ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

POLOHOVACÍ LAŤOVÝ ROŠT BETA 14 HN

 • Výrobce:
 • SLEVA 10 % 5 480
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 4 932 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • SKLADEM 4 932 Kč
 • 14-21 dnů 4 932 Kč
 • 14-21 dnů 6 028 Kč
 • 14-21 dnů 7 672 Kč
 • 14-21 dnů 8 768 Kč
 • cm 6 028 Kč
 • Počet kusů

POLOHOVACÍ LAŤOVÝ ROŠT BETA 14 HN

OBLÍBENÝ VELMI PEVNÝ POLOHOVACÍ DŘEVĚNÝ ROŠT S VYSOKOU NOSNOSTÍ až 150 Kg

NYNÍ SLEVA 10% - ČASOVĚ OMEZENÁ PRODEJNÍ AKCE (na standardní rozměry)

Manuálně polohovací laťový rošt BETA HN má nejmodernější typ kování, které umožňuje samostatné polohování hlavy (až 12 poloh) a samostatné polohování nohou (až 12 poloh). Jednoduchost polohování zajišťují delší textilní pásky (lze použít i při vyšších matracích), umístěné v horní části roštu u polohování hlavy nebo spodní části u nohou.

Polohování roštu v oblasti hlavy umožňuje vyšší zvednutí hlavové části, než to umožňují ostatní polohovací rošty v nabídce. Vyšší polohování hlavové části oceníte při čtení, sledování TV nebo při relaxování v posteli.

Polohovací laťový rošt je vhodný pro vyznavače pevného spaní bez odpružení. Výhodou laťového roštu je možnost cirkulace vzduchu a vysoká nosnost. Polohovací laťový rošt BETA HN má 14 pevných břízových latí šroubovaných do břízového rámu.

Zákazníci oceňují:
- Velmi vysokou nosnost laťového roštu až 150 Kg
- Kvalitní pevnou šroubovanou konstrukci
- Samostatné polohování hlavy a nohou
- Záruku 3 roky

Matrace u výklopného laťového roštu BETA HN je podepřena po celé ploše, neboť laťe jsou kvalitně a konstrukčně správně uložené a tvoří pro matraci rovnou plochu.

Polohovací laťové rošty BETA HN jsou Český výrobek a rošty díky kvalitě DOPORUČUJEME.

Polohovací laťový rošt BETA HN je praktický dřevěný rošt a je určený pro všechny věkové generace a pro matrace, které jsou vhodné pro uložení na tento typ roštu.

Doporučená nosnost pevného laťového roštu BETA HN je 150 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do postele.

LAŤOVÉ ROŠTY DODÁVÁME ZDARMA PO CELÉ ČR.

Český výrobek vysoké jakosti
Polohovací laťový rošt vyrobený z břízy
Manuální samostatné polohování hlavy a nohou
Velmi jednoduchá manipulace roštu pomocí textilních úchytů 
Doporučená nosnost roštu: cca 150 kg
Váha roštu: cca 22 kg (váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Výška roštu: cca 7 cm
Počet latí: 14 ks
Záruka: 3 roky (dle splnění Záručního plnění)

Na polohovací rošty se hodí matrace, u kterých je uvedeno, že jsou vhodné pro polohovací rošty.

Pořiďte si polohovací rošty pod Vaše matrace a dopřejte si maximální a zasloužený odpočinek. Pro pohodlné čtení nebo sledování televize už nebudete potřebovat polštáře navíc. Při bolesti zad, nemoci nebo pocitu únavy není nic příjemnějšího než si manuálně nastavit polohu roštu pod hlavou nebo pokud to rošt umožňuje zvednout mírně nohy.

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Tyto postelové rošty lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete rošt vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce tabulce úplně dole v celých centimetrech do políčka "ATYP do 100x200cm". Atypické rozměry vyrábíme v šířce po 1 cm (celý cm), v délce také po 1 cm (celý cm).

CENY ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 20 %, u 220 cm o 30 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Atypické rošty větší než 100x200 cm - +20% přirážka k ceně nejbližšímu většímu rozměru (bez slev).

Základní standardní rozměr postelového roštu je pouze 90x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

Maximální rozměry u postelových roštů jsou na výšku 220 cm a na šířku 140 cm (pokud není uvedeno u konkrétního roštu jinak).

U výroby na zakázku (ATYPu) budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Buď objednávku zaplatíte rovnou (např. platební bránou) nebo vám údaje pro platbu zálohy zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby.

Doporučení, jak správně měřit rozměr roštu? Vždy se měří prostor, kam rošt potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech).  Rošty se vyrábějí na celé centimetry na šířku i na délku. Na šířku musí být rošt o jeden centimetr menší než naměřený prostor, aby se dal rošt do prostoru vložit. Na délku potom doporučujeme zvolit rozměr o 5 centimetrů kratší než naměřený prostor. Rošty se v posteli standardně nijak nepohybují, neboť je zafixuje vložená matrace. Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
KLS Doporučuje produkt

Mám staré postele, kam jsem chtěl vložit pouze dřevěné rošty a polohováním. Chtěl jsem něco kvalitního, co vydrží. Rošty Beta HN jsou velmi kvalitně vyrobené s důrazem na detail, polohují se jednoduše, prostě zatáhnete za pásek a rošt krásně cvaká a polohuje. Celkově jsou rošty kus dřevěného nábytku. Za mě velká spokojenost.

 • Výrobek s puncem české kvality, velmi vysoká kvalita roštů.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu