MATRACE VARIO 140x200

  • Výrobce:
  • Tuhost matrace 4-5. Tužší/tvrdá
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 8 732 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 14-21 dnů 8 732 Kč
  • Počet kusů

MATRACE VARIO 140x200

Moderní matrace 140x200 VARIO je komfortní, cca 16 cm vysoká, odolná, kvalitní matrace. Matrace VARIO 140x200 má jedinečné a velmi kvalitní značkové jádro matrace sendvičového typu, na jedné straně ložné plochy matrace je použitá značková BIO pěna s podílem přírodního oleje (SOYA) a z druhé strany ložné plochy matrace je použitá luxusní moderní zpevněná pěna BLACK foam. Matrace má obě ložné plochy matrace o různé tuhosti, matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti maximálně vyhovovala. Matrace patří do kategorie oblíbených tužších matrací, u této matrace zákazníci oceňují, že matrace 140x200 VARIO jim během spánku poskytuje vyžadovanou oporu a správnou tuhost.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 4 z 5ti a HARD 5 z 5ti

Matrace VARIO patří mezi tužší, ale komfortní matrace a během spánku drží tělo v ortopedicky správné poloze a to i při spaní na zádech nebo na boku. Přírodní extrakt SOYA, ložné plochy z pravých značkových BIO a BLACK foam pěn a pět ortopedických zón na ložné ploše matrace o různé tuhosti, je zárukou kvalitního spánku.

Potah matrace SILVER PLUS obsahuje stříbrné textilní vzorky proti bakteriím a roztočům, je velmi příjemný na dotek, prodyšný s velmi vzdušnou látkou a hezkým moderním prošitím, které díky účelovému prošitému vzoru prodlužuje životnost matrace. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách na 60°C.

Matrace VARIO je vhodná na lamelové, pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace je vysoká cca 16 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Moderní značková matrace z kolekce GREEN SLEEP
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 4 a HARD/TUŽŠÍ 5 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Kvalitní pětizónové nelepené zipové jádro matrace
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 130 kg
Ložní plocha ze značkové BIO pěny a BLACK foam pěny
Partnerská matrace - dvě strany tuhosti matrace (každá strana jiná tuhost)
Výška matrace je cca 16 cm
Kvalitní snímatelný potah SILVER PLUS pratelný na 60°C
Záruka 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití).

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód