ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

POSTELOVÝ ROŠT PORTOFLEX MEGA HN P

 • Výrobce:
 • Výroba na zakázku
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 7 300 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 7-14 dnů 7 300 Kč
 • 14-21 dnů 7 300 Kč
 • 14-21 dnů 8 030 Kč
 • 14-21 dnů 9 490 Kč
 • 14-21 dnů 11 680 Kč
 • Počet kusů

POSTELOVÝ ROŠT PORTOFLEX MEGA HN P

POLOHOVACÍ ROŠT S JEDNODUCHÝM PŘÍSTUPEM DO ÚLOŽNÉHO PROSTORU POMOCÍ PÍSTU S NOSNOSTÍ AŽ DO 150 kg.

Díky zpevněné konstrukci a silnějším lamelám je tento rošt přizpůsoben pro vyšší zátěž, až 150 kg. Rošt s vyklápěním nožní části pomocí pístu vám zajistí jednoduchý přístup do celého úložného prostoru pod lůžkem. Zároveň lze rošt napolohovat v oblasti hlavy i nohou pro pohodlí a relax na lůžku. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Rozdělení roštu do 7 anatomických zón umožní optimální oporu v oblasti hlavy, ramen, trupu, beder, stehen, lýtek a chodidel. Frézované lamely v ramenní oblasti poskytnou správnou oporu páteře při poloze spánku na boku. Středový popruh zlepšuje stabilitu a vyrovnává zatížení roštu.

Lamelové rošty mají KONSTRUKČNÍ NOVINKU: Pevná část roštu mezi polohováním hlavy a nohou nabízí větší plochu pro oporu beder. Sezení na lůžku je ještě pohodlnější.

Kování lamelového roštu zajišťuje samostatné polohování v oblasti hlavy a samostatné polohování v oblasti nohou + přístup v oblasti nohou do úložného prostoru. Lamelové rošty jsou opatřeny písty, které umožňují vyklopení roštu v oblasti nohou a tím usnadňují přístup k prostoru pod ním – možnost snadně přístupného úložného prostoru. Tento rošt je vhodný pro všechny typy matrací, které lze polohovat (pěnové, latexové a zdravotní matrace).

Samostatné polohování v oblasti hlavy a v oblasti nohou
Snadný přístup do úložného prostoru
Jednoduchá manipulace díky plynovému pístu (2x)
Manuální polohování hlavy i nohou
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu pomocí textilního úchytu
Výška roštu: ve sklopené poloze cca 10 cm
Počet lamel: 28 ks
Nastavení tuhosti: pomocí pěti zdvojených lamel
Doporučená nosnost: 150 kg
Záruka: 5 let

Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Pevné lamelové rošty Portoflex HN P lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech, požadovaný rozměr v cm napište do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně roštu (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 15 %, u 220 cm o 30 % oproti standardní ceně roštu (bez slev).
- Prodloužená šířka - 110 cm + 15 %, 120 cm + 30 %, 130 cm + 45 %, 140 cm + 60 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód