ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

RELAXAČNÍ PODLOŽKA TOPPER VISCO BIO

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 2.Měkká/2.Měkká
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 4 180 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14 dnů 4 180 Kč
 • 14 dnů 4 180 Kč
 • 14 dnů 4 598 Kč
 • 14-21 dnů 6 680 Kč
 • 14-21 dnů 7 550 Kč
 • 14-21 dnů 8 360 Kč
 • 14-21 dnů 8 360 Kč
 • cm 4 598 Kč
 • Počet kusů

RELAXAČNÍ PODLOŽKA TOPPER VISCO BIO

LUXUSNÍ RELAXAČNÍ TOPPER Z VISCO PĚNY !!DOPORUČUJEME!!
ŠPIČKOVÁ KVALITA V LUXUSNÍM POTAHU A JEDINEČNÁ VÝŠKA 7 CM!


Relaxační podložka do postele TOPPER VISCO BIO je špičková, cca 7 cm vysoká funkční podložka, patřící do kolekce GREEN SLEEP. Jedinečná a velmi kvalitní přírodní značková pěna BIO VISCO je vysoce kvalitní elastický materiál, který reaguje a přizpůsobuje se teplu a tlaku těla, díky této vlastnosti podložka přesně podepře tělo v jeho každém bodě, což má velmi pozitivní vliv na krevní oběh, zmírňuje tlak a uvolňuje stres. Přírodní původ podložky, vysoká vzdušnost a jádro z termopěny, je zárukou kvalitního spánku, minimalizace alergických reakcí. Podložka TOPPER VISCO BIO má velmi kvalitní, luxusní snímatelný potah SILVER, který působí esteticky velmi luxusně a hlavně je antialergický a obsahuje prvky stříbra.

Tuhost ložných ploch: SOFT 2 z 6ti.

Relaxační podložka nebo-li matracový top z kolekce “GREEN SLEEP“ je velmi pohodlný a ochranný doplněk matrace, při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Podložky a matrace (oddělení “Matrace do postele“) jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

Relaxační podložka do postele TOPPER VISCO BIO má luxusní snímatelný potah SILVER, potah je z vysoce kvalitního materiálu z dutého vlákna a pokožka potah dobře snáší. Polstrování potahu je dosaženo jemnou vrstvou prošitou s potahem, která je hygienicky nezávadná z vysoce pružných dutých vláken zajišťujících klimatizaci. V rozích podložky jsou umístěné elastické gumy pro stabilní uchycení podložky na matraci. Potah má speciální povrchovou úpravu proti propadání částeček lidské kůže do jádra matrace. Částečkami kůže se živí roztoči - nejběžnější a nejsilnější alergeny v domácnosti. Povrchová úprava tedy účinně zabraňuje roztočům v růstu a množení. Látka tohoto potahu je navíc protkaná vlákny čistého stříbra (až 5%), které prokazatelně ničí bakterie, především bakterie způsobující zápach (např. Escherichia Coli). Potah má zip po celém obvodu a lze jej prát v pračce při teplotě do 60°C. Potah podložky TOPPER VISCO BIO je exklusivně dodáván pouze s touto řadou.

RELAXAČNÍ PODLOŽKA TOPPER VISCO BIO je vhodná k uložení na Vaše stávající matrace, zlepšuje komfort, přidává nové ortopedické vlastnosti a zlepšuje spaní. Podložka je vysoká cca 7 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

LUXUSNÍ RELAXAČNÍ TOPPER z kolekce GREEN SLEEP 
Kvalitní přírodní značková termo VISCO pěna (pěna reagující na teplotu těla) 
Výška podložky je cca 7 cm
Luxusní snímatelný potah SILVER pratelný na 60°C 
Záruka 2 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití). 

Pocitová tuhost jádra : SOFT/MĚKKÁ 2 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá).

Podložky z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné podložky, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu podložky a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Podložky z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Podložky jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Podložky lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete podložky vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně podložky (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně podložky (bez slev)
- Atypické podložka větší než 100x200 cm - je stanovená cena +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry podložky jsou pouze 90x200, 80x200 a 100x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet (hotově nebo převodem) jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo celou platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná. Doba výroby atypických rozměrů je cca 2-3 týdny.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód