ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

POLOHOVACÍ POSTELOVÝ ROŠT LUSSOFLEX HN

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 8 493 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 8 493 Kč
 • 14-21 dnů 8 493 Kč
 • 14-21 dnů 9 342 Kč
 • 14-21 dnů 11 040 Kč
 • 14-21 dnů 13 588 Kč
 • cm 9 342 Kč
 • Počet kusů

POLOHOVACÍ POSTELOVÝ ROŠT LUSSOFLEX HN

Elegantní postelový rošt se samostatným polohováním hlavy a nohou s vynikajícím odpružením.

Luxusní polohovací lamelové rošty s ručním samostatným polohováním hlavy a nohou. Sedm anatomických zón podporuje správné rozložení váhy těla na matraci. Postelové rošty mají 28 lamel s metalickou folií, které jsou uloženy v kvalitních pružných kaučukových pouzdrech dvojí tuhosti. Pouzdra umístěná nad bočnicí zajišťují dvojité pružení (lamely i pouzdra) po celé délce lamely, nejen v její středové části. Rošty mají vysokou odolnost proti místnímu jednorázovému zatížení. Změkčení vrtáním lamel v ramenní oblasti zajišťují správnou oporu páteři při poloze na boku. Lamelové rošty do postele mají větší individuální nastavení tuhosti ve střední části roštu - 6 výztuh.

Rošty mají KONSTRUKČNÍ NOVINKU: pevná část roštu mezi polohováním hlavy a nohou nabízí větší plochu pro oporu beder. Sezení na lůžku je ještě pohodlnější.

Potažení dřevěných částí fólií značně usnadňuje údržbu a omezuje vytváření bakterií a plísní v posteli. Fólie také chrání matraci před zatrháváním potahu. Středový popruh zvyšuje stabilitu a nosnost roštů. Přídavné lišty umístěné v horní a spodní části lamelových roštů zabraňují deformaci okrajů matrace.

Sedm anatomických zón
Samostatné manuální polohování hlavy a nohou
Výška roštu: cca 10 cm
Počet lamel: 28 ks
Záruka: 5 let
Maximální zatížení: 130 kg
Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Pevné lamelové rošty Lussoflex HN lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech, požadovaný rozměr v cm napište do políčka "Rozměr na zakázku". Atypy vyrábíme v šířce po 1 cm, v délce po 5 cm.

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně roštu (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 15 %, u 220 cm o 30 % oproti standardní ceně roštu (bez slev).
- Prodloužená šířka - 110 cm + 15 %, 120 cm + 30 %, 130 cm + 45 %, 140 cm + 60 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 

Základní standardní rozměry lamelového roštu jsou pouze 90x200, 80x200 a 100x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód