ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ROHOVÁ POSTEL VERONA

 • Výrobce:
 • Výroba na zakázku
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 14 080 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 4-6 týdnů 14 080 Kč
 • 4-6 týdnů 14 080 Kč
 • 4-6 týdnů 14 080 Kč
 • 4-6 týdnů 15 280 Kč
 • 4-6 týdnů 16 680 Kč
 • Počet kusů

Výběr nožiček

Výběr rohu postele

ROHOVÁ POSTEL VERONA

Krásná postel VERONA je elegantní lůžko s velkým úložným prostorem a volně vloženým roštem

Lamelový rošt je v posteli volně vložen, jedná se o základní rošt. K posteli doporučujeme koupit rošt umožňující vstup do úložného prostoru z boku postele pomocí pístů. Cena postele neobsahuje matraci, tu je možno zvolit jakoukoliv z nabídky.

Volitelná látka a nožky postele

U postele si můžete vybrat barevné provedení a typ/barvu nožiček - viz. parametry postele. Kompletní vzorník látek je k dispozici v naší provozovně (adresa: Žirovnická 2389, Praha 10 - Záběhlice).

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus. Použité fotografie jsou pouze ilustrativní a nemusí vždy odpovídat typu a výslednému vzhledu postele, který ovlívníte vašim výběrem. Čalouněné postele se vyrábí dle Vámi vybrané barevné a rozměrové a konstrukční kombinace, proto se jedná vždy o výrobu na zakázku. Před výrobou budeme vždy požadovat zálohu nebo celou platbu.

Doprava postele

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel i přivezeme. Za poplatek nabízíme i "VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE" nebo "MONTÁŽ/VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE". V případě montáže si obalové materiály a vzniklý odpad odvážíme sebou, takže ložnice po našem odchodu je připravena ke spaní.

Rozměry postele: 80x200cm, 90x200cm, 100x200cm, 120x200cm, 140x200cm
Celkový rozměry: 94x208cm, 104x208cm, 114x208cm, 134x208cm, 154x208cm
Výška čela postele: 101 cm
Výška ložné plochy: cca 60cm (dle výšky zvolené matrace)
Látkové provedení postele: čalouněná látka dle výběru (viz. vzorník barev)
Látkové provedení postele na obrázku: Solar 80
Doporučené zatížení: 110 kg
Volně vložený lamelový rošt (bez kování)
Výška nožek: 15 cm

PŘÍPLATKOVÁ VÝBAVA:
- USB nabíječka (v korpusu) + 1500,- Kč

Každá čalouněná postel je vyráběna na zakázku se zálohou před výrobou. Záloha se dá uhradit v hotovosti nebo platební kartou přímo u nás v prodejním skladu, kde jsou k dispozici i látkové vzorníky nebo bezhotovostním bankovním převodem z účtu. V případě bezhotovostní platby zákazníka telefonicky kontaktujeme pro ověření rozměrů, barevné kombinace a informaci o produktu s předběžným termínem doručení, teprve následně po telefonické konzultaci posíláme zákazníkovi e-mail s údaji pro bezhotovostní platbu. Vše probíhá k naprosté spokojenosti zákazníka. Díky solidnímu přístupu zákazníka i výrobce jsme schopni držet v e-shopu velmi výhodné ceny zboží a ověřenou kvalitu, což zákazníci od nás očekávají.

ZKUŠENOSTI (DOPORUČENÍ) ZÁKAZNÍKŮ:
Naši zákazníci, kteří si zakoupili toto zboží doporučují přikoupit "Montáž čalouněné postele" nebo "Výnos postele", protože se jedná o rozměrově velkou a těžkou postel, kde pro manipulaci potřebujete minimálně dva zdatné jedince (po zakoupení příplatkové služby jedince dodáváme my ve formě řidiče nebo v kombinaci s našim proškoleným závozníkem). V případě, že není dokoupená příplatková služba, tak platí pouze doručení zboží ZDARMA a zboží si zákazník přebírá z korby nákladního auta.

Atypické rozměry + 30 %

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód