ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

POLOHOVACÍ ROŠTY SILVER 28 ÚP/HN SE VSTUPEM DO ÚP

 • Výrobce:
 • SLEVA 10 % 10 860
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 9 774 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 9 774 Kč
 • 14-21 dnů 10 860 Kč
 • 14-21 dnů 11 946 Kč
 • 14-21 dnů 15 204 Kč
 • 14-21 dnů 17 376 Kč
 • cm 11 946 Kč
 • Počet kusů

POLOHOVACÍ ROŠTY SILVER 28 ÚP/HN SE VSTUPEM DO ÚP

POLOHOVACÍ LAMELOVÉ ROŠTY S JEDNODUCHÝM PŘÍSTUPEM DO ÚP POSTELE A POLOHOVÁNÍM HLAVY A NOHOU S DOPORUČENOU ZÁTĚŽÍ AŽ 140 Kg

NYNÍ SLEVA 10% - ČASOVĚ OMEZENÁ PRODEJNÍ AKCE (na standardní rozměry)

Luxusní polohovací lamelový rošt SILVER 28 ÚP/HN s jednoduchým manuálním přístupem do úložného prostoru postele z oblasti nohou. Pro snadnou manipulaci s roštem, jsou na delších stranách roštu umístěné dvě plynové vzpěry, které pomáhají při zvednutí roštu. Polohování roštu provádíte pomocí delší textilní pásky, která je pevně umístěná na středu rámu určeného k polohování (u hlavy i nohou). Lamelový rošt má 28 lamel uložených v kaučukových pouzdrech v ojedinělém pevném bukovém rámu. Bočnice lamelového roštu, kde jsou umístěné plynové vzpěry, jsou z tvrdého vrstveného bukového dřeva. Celý rošt je potažený šedou ochrannou fólií (jednoduchá údržba a rošt je vhodný i pro alergiky).

V bederní oblasti roštu je pět zdvojených lamel s možností nastavení tuhosti plochy lamelového roštu. V ramenní oblasti má lamelový rošt ojedinělou ramenní pružnou kolébku FLEXDRIVE, která zajišťuje správnou oporu páteři i při spánku na boku. Při spánku na boku oceníte i vyfrézované lamely v oblasti zad, které se s ramenní kolébkou velmi dobře přizpůsobují ramenům při spaní na boku.

Plocha roštu je rozdělena pouzdry dvojí tuhosti do 7 anatomických zón, které reagují na odlišnou zátěž jednotlivých částí lůžka. Lamelový rošt rovnoměrně rozloží váhu těla na plochu matrace, takže dochází k uvolnění páteře a kloubů.

Přídavné lišty v horní a spodní části roštu zabraňují deformaci krajů matrace. Polohovací lamelový rošt je ideální pro milovníky čtení v posteli, pro relaxaci, prostě pro všechny, kteří si potřebuji přizpůsobit matraci svému tělu, ale zároveň potřebují jednoduchý přístup do úložného prostoru postele. Středová regulace tvrdosti roštu. Tvrdost dvojitých lamel (5 ks) v bederní oblasti, označené dekorativní šedou fólií, lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna). Středový textilní popruh zvyšuje stabilitu a nosnost polohovacího roštu.

Polohovací lamelové rošty SILVER 28 ÚP/HN jsou vyráběné pod prémiovou značkou BETLER® a rošty díky super kvalitě MAXIMÁLNĚ DOPORUČUJEME.

Lamelové polohovací rošty do postele SILVER 28 ÚP/HN jsou nejmodernější rošty, které se používají napříč věkovými generacemi a hlavně jsou vhodné pro matrace označené vhodnosti umístění na polohovací rošt.

Doporučená nosnost polohovacího lamelového roštu SILVER 28 ÚP/HN je do 140 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

LAMELOVÉ ROŠTY DORUČÍME ZDARMA PO CELÉ ČR

Velmi kvalitní polohovací lamelový rošt nejvyšší jakosti s přístupem do ÚP od noh
Polohování roštu zajišťuje nejmodernější kování, které umožňuje vyšší posed a úžasných 24 poloh
Samostatné manuální polohování hlavy (cca 24 poloh) a nohou (cca 5 poloh)
Výkyvné kaučukové speciální duo pouzdra (prodlužují životnost roštu i položené matrace)
Komfortní sedmi zónový polohovací rošt
Funkce výkyvu pružných lamel je využita až do okrajových částí rámu
V ramenní oblasti je použitý pružný systém FLEXDRIVE (ramenní kolébka)
Přídavné lišty zabraňující deformaci okrajů matrací
Vhodný i pro alergiky
Špičkový design a technologie
Výška roštu: cca 11 cm
Počet lamel: 28 ks
Doporučená nosnost roštu: cca 140 kg
Váha roštu: cca 20 kg (váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění)

Na polohovací rošty se hodí matrace, u kterých je uvedeno, že jsou vhodné pro polohovací rošty.

Pořiďte si polohovací rošty pod Vaše matrace a dopřejte si maximální a zasloužený odpočinek. Pro pohodlné čtení nebo sledování televize už nebudete potřebovat polštáře navíc. Při bolesti zad, nemoci nebo pocitu únavy není nic příjemnějšího než si manuálně nastavit polohu roštu pod hlavou nebo pokud to rošt umožňuje zvednout mírně nohy.

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Tyto postelové rošty lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete rošt vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce tabulce úplně dole v celých centimetrech do políčka "ATYP do 100x200cm". Atypické rozměry vyrábíme v šířce po 1 cm (celý cm), v délce také po 1 cm (celý cm).

CENY ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 20 %, u 220 cm o 30 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Atypické rošty větší než 100x200 cm - +20% přirážka k ceně nejbližšímu většímu rozměru (bez slev).

Základní standardní rozměr postelového roštu je pouze 90x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

Maximální rozměry u postelových roštů jsou na výšku 220 cm a na šířku 140 cm (pokud není uvedeno u konkrétního roštu jinak).

U výroby na zakázku (ATYPu) budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Buď objednávku zaplatíte rovnou (např. platební bránou) nebo vám údaje pro platbu zálohy zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby.

Doporučení, jak správně měřit rozměr roštu? Vždy se měří prostor, kam rošt potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech).  Rošty se vyrábějí na celé centimetry na šířku i na délku. Na šířku musí být rošt o jeden centimetr menší než naměřený prostor, aby se dal rošt do prostoru vložit. Na délku potom doporučujeme zvolit rozměr o 5 centimetrů kratší než naměřený prostor. Rošty se v posteli standardně nijak nepohybují, neboť je zafixuje vložená matrace. Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu