MOTOROVÝ ROŠT BODYFLEX MOT 140x200 + DRŽÁK MATRACE

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 23 984 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 28 dnů 23 984 Kč
  • Počet kusů

MOTOROVÝ ROŠT BODYFLEX MOT 140x200 + DRŽÁK MATRACE

EXTRA PLOCHÝ A EXTRA MODERNÍ MOTOROVÝ ROŠT V ROZMĚRU 140x200cm

Extra plochý 9 cm vysoký jedinečný sedmi zónový motorový rošt BODYFLEX MOT 140x200 cm je elektrický, plynule polohovatelný moderní dvoumotorový rošt, složený z pevného rámu a 42 jakostních přírodních pružných lamel. Funkce výkyvu pružinových lamel je díky kvalitním kaučukovým trio kapsám využita až do okrajových částí rámu roštu. Kvalitní tenké lamely a kaučukové trio pouzdra zajišťují bezhlučné pružení během polohování i spánku. Vnější rám roštu je z vrstveného dřeva, potažený carbonovou fólií, tato fólie chrání rošt proti oděru, což zajišťuje pevnost a odolnost motorového roštu.

Vhled motorového roštu BODYFLEX MOT 140x200 cm je velmi futuristický, moderní a zároveň velmi funkční. Tyto vlastnosti dělají z motorového roštu opravdovou jedničku na trhu. Moderní konstrukce motorového roštu umožňuje i omezený přístup do úložného prostoru v oblasti nohou. Extra plochý design s motory uloženými v bočnici roštu umožňuje využití úložného prostoru pod celým lůžkem a úložný prostor může být pevný i výsuvný. V bederní oblasti jsou nastavitelné lamely (9ks), které jsou potaženy moderní dekorativní šedou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou ramenní lamely (6ks) potaženy moderní dekorativní černou metal – optik fólií. Celý motorový rošt je v metalickém provedení, proto je rošt vhodný i pro alergiky, na foliovaném povrchu lamel i konstrukce ulpívá méně prachu a lépe se otírá.

Konstrukce motorového roštu je velmi stabilní a pevná, navíc se jedná o značkový rošt, takže použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti. Motorový rošt BODYFLEX MOT 140x200 cm je plně vybavený a konstrukčně zdařilý komfortní motorový rošt.

Motorové rošty BODYFLEX 42 MOT jsou vyráběné pod prémiovou značkou BETLER® a rošty díky super kvalitě MAXIMÁLNĚ DOPORUČUJEME.

Kovové madlo zabraňuje posunu matrace při polohování lůžka. Kovové madlo dostanete ZDARMA k tomuto motorovému roštu.

Středová regulace tvrdosti roštu. Tvrdost dvojitých lamel (9ks) v bederní oblasti, označené dekorativní šedou fólií, lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna).

Polohování roštu zajišťují výkonné bezúdržbové dva motory schované v pouzdře umístěném v bočnici roštu. Motorové rošty BODYFLEX MOT 140x200 cm nabízí polohování pomocí nového moderního systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV.

Extra tenký černý dálkový kabelový ovladač roštu obsahuje i držák pro umístění na bočnici postele. Ovládání roštu je velmi intuitivní a zvládne to úplně každý, ovladač dobře padne do ruky.

Praktickou výhodou motorového roštu je i manuální funkce umožňující vrácení roštu do původní základní polohy v případě výpadku el. proudu (pojistky označené červenou barvou jsou umístěné přímo u motoru). Navíc v době, kdy není motor v činnosti, dojde k jeho automatickému odpojení od elektrického proudu. Absence elektromagnetického pole vytváří příznivé podmínky pro zdravé spaní.

Motorové rošty BODYFLEX MOT 140x200 cm jsou nejmodernější velmi pohodlné rošty a jsou určeny pro všechny věkové generace a postele.

Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění), na motorové komponenty 2 roky.

Motorové rošty v rozměru 140x200 cm vyrábíme pouze na zakázku se zálohou nebo platbou před výrobou
Plochá konstrukce motorového roštu, který je pouze cca 9 cm vysoký
Komfortní sedmi zónový motorový rošt
Polohování pomocí plochých výkonných motorů schovaných v pouzdře 
Funkce výkyvu pružinových lamel je využita až do okrajových části rámu
Kabelové černé tenké dálkové ovládání s držákem na postel
Manuální pojistky pro manuální návrat roštu do základní polohy při výpadku elektřiny
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu /samostatné polohování hlavy/samostatné polohování nohou nebo obojí
Možnost omezeného přístupu do úložného prostoru v oblasti nohou
Vhodný i pro alergiky
Špičkový design a technologie
Výška roštu: výška rámu cca 7 cm, výška rámu včetně pouzder cca 9 cm
Celková výška roštu i s motorem: cca 9 cm
Počet lamel: 42 ks
Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění), na motorové komponenty 2 roky 
Doporučené zatížení: až 130 kg
Rošt je vyráběn na zakázku s platbou zálohy předem.

Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Za příplatek 2 800,- Kč lze k tomuto roštu objednat i luxusní moderní bezdrátové ovládání, jedná se o výrobu na zakázku a požadavek na bezdrátové ovládání napište do poznámky pro nás.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód