MATRACE VIRTA BIO 140x200

  • Výrobce:
  • Tuhost matrace 3-4. Středně tvrdá/tužší
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 7 936 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • SKLADEM 7 936 Kč
  • Počet kusů

MATRACE VIRTA BIO 140x200

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PARTNERSKÁ ZDRAVOTNÍ MATRACE V ROZMĚRU 140x200cm

Matrace VIRTA BIO 140x200cm je kvalitní, 17 cm vysoká pohodlná matrace sendvičového typu. Jedinečné a velmi kvalitní jádro matrace je složené ze dvou BIO desek o různé tuhosti a nosné pěny HR. Ložné plochy matrace jsou z BIO komfortní pěny o různé tuhosti s podílem přírodního oleje SOYA, které jsou profilované do sedmi ortopedických zón, které zajišťují páteři ortopedicky správnou polohu a zároveň díky speciálně profilovaným vrchním deskám matrace, působí i blahodárně na dokonalé prokrvení svalů. Matrace má ložné plochy s různou tuhostí jednotlivých stran (partnerská matrace), takže matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti vyhovovala.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 5ti a HARD 4 z 5ti

Zákaznici oceňují:
+ Cenu
+ Velmi komfortní jádro matrace
+ Snímatelný pratelný potah

Matrace VIRTA BIO 140x200cm patří mezi nejpohodlnější matrace a během spánku drží tělo v ortopedicky správné poloze a to i při spaní na zádech nebo na boku. Přírodní extrakty SOYA, profilované ložné plochy a sedm ortopedických zón na ložné ploše matrace o různé tuhosti, je zárukou kvalitního spánku.

Z matrace 140x200 VIRTA BIO dostanete maximum, pokud jí budete využívat v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem (pevné, polohovací i motorové rošty).

Potah matrace CLIMA je velmi příjemný na dotek, prodyšný s velmi vzdušnou látkou a hezkým prošitím, která prodlužuje životnost matrace. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách na 60°C.

Matrace VIRTA BIO 140x200cm je vhodná na lamelové, pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace je vysoká cca 17 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Velmi kvalitní matrace z kolekce GREEN SLEEP
Kvalitní sedmizónové jádro matrace
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 3 a HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Komfort matrace zajišťují ortopedicky profilované bio desky
Partnerské matrace - dvě strany tuhosti matrace
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 130 kg
Výška matrace je cca 17 cm
Velmi kvalitní snímatelný potah CLIMA pratelný na 60°C 
Záruka: 2 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití).

Matrace VIRTA BIO si můžete prohlédnout, vyzkoušet a koupit v našem prodejním skladu na adrese: Žirovnická 2389, Praha 10 (viz. kontakty).

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné matrace, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód