ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

VÁLENDA S ÚLOŽNÝM PROSTOREM DARKO

  • Výrobce:
  • Výroba na zakázku
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 7 580 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 4-6 týdnů 7 580 Kč
  • 4-6 týdnů 7 580 Kč
  • Počet kusů

Výběr látky korupus postele - jednobarevná

Manipulační poplatek

VÁLENDA S ÚLOŽNÝM PROSTOREM DARKO

Čalouněná válenda DARKO má velký úložný prostor přístupný od nohou postele.

Součástí válendy polohovací lamelový rošt a sendvičová matrace Luna s nosností 100kg. Matrace je vysoká 11cm, tuhost matrace je 5 z 5 - tuhá. Rošt umožňuje vstup do úložného prostoru zvednutím nožní části.

Manipulační poplatek

Manipulační poplatek je zpoplatněná služba, která zahrnuje přípravu postele k expedici. Manipulační poplatek je součásti každé postele od českého výrobce Pohoda.

Doprava postele

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel i přivezeme. Za poplatek nabízíme i "VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE" nebo "MONTÁŽ/VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE". V případě montáže si obalové materiály a vzniklý odpad odvážíme sebou, takže ložnice po našem odchodu je připravena ke spaní.

Volitelná látka postele

U postele si můžete vybrat barevné provedení viz. parametry postele. Kompletní vzorník látek je k dispozici v naší provozovně (adresa: Žirovnická 2389, Praha 10 - Záběhlice).

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus. Použité fotografie jsou pouze ilustrativní a nemusí vždy odpovídat typu a výslednému vzhledu postele, který ovlívníte vašim výběrem. Čalouněné postele se vyrábí dle Vámi vybrané barevné a rozměrové a konstrukční kombinace, proto se jedná vždy o výrobu na zakázku. Před výrobou budeme vždy požadovat zálohu nebo celou platbu.

Rozměr postele: 90x200 cm nebo 80x200 cm
Celkové rozměry: 90x200 cm nebo 80x200cm
Lehací plocha: 52 cm
Výška nožek: 3 cm
Látkové provedení matrace: čalouněná látka dle výběru (viz. vzorník barev)
Látkové provedení korpus postele: čalouněná látka (viz. vzorník barev)
Postel lze vyrobit také pouze v jednobarevném provedení ve stejné látce čelo i korpus postele.
Látkové provedení postele na obrázku: Walker 9 (vzor), Paris 5 (uni)
Doporučené zatížení: 100 kg
Matrace: sendvičová, výška 11cm, prošitý potah matrace, nosnost 100 kg
Úložný prostor přístupný od nohou postele vyklopením roštu

Každá čalouněná postel je vyráběna na zakázku se zálohou před výrobou. Záloha se dá uhradit v hotovosti nebo platební kartou přímo u nás v prodejním skladu, kde jsou k dispozici i látkové vzorníky nebo bezhotovostním bankovním převodem z účtu. V případě bezhotovostní platby zákazníka telefonicky kontaktujeme pro ověření rozměrů, barevné kombinace a informaci o produktu s předběžným termínem doručení, teprve následně po telefonické konzultaci posíláme zákazníkovi e-mail s údaji pro bezhotovostní platbu. Vše probíhá k naprosté spokojenosti zákazníka. Díky solidnímu přístupu zákazníka i výrobce jsme schopni držet v e-shopu velmi výhodné ceny zboží a ověřenou kvalitu, což zákazníci od nás očekávají.

ZKUŠENOSTI (DOPORUČENÍ) ZÁKAZNÍKŮ:
Naši zákazníci, kteří si zakoupili toto zboží doporučují přikoupit "Montáž čalouněné postele" nebo "Výnos postele", protože se jedná o rozměrově velkou a těžkou postel, kde pro manipulaci potřebujete minimálně dva zdatné jedince (po zakoupení příplatkové služby jedince dodáváme my ve formě řidiče nebo v kombinaci s našim proškoleným závozníkem). V případě, že není dokoupená příplatková služba, tak platí pouze doručení zboží ZDARMA a zboží si zákazník přebírá z korby nákladního auta.

atypické rozměry + 30 %

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód