PLOCHÝ MOTOROVÝ ROŠT BODYFLEX 42 MOT

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 15 880 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • SKLADEM 15 880 Kč
 • 21 dnů 15 880 Kč
 • 21 dnů 17 468 Kč
 • 21 dnů 22 232 Kč
 • 21 dnů 25 408 Kč
 • cm 17 468 Kč
 • Počet kusů

PLOCHÝ MOTOROVÝ ROŠT BODYFLEX 42 MOT

EXTRA PLOCHÝ NEJPRODÁVANĚJŠÍ MOTOROVÝ POLOHOVACÍ ROŠT S KOVOVÝM DRŽÁKEM MATRACE ZDARMA

Extra plochý 9 cm vysoký jedinečný sedmi zónový motorový rošt BODYFLEX 42 MOT je elektrický, plynule polohovatelný dvoumorový rošt. Rošt tvoří pevný rám a 42 lamel. Vysoký počet úzkých lamel detailně kopíruje zakřivení těla, rozdělení roštu do 7 anatomických zón zajišťuje optimální podporu hlavy, ramen, trupu, pánve, stehen, lýtek a chodidel.

Funkce výkyvu lamel je díky kvalitním kaučukovým trio kapsám využita až do okrajových částí rámu roštu. Pouzdra uložená nad bočnicí roštu podporují pružné uchycení lamel, které se natáčejí a přizpůsobují poloze těla. Kvalitní tenké lamely a kaučukové trio pouzdra zajišťují bezhlučné pružení během polohování i spánku. Vnější rám roštu je z vrstveného dřeva, potažený dokorativní fólií, tato fólie chrání rošt proti oděru, což zajišťuje pevnost a odolnost motorového roštu.

Vzhled motorového roštu je velmi futuristický, moderní a zároveň velmi funkční. Tyto vlastnosti dělají z motorového roštu opravdovou jedničku na trhu. Moderní konstrukce motorového roštu umožňuje i omezený přístup do úložného prostoru postele v oblasti nohou. Extra plochý design s motory uloženými v bočnici roštu umožňuje využití úložného prostoru pod celým lůžkem a úložný prostor může být pevný i výsuvný. V bederní oblasti jsou nastavitelné lamely (9ks), které jsou potaženy moderní dekorativní šedou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou ramenní lamely (6ks) potaženy moderní dekorativní černou metal – optik fólií. Celý motorový rošt je v antibakteriálním provedení, proto je rošt vhodný i pro alergiky, na foliovaném povrchu lamel i konstrukce ulpívá méně prachu a lépe se otírá.

Konstrukce motorového roštu je velmi stabilní a pevná, navíc se jedná o značkový motorový rošt, takže použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti. Motorový rošt je plně vybavený a konstrukčně zdařilý komfortní motorový rošt.

Motorové rošty jsou vyráběné pod prémiovou značkou BETLER® a rošty díky super kvalitě MAXIMÁLNĚ DOPORUČUJEME.

Přídavné lišty, které jsou umístěné v horní a spodní části motorových roštů zabraňují deformaci okrajů matrace a kovové madlo zase zabraňuje posunu matrace při polohování lůžka. Kovové madlo je dodávané ZDARMA k tomuto motorovému roštu.

Středová regulace tvrdosti roštu. Tvrdost dvojitých lamel (9ks) v bederní oblasti, označené dekorativní šedou fólií, lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna).

Polohování roštu zajišťují výkonné bezúdržbové dva motory (Made in Germany) schované v pouzdře umístěném v bočnici roštu. Motorové rošty nabízí polohování pomocí nového moderního systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV. Ovládání roštu je velmi intuitivní (samostatně polohujete hlavu, samostatně polohujete nohy nebo obě části najednou viz. video ukázka, kde vidíte i možnosti vstupu do úložného prostoru) a zvládne to úplně každý, kabelový ovladač dobře padne do ruky.

Extra tenký černý dálkový kabelový ovladač roštu obsahuje i držák pro umístění na bočnici postele. Ovládání roštu je velmi intuitivní a zvládne to úplně každý, ovladač dobře padne do ruky.

Praktickou výhodou motorového roštu je i manuální funkce umožňující vrácení roštu do původní základní polohy v případě výpadku el. proudu (pojistky označené červenou barvou jsou umístěné přímo u motoru). Navíc v době, kdy není motor v činnosti, dojde k jeho automatickému odpojení od elektrického proudu. Absence elektromagnetického pole vytváří příznivé podmínky pro zdravé spaní.

Motorové rošty BODYFLEX 42 MOT jsou nejmodernější velmi pohodlné lamelové rošty a jsou určeny pro všechny věkové generace a navíc lze motorové rošty vložit dle rozměrů snad do každé postele.

Doporučená nosnost polohovacího lamelového motorového roštu je do 130 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

MOTOROVÉ ROŠTY DODÁVÁME ZDARMA PO CELÉ ČR.

Plochá konstrukce motorového roštu, který je celkově pouze cca 9 cm vysoký
Komfortní sedmi zónový motorový rošt
Kovový držák matrace k motorovému roštu ZDARMA
Polohování pomocí plochých výkonných motorů schovaných v pouzdře uchyceném na bočnici roštu 
Funkce výkyvu pružinových lamel je využita až do okrajových části rámu (tato vlastnost prodlužuje životnost roštu i matrace) 
Kabelové černé tenké dálkové ovládání s držákem na postel
Manuální pojistky pro manuální návrat roštu do základní polohy při výpadku elektřiny
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu /samostatné polohování hlavy/samostatné polohování nohou nebo obojí
Možnost omezeného přístupu do úložného prostoru v oblasti nohou
Vhodný i pro alergiky
Špičkový design a technologie
Výška roštu: cca 9 cm
Celková výška roštu i s motorem: cca 9 cm
Počet lamel: 42 ks
Doporučená nosnost roštu: cca 130 kg
Váha roštu: cca 28 kg (váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění), na motorové komponenty 2 roky 

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Tyto postelové rošty lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete rošt vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce tabulce úplně dole v celých centimetrech do políčka "ATYP do 100x200cm". Atypické rozměry vyrábíme v šířce po 1 cm (celý cm), v délce také po 1 cm (celý cm).

CENY ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 20 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 20 %, u 220 cm o 30 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Atypické rošty větší než 100x200 cm - +20% přirážka k ceně nejbližšímu většímu rozměru (bez slev).

Základní standardní rozměry postelového roštu jsou pouze 90x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

Maximální rozměr u postelových roštů je na výšku 200 cm a na šířku 140 cm.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby.

Doporučení, jak správně měřit rozměr roštu? Vždy se měří prostor, kam rošt potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech).  Rošty se vyrábějí na celé centimetry na šířku i na délku. Na šířku musí být rošt o jeden centimetr menší než naměřený prostor, aby se dal rošt do prostoru vložit. Na délku potom doporučujeme zvolit rozměr o 5 centimetrů kratší než naměřený prostor. Rošty se v posteli standardně nijak nepohybují, neboť je zafixuje vložená matrace. Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Jan Novotný Doporučuje produkt

Perfektní rošt s úzkou konstrukci, rošt lze "vložit" i na zem. Používám k polohování zad a funguje perfektně. Kabelový ovládač je jednoduchý a dobře na stisk reaguje. Provedení roštu je špičkové, vše nádherně zpracované, dokonce si troufnu napsat, že výrobek odpovídá německé kvalitě. Krásná páce a luxusní výrobek.

 • Vše naprosto dokonalé, každý detail je promyšlený.
5
100 %
Mirka Doporučuje produkt

Dlouho jsem zvažovala koupi tohoto roštu, radila jsem se po telefonu s pracovníky obchodu. Měla jsem představu co by se mi líbilo, hodně času trávím v posteli a mám už nějaké ty problémy se zádama a taky mě pobolívají kyčle, v nemocnici jsem si vyzkoušela, že motorový rošt si můžu nastavit tak, aby se mi ulevilo. Jenomže mám doma postel se šuplíkama na které se ty levnější rošty nedají použít. Nakonec jsem se rozhodla, že si tady ten lepší rošt přece jen pořídím a jsem za to ráda. Děkuji pracovníkům obchodu za rady a doporučení. Rošt mi denně slouží a už si nemyslím, že stál hodně.

 • Jsem velice spokojená s průběhem jednání a komunikace pracovníků obchodu včetně doručení roštu. Rošt je kvalitní a skvěle se na něm odpočívá i spí.
5
100 %
Vaše jméno: Doporučuje produkt

Zlomená noha a postel s úložným prostorem... zvolil jsem plochý motorový rošt, abych se mohl v posteli v klidu koukat na bednu. Abych měl méně kabelů připlatil jsem si za bezdrátové ovládání (krásně svítí). U firmy si lze objednat i vložení roštu do postele, takže z mojí strany naprostá spokojenost.

 • Kompletní servis
5
100 %
Petrová Doporučuje produkt

Zaujal mě, tím že motor netrčí pod konstrukci roštu, navíc má rošt 42 lamel, dokoupil jsem si bezdrátové ovládání a vše funguje. K roštu jsem dostal zdarma držák, který jsem využil hned při prvním polohování roštu a držák se ani nehne a matrace drží jak přibitá. Polohování zad jde až skoro do sedu a nohy se zvedají tak akorát. Bezdrátové ovládání funguje perfektně. To co jsem čekal, jsem i dostal.

 • Doprava roštu zdarma, ovládání bez drátu, polohování roštu a udělal mi radost i kovový držák grátis.
 • Bez připomínek.
5
100 %
Doležal J. Doporučuje produkt

Potřeboval jsem motorový rošt, který nezasahuje do úložného prostoru postele a tento rošt to splnil dokonale. Pozor jenom na kabel k ovládání, který se zapojuje přímo do motoru. Příště si dokoupím bezdrátové ovládání.

 • Pod roštem nic nezasahuje do úložného prostoru postele, jedná se o velmi kvalitní výrobek.
 • Skladem je pouze rozměr 90x200cm

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu