ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ROŠTY DYNAMIC 28 ÚP/HN SE VSTUPEM DO ÚP POSTELE 140x200

  • Výrobce:
  • SLEVA 35 % 8 982
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 5 838 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • SKLADEM 5 838 Kč
  • Počet kusů

ROŠTY DYNAMIC 28 ÚP/HN SE VSTUPEM DO ÚP POSTELE 140x200

SLEVA 35 % - VÝPRODEJ KOLEKCE

POLOHOVACÍ ROŠTY S JEDNODUCHÝM PŘÍSTUPEM DO ÚP Z OBLASTI NOHOU A S POLOHOVÁNÍM HLAVY A NOHOU V ROZMĚRU 140x200 cm

SKVĚLÝ POMĚR CENY A KVALITY

Pohodlné polohovací lamelové rošty DYNAMIC ÚP/HN 140x200 cm se samostatným polohováním hlavy a jednoduchým manuálním přístupem do úložného prostoru pod lůžkem, pomocí vyklopení nožní části roštu. Pro snadné vyklopení roštu jsou po stranách roštu umístěny plynové vzpěry (2x), které pomáhají, aby zvednutí roštu bylo velmi jednoduché a zvládl ho úplně každý. Zákazníci u roštu DYNAMIC ÚP/HN 140x200 cm velmi oceňují design a kvalitu. Samostatné manuální polohování hlavy oceníte při čtení, sledování TV nebo při relaxování v posteli. Lamelové polohovací rošty DYNAMIC ÚP/HN mají 28 lamel uložených v kvalitních kaučukových výkyvných pouzdrech, jejichž anatomické uspořádání kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Polohovací lamelové rošty DYNAMIC ÚP/HN 140x200 cm v kombinaci s vhodnou matrací z naší nabídky dosahují výborných ortopedických vlastností a zároveň matrace dobře odvětrává.

Polohovací lamelové rošty DYNAMIC ÚP/HN 140x200 cm jsou Český výrobek a rošty díky kvalitě DOPORUČUJEME.

Pro zvýšení komfortu má polohovací lamelový rošt DYNAMIC ÚP/HN 140x200 cm v bederní oblasti nastavitelné zdvojené lamely (5ks), které jsou potaženy moderní dekorativní šedou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou zpevněné ramenní lamely (4ks) potaženy moderní dekorativní červenou metal – optik fólií.

Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu.

Kování neboli polohování lamelového roštu DYNAMIC ÚP/HN 140x200 cm je nastaveno tak, aby mělo dostatek poloh v oblasti hlavy celkem 13 poloh a jednoduchou manipulaci pomocí pístů při zvedání roštu a následném udržení polohy v nejvyšším bodě při vkládání věcí do ÚP.

Polohovací rošty DYNAMIC 28 ÚP/HN jsou vhodné pro většinu typů matrací u kterých je uvedeno, že matrace jsou vhodné i pro umístění na polohovací rošty.

Doporučená nosnost roštu DYNAMIC 28 ÚP/HN je 130 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Záruka: 3 roky (dle splnění Záručního plnění).

VÝKLOPNÉ LAMELOVÉ ROŠTY DODÁVÁME ZDARMA PO CELÉ ČR

Lamelové rošty v rozměru 140x200 cm vyrábíme pouze na zakázku se zálohou nebo platbou před výrobou
Český výrobek vysoké jakosti
Výkyvné kaučukové pouzdra (prodlužují životnost roštu) 
Manuální přístup do úložného prostoru z oblasti nohou 
Jednoduchá manipulace díky plynokapalinové vzpěře/pístu (2x)
Velmi jednoduchá manipulace roštu pomocí textilního úchytu
Výška roštu: cca 5 cm
Počet lamel: 28 ks
Nastavení tuhosti lamel v oblasti hrudníku: pomocí pěti lamel 
Záruka: 3 roky (dle splnění Záručního plnění) 
Doporučené zatížení: až 130 kg
Rošt je vyráběn na zakázku s platbou zálohy předem.

Na polohovací rošty se hodí matrace, u kterých je uvedeno, že jsou vhodné pro polohovací rošty.

Pořiďte si polohovací rošty pod Vaše matrace a dopřejte si maximální a zasloužený odpočinek. Pro pohodlné čtení nebo sledování televize už nebudete potřebovat polštáře navíc. Při bolesti zad, nemoci nebo pocitu únavy není nic příjemnějšího než si manuálně nastavit polohu roštu pod hlavou nebo pokud to rošt umožňuje zvednout mírně nohy.

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód