ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

TAŠTIČKOVÁ MATRACE SPIRIT SUPERIOR COMODORE

  • Výrobce:
  • Tuhost 5.Tuhá
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 16 990 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 2-5 dnů 16 990 Kč
  • 2-5 dnů 30 582 Kč
  • 7-14 dnů 33 980 Kč
  • Počet kusů

TAŠTIČKOVÁ MATRACE SPIRIT SUPERIOR COMODORE

Taštičková matrace SPIRIT SUPERIOR COMODORE vydrží zatížení až 150 kg, výška matrace 30 cm.

AKCE SLEVA 10% při koupi dvou matrací SPIRIT SUPERIOR COMODORE 1+1 (v cenové tabulce jsou již ceny po slevě).

Velmi vysoká vzdušnost a termoregulační funkce pružinového (taštičkového) jádra AirForce. Spojení špičkových materiálů je zárukou špičkového komfortu. Vysoce vzdušná pružinová matrace střední až vyšší tuhosti s vysokou odrazovou pružností je vyrobená s cílem poskytnout každému bodu na Vašem těle současně úlevu i podporu.

Ložnou plochu představuje jemná perforovaná vrstva latexu, která se perfektně tvaruje podle křivek těla, a přitom omezuje pocení. Podporou dokonalého pohodlí, připomínajícího beztížný stav, je vrstva paměťové pěny střední tuhosti. Další vrstva vysoko-objemové studené pěny má na starost nejen chránit samotné pružinové jádro, ale také dodat matraci na pevnosti a pružnosti. Pružinové jádro, tedy více než 1 680 taštičkových pružin (platí pro rozměr 90x200 cm), je v tomto případě synonymem maximálního komfortu s nevídanou odezvou na tlak a mimořádnou vzdušností. Ortopedický efekt je ještě zvýšen důmyslným rozdělením pružin do 7 anatomických zón. Spodní vrstva studené pěny chrání pružiny uvnitř jádra.

Ložná plocha obsahuje více než 1 600 bodů pro Vaše záda s dvojitou podporou. Latexová jemnost a paměťový odlehčující efekt. Velmi vysoká vzdušnost a termoregulační funkce pružinového jádra AirForce. Vyšší tuhost, vynikající podpora páteře a zónová přizpůsobivost, zvýšená odrazová pružnost.

SPECIÁLNÍ KONSTRUKCE JÁDRA MATRACE PRO DOKONALÝ SPÁNEK
- LATEX 65kg/m3 (3 cm) velmi odolný houževnatý materiál s přirozenou odrazovou pružností a tvarovou stálostí
- VISCO 55kg/m3 (2 cm) pěna střední tuhosti pro sekundární doladění polohy páteře
- Studená pěna HR 45kg/m3 (3 cm) s jedinečným poměrem mezi hustotou a odrazovou pružností
- Filc 600 g/m2 - roznášecí a izolační vrstva
- Super-Multi-Pocket AirForce (18 cm) jádro z taškových pružin s dokonalou reakcí zaručuje dokonalou kopírovatelnost a podporu páteře, bezkonkurenční vzdušnost díky příčným kanálkům
- Vysoká dynamická odezva - každá pružinka odvádí na 100 % svoji práci přesně tam, kde Vaše tělo potřebuje
- Studená pěna HR vyšší střední tuhosti (3 cm) s jedinečným poměrem mezi hustotou a odrazovou pružností
- Dynamic response - systém kombinace dlouhých a krátkých pružin zajistí dokonalé odvětrání jádra (princip vzdušné pumpy) a automatické vyrovnání tuhosti a podpory při přetížení
- Pratelný prémiový potah GEKON

Prémiový potah Gekon si zamilujete na první dotek díky jeho hebkosti, nadýchanosti. Extrémně příjemný na dotek, ale především vysoce funkční. Název byl inspirovaný přírodou, díky struktuře, která je prošitá na vnější straně a vypadá jako silueta Gekona. Vyroben je z přírodních vláken Tencel 36% (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost), Elastanu 1% (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru 63% (snadné praní, pevnost, odolnost). Potah je opatřen zipem a jeho praktické dvoudílné provedení Vám umožní jednoduchou manipulaci a praní pro snadnou údržbu Vašeho lůžka. Termoregulační 3D ventilační mřížka okolo matrace podporuje nezbytnou vzdušnost lůžka, odvod vlhkosti a celkově zdravé a příjemné spánkové klima. Potah lze jednoduše sejmout a prát (60 °C) nebo čistit.

Ze zdravotní matrace dostanete maximum, pokud jí budete využívat v kombinaci s kvalitním pevným lamelovým roštem. Navíc kvalitní pevné lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt. Kvalita těchto matrací umožňuje vložení i na pevné laťové rošty.

MATRACE DORUČÍME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele: cca 150 kg
Výška matrace: cca 30 cm
Kvalitní snímatelný a pratelný potah s 3D ventilací Gekon (60°C)
Záruční doba: na matrace SPIRIT SUPERIOR je poskytována regresivní záruka 10 let na jádro matrace (0-6 let plná záruka, nad 6 let krácena každým rokem o 20 %); další prodloužená záruka je vztahem, který vzniká mezi výrobcem a koncovým zákazníkem na základě registrace prodloužené záruky (veškeré informace jsou součástí návodu na použití výrobku)
Doporučené uložení na lamelové rošty (pevné) s maximálním rozestupem lamel 4 cm

Zdravotní hledisko našich výrobků bylo pro nás vždy prioritou. Naše výrobky již od začátku testujeme dle řady kritérií důležitých pro kvalitu spánku a zdraví. Všechny použité vstupní materiály splňují certifikát Öko-Tex Standard 100 (evropský standard zdravotní nezávadnosti).

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu