ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MOTOROVÝ ROŠT BODYFLEX 42vMOT 140x200 + DRŽÁK MATRACE

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 39 808 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 14-21 dnů 39 808 Kč
  • Počet kusů

MOTOROVÝ ROŠT BODYFLEX 42vMOT 140x200 + DRŽÁK MATRACE

EXTRA PLOCHÝ MOTOROVÝ ROŠT S KABELOVÝM OVLÁDÁNÍM A S KOVOVÝM DRŽÁKEM ZDARMA V ROZMĚRU 140x200 cm

Extra plochý 9 cm vysoký jedinečný sedmi zónový motorový rošt BODYFLEX MOT 140x200 cm je elektrický, plynule polohovatelný moderní dvoumotorový rošt, složený z pevného rámu a 42 jakostních přírodních pružných lamel. Funkce výkyvu pružinových lamel je díky kvalitním kaučukovým trio kapsám využita až do okrajových částí rámu roštu. Kvalitní tenké lamely a kaučukové trio pouzdra zajišťují bezhlučné pružení během polohování i spánku. Vnější rám roštu je z vrstveného dřeva, potažený carbonovou fólií, tato fólie chrání rošt proti oděru, což zajišťuje pevnost a odolnost motorového roštu.

Vhled motorového roštu BODYFLEX MOT 140x200 cm je velmi futuristický, moderní a zároveň velmi funkční. Tyto vlastnosti dělají z motorového roštu opravdovou jedničku na trhu. Moderní konstrukce motorového roštu umožňuje i omezený přístup do úložného prostoru v oblasti nohou. Extra plochý design s motory uloženými v bočnici roštu umožňuje využití úložného prostoru pod celým lůžkem a úložný prostor může být pevný i výsuvný. V bederní oblasti jsou nastavitelné lamely (9ks), které jsou potaženy moderní dekorativní šedou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou ramenní lamely (6ks) potaženy moderní dekorativní černou metal – optik fólií. Celý motorový rošt je v metalickém provedení, proto je rošt vhodný i pro alergiky, na foliovaném povrchu lamel i konstrukce ulpívá méně prachu a lépe se otírá.

Konstrukce motorového roštu je velmi stabilní a pevná, navíc se jedná o značkový rošt, takže použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti. Motorový rošt BODYFLEX MOT 140x200 cm je plně vybavený a konstrukčně zdařilý komfortní motorový rošt.

Motorové rošty BODYFLEX 42 MOT jsou vyráběné pod prémiovou značkou BETLER® a rošty díky super kvalitě MAXIMÁLNĚ DOPORUČUJEME.

Kovové madlo zabraňuje posunu matrace při polohování lůžka. Kovové madlo dostanete ZDARMA k tomuto motorovému roštu.

Středová regulace tvrdosti roštu. Tvrdost dvojitých lamel (9ks) v bederní oblasti, označené dekorativní šedou fólií, lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna).

Polohování roštu zajišťují výkonné bezúdržbové dva motory schované v pouzdře umístěném v bočnici roštu. Motorové rošty BODYFLEX MOT 140x200 cm nabízí polohování pomocí nového moderního systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV.

Extra tenký černý dálkový kabelový ovladač roštu obsahuje i držák pro umístění na bočnici postele. Ovládání roštu je velmi intuitivní a zvládne to úplně každý, ovladač dobře padne do ruky.

Praktickou výhodou motorového roštu je i manuální funkce umožňující vrácení roštu do původní základní polohy v případě výpadku el. proudu (pojistky označené červenou barvou jsou umístěné přímo u motoru). Navíc v době, kdy není motor v činnosti, dojde k jeho automatickému odpojení od elektrického proudu. Absence elektromagnetického pole vytváří příznivé podmínky pro zdravé spaní.

Motorové rošty BODYFLEX MOT 140x200 cm jsou nejmodernější velmi pohodlné rošty a jsou určeny pro všechny věkové generace a postele.

Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění), na motorové komponenty 2 roky.

MOTOROVÉ ROŠTY DODÁVÁME ZDARMA PO CELÉ ČR

Motorové rošty v rozměru 140x200 cm vyrábíme pouze na zakázku se zálohou nebo platbou před výrobou
Plochá konstrukce motorového roštu, který je pouze cca 9 cm vysoký
Komfortní sedmi zónový motorový rošt
Polohování pomocí plochých výkonných motorů schovaných v pouzdře 
Funkce výkyvu pružinových lamel je využita až do okrajových části rámu
Kabelové černé tenké dálkové ovládání s držákem na postel
Manuální pojistky pro manuální návrat roštu do základní polohy při výpadku elektřiny
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu /samostatné polohování hlavy/samostatné polohování nohou nebo obojí
Možnost omezeného přístupu do úložného prostoru v oblasti nohou
Vhodný i pro alergiky
Špičkový design a technologie
Výška roštu: výška rámu cca 7 cm, výška rámu včetně pouzder cca 9 cm
Celková výška roštu i s motorem: cca 9 cm
Počet lamel: 42 ks
Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění), na motorové komponenty 2 roky 
Doporučené zatížení: až 130 kg

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód