ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

RELAXAČNÍ PODLOŽKA TOPPER BIO

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 3.Středně měkká/3.Středně měkká
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 3 690 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14 dnů 3 690 Kč
 • 14 dnů 3 690 Kč
 • 14 dnů 4 059 Kč
 • 14-21 dnů 5 890 Kč
 • 14-21 dnů 6 740 Kč
 • 14-21 dnů 7 380 Kč
 • 14-21 dnů 7 380 Kč
 • cm 4 059 Kč
 • Počet kusů

RELAXAČNÍ PODLOŽKA TOPPER BIO

VYROVNÁVACÍ PODLOŽKA NA MATRACE - ZLEPŠUJE KOMFORT A SPÁNEK
ŠPIČKOVÁ KVALITA V LUXUSNÍM POTAHU A JEDINEČNÁ VÝŠKA 7 CM!

Relaxační podložka do postele TOPPER BIO
je velmi komfortní, vyrovnávací cca 7 cm vysoká podložka, patřící do kolekce GREEN SLEEP. Jedinečné a velmi kvalitní přírodní jádro podložky je složené z bio desky s podílem přírodního oleje (Aloe Vera), podložka se po celé ložné délce dokonale přizpůsobuje Vašemu tělu a ložná plocha je rozdělena do pěti anatomických zón. Jádro nebo-li páteř matrace je z kvalitní komfortní ALOE VERA přírodní značkové pěny. Ložná plocha podložky je profilovaná do tzv. aktivní zóny, která působí velmi relaxačně během spánku, podložka se díky tzv. antidekubitnímu prořezu perfektně přizpůsobuje tělu a zároveň se podložka velmi dobře provzdušňuje. Aktivní zóna je po celé ploše podložky a napomáhá k změně polohy během spánku, díky tomu se na podložce při změně polohy nebudíte a spánek je velmi hluboký. Přírodní původ podložky, vysoká vzdušnost a aktivní zóna na ložné ploše, je zárukou kvalitního spánku. Relaxační podložka na matrace TOP ALOE BIO má velmi kvalitní, snímatelný prošívaný potah ALOE VERA.

Tuhost ložných ploch: SOFT 3 z 6ti.

Relaxační podložka nebo-li matracový topper z kolekce “GREEN SLEEP“ je velmi pohodlný a ochranný doplněk matrace, při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Podložky a matrace (oddělení “Matrace do postele“) jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

Relaxační podložka na matrace TOPPER BIO má velmi kvalitní snímatelný potah ALOE VERA, který působí esteticky velmi hezky a hlavně obsahuje mikrokapsle s přírodním extraktem z ALOE VERA, při spánku na potahu se uvolňuje aroma, které má antialergické a antiseptické účinky. Potah má zip po celém obvodu a lze jej prát v pračce při teplotě do 60°C. Potah podložky TOPPER BIO je exklusivně dodáván pouze s touto řadou.

RELAXAČNÍ PODLOŽKA TOPPER BIO je vhodná k uložení na Vaše stávající matrace, zlepšuje komfort, přidává nové ortopedické vlastnosti a zlepšuje spaní. Podložka je vysoká cca 7 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

Velmi komfortní RELAXAČNÍ PODLOŽKA z kolekce GREEN SLEEP
Kvalitní přírodní pěna ALOE VERA
Výška podložky je cca 7 cm
Kvalitní snímatelný potah ALOE VERA pratelný na 60°C
 Záruka 2 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití). 

Pocitová tuhost jádra : SOFT/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá).

Podložky z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné podložky, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu podložky a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Podložky z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Podložky jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Podložky lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete podložky vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně podložky (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně podložky (bez slev)
- Atypické podložka větší než 100x200 cm - je stanovená cena +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry podložky jsou pouze 90x200, 80x200 a 100x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet (hotově nebo převodem) jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo celou platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná. Doba výroby atypických rozměrů je cca 2-3 týdny.

Petr (05.06.2022) http://www.Rosty.cz

Odpověď
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Cena ATYPu je uvedena v cenové tabulce dole, cena platí až do rozměru 100x200cm, takže je to cena i pro vámi uvedený rozměr 190x75cm. S pozdravem Rosty.cz

Machová (05.06.2022) m.martinka1@seznam.cz

zakázka
Dobrý den, můžete tuto matraci udělat na zakázku rozměr 190x75cm a kolik by to stálo? Děkuji

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Rozhoňová A. Doporučuje produkt

Potřebovala jsem topper na kontinentální postel v rozměru 180x200 a tenhle topper nám přišel z různých nabídek nejlepší. Je krásně ušitý a hlavně je kvalitní i uvnitř, což se o jiných topperech říci nedá.

 • Celkový výrobek.
 • 10 dnů čekací doba.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód