ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE BETLER G340

 • Výrobce:
 • Tuhost 3.Středně měkká|4.Středně tuhá
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 14 370 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 14 370 Kč
 • 14-21 dnů 14 370 Kč
 • 14-21 dnů 15 807 Kč
 • 14-21 dnů 22 992 Kč
 • 14-21 dnů 25 866 Kč
 • 14-21 dnů 28 740 Kč
 • 14-21 dnů 28 740 Kč
 • cm 15 807 Kč
 • Počet kusů

MATRACE BETLER G340

Zdravotní matrace BETLER G340 je velmi luxusní cca 24 cm vysoká extra pohodlná matrace. Matrace má sendvičové jádro tvořené třemi vrstvami top pěn na trhu. Jednu ložnou plochu tvoří luxusní termopěna reagující na teplotu a tlak těla s podílem přírodních olejů, druhou ložnou plochu tvoří komfortní BIO pěna s přírodními extrakty. Střední část matrace tvoří zhutnělá moderní zátěžová pěna HR foam. Matrace má obě ložné plochy matrace o různé tuhosti (SOFT/HARD), matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti maximálně vyhovovala.

Paměťová VISCO pěna je velmi kvalitní elastický materiál, který reaguje a přizpůsobuje se teplu a tlaku těla, díky této vlastnosti matrace přesně podepře tělo v jeho každém bodě, což má velmi pozitivní vliv na krevní oběh a hluboký spánek.

Díky špičkovým materiálům se jedná o výjimečně příjemnou matrací s exkluzivním změkčeným polehem, který může vytvořit pouze  vysokojakostní HR pěna o vyšší gramáží. Matrace díky použitým materiálům patří mezi těžší matrace. Tato matrace patří mezi očekávané novinky letošního roku a navazuje na předešlý velmi oblíbený model matrace G340.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 6ti a HARD 4 z 6ti.

Matrace patří mezi středně tvrdé matrace, během spánku matrace dokonale kopíruje tělo. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je až 140 kg.

Matrace doporučujeme položit na lamelové rošty nebo laťové rošty a to pevné, polohovací i motorové (zde díky výšce 24 cm s menším omezením). 

Jádro matrace je schované v textilním separátu (punčošce), která slouží pro jednoduché navlečení snímatelného potahu. Snímatelný potah patří mezi velmi kvalitní na trhu, prošití potahu je moderní a splňuje nároky pro uložení i na polohovací rošty. Potah má vkusně prošitou identitu BETLER, dále je z druhé strany prošitý klimafází z pružného dutého vlákna (400gr/m2), tím jsme podpořili přirozený odvod vlhkosti a potah také dobře snáší lidská pokožka. Přirozenou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti z jádra matrace zajišťuje ventilační 3D pás okolo celé matrace. Standardem potahu je zip po celém obvodu matrace, které umožňují rozdělit potah matrace na dvě samostatné části. Potah je pratelný do 40°C, ale doporučujeme potah chránit kvalitním chráničem.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Matrace je vhodná pro uložení na pevné, polohovací i motorové lamelové rošty (pro motorové rošty doporučujeme matrace cca 20 cm vysoké, nad 20 cm je polohování s "určitým" omezením)
Jádro matrace: cca 22 cm
Matrace je celkem vysoká: cca 24 cm
Doporučená optimální nosnost matrace je do 140 kg
Záruka až 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená 
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 a HARD/STŘEDNĚ TUHÁ 4 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá).
Výsledná barva pěn se může lišit, neboť objednáváme typ a druh pěny (šarže) a dodavatel garantuje kvalitu pěn, ale negarantuje barevné provedení.

Matrace lze vyrobit i v zákaznicky požadovaných rozměrech, jedná se o výrobu na zakázku. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou uvedené rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce úplně dole do políčka “ATYP do 100x200cm", rozměry prosíme napsat v celých centimetrech. Atyp do rozměru 100x200cm je již cenově spočítán a cena je daná. 

Do tabulky lze napsat i větší rozměry než 100x200cm, ale cena se musí vypočítat (viz.níže). Cenu Vám vypočítáme po odeslání Vaší objednávky a tuto cenu odešleme e-mailem v nejbližším pracovním dni. V e-mailu zrekapitulujeme objednávku, rozměry, napíšeme podklady pro zaplacení zálohy nebo celé platby (dle domluvy) a budete vyzváni k potvrzení ceny a provedení platby, což je bráno jako souhlas a potvrzení objednávky. Po zaplacení zálohy nebo celé platby bude objednávka závazná a poslána do výroby. Toto platí i pro rozměry matrace, kde je uvedeno "ATYP".

Ceny ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Atypické matrace větší než 100x200 cm - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm, ostatní rozměry se vyrábějí pouze na zakázku s domluvenou zálohou nebo celou platbou předem (viz. výše). Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Hana D. Doporučuje produkt • Matrace je úžasná. Jsem lrátce po operaci bederní páteře a v .momentu jak jsem na tuto matrací ulehla jsem věděla, že je to to pravé co moje nemocnà záda potřebují. Zpracování je přímo špičkové, kvalitní. Mohu jen vřele doporučit.
5
100 %
Leo K. Doporučuje produkt

Neskutečně vysoké matrace, úžasně pohodlné v opravdu krásném potahu. Spím na nich už týden a nemůžu si je vynachválit, vysoká kvalita. Měl jsem malinké obavy z pěny, ale ta je už při dotyku rukou velmi kvalitní. matrace naplňuje mé vysoké nároky na kvalitní spaní. Doporučuji!

 • Na matrace jsem dostal doporučení, firmu jsem si zkontroloval a četl i recenze na Heurece. Nakonec musím potvrdit, že i zboží i firma jsou perfektní a rád doporučím.
 • Chviličku mi to trvalo než jsem si vše zjistil.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu