací GREEN SLEEP. Jedinečné a velmi kvalitní značkové jádro matrace je sendvičového futuristického typu ve střední vrstvě zpevněné luxusní moderní pěnou BLACK foam. Hlavní ložná plocha matrace je tvořená Latexovou deskou, která pozitivně reaguje na změnu polohy těla a druhá je z velmi komfortní značkové BIO pěny. Matrace mají obě ložné plochy o různé tuhosti, matrace lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám svou tuhostí maximálně vyhovovaly. Latexová deska je vysoce kvalitní elastický materiál, který reaguje na každou změnu polohy a zároveň pomáhá udržet tělo v ortopedicky správné poloze i při změně polohy těla během spánku. Díky této ojedinělé vlastnosti matrace je spánek hluboký a nepřerušovaný, což má velmi pozitivní vliv na krevní oběh a celkovou regeneraci těla. Matrace jsou vyrobeny z vysokogramážní pěny s dlouhou životností, která ani časem nemění své ojedinělé ortopedické vlastnosti. Matrace patří mezi luxusní ložné výrobky a svou kvalitou v oboru vyniká.

Tuhost ložných ploch matrací: SOFT 2,5 z 5ti a HARD 4 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Skvělé ortopedické vlastnosti
+ Výšku matrace 22 cm
+ Prodlouženou záruku 4 roky
+ Luxusní snímatelný pratelný potah ORTOPEDIC s 3D větrací mřížkou

Zdravotní matrace ELEGANT LATEX 1+1 patří mezi nejpohodlnější matrace a během spánku drží tělo v ortopedicky správné poloze a to i při spaní na zádech nebo na boku. Přírodní extrakty SOYA, ložné plochy z pravých značkových BIO pěn a komfortního Latexu, sedm ortopedických zón na ložné ploše matrace o různé tuhosti, je zárukou vysoce kvalitního spánku. Futuristické jádro matrace odpovídá nejmodernějším trendům ve výrobě matrací a zipové nelepené profilování jádra matrace, zařazuje tyto matrace na pomyslný vrchol v nabídce. Matrace ELEGANT LATEX 1+1 maximálně doporučujeme.

Ze zdravotních matrací ELEGANT LATEX 1+1 dostanete maximum, pokud je budete využívat v kombinaci s kvalitními lamelovými rošty (pevné, polohovací i motorové rošty). Kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt.

Potah matrací ORTOPEDIC obsahuje bioaktivní úpravu (vhodná pro alergiky), je velmi příjemný na dotek, prodyšný díky 3D větrací mřížce okolo celého obvodu matrace s velmi vzdušnou látkou a hezkým praktickým prošitím, které prodlužuje životnost matrace. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách do 60°C.

Matrace ELEGANT LATEX 1+1 jsou vhodné na lamelové, pevné, polohovací a motorové rošty (matrace kopírují polohovací rošt pod zátěží). Matrace jsou vysoké cca 22 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 140 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady). 

Zvýhodněná cena při nákupu dvou matrací
Luxusní značkové matrace z kolekce GREEN SLEEP
 
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 2,5 a HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace) 
Kvalitní sedmizónové zipové jádro matrace 
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 140 kg 
Ložní plocha ze značkového Latexu, BIO pěny a BLACK foam pěny
Partnerské matrace - dvě strany tuhosti matrace (každá strana jiná tuhost) 
Výška matrace je cca 22 cm 
Kvalitní snímatelný potah ORTOPEDIC s 3D větrací mřížkou pratelný do 60°C
Záruka 4 roky

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné matrace, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev) 
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód