LUXUSNÍ PLOCHÝ 4MOTOROVÝ ROŠT PANTHER 45 MOT RADIO

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 36 790 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • SKLADEM 36 790 Kč
  • 21 dnů 36 790 Kč
  • 21 dnů 40 469 Kč
  • Počet kusů

LUXUSNÍ PLOCHÝ 4MOTOROVÝ ROŠT PANTHER 45 MOT RADIO

POSTELOVÝ LUXUS MÁ SVÉ JMÉNO - PLOCHÝ 4 MOTOROVÝ LAMELOVÝ ROŠT PANTHER 45 MOT

Exkluzivní extra plochý čtyřmotorový rošt Panther 45 MOT patří mezi nejmodernější elektrické rošty na trhu. Rošt využívá nejmodernější komponenty zaručující kvalitní spánek: speciální rám roštu s konstrukcí polohování poháněnou čtyřmi motory, speciální zádová vlna (WAVE SYSTEM) pro ergonomické uložení páteře, tenké a pružné lamely, antialergickou fóliovanou úpravu, perfektní zpracování do nejmenšího detailu, LEDkovou konzoli a bezdrátový ovládač.

Zákazníci u motorového roštu Panther 45 MOT velmi oceňují plochou konstrukci roštu, pod úroveň bočnic roštu nic nezasahuje, motory i kování jsou schované v prostoru mezi spodní části bočnice a vrchní ložnou plochou roštu, proto lze rošt využit po konzultaci s námi i např. do postele s úložným prostorem a ergonomické uložení zad díky systému WAVE, které oceníte při čtení, sledování TV nebo při relaxování v posteli. Jedná se o velmi exkluzivní výrobek, který splňuje vysoké nároky pro zdravé spaní.

Čtyřmotorový rošt je složený z pevného speciálního rámu a 45 tenkých lamel potažených noblesní dekorativní fólií (šíře lamel cca 2,5 cm). Fólie slouží k udržení čistoty a brání usazení prachu, jedná se o lamelový rošt s kompletní antibakteriální úpravou (rám i lamely). Funkce výkyvu pružných lamel je díky kvalitním elastickým kaučukovým trio kapsám využita až do okrajových částí přes rám roštu. Elastické kaučukové pouzdra prodlužují životnost lamelového roštu a zajišťuji komfort během spánku. Kvalitní pevné lamely a kaučukové pouzdra přesahující rám lamelového roštu, zajišťují bezhlučné pružení během změny polohy těla při spánku.

Při spánku na boku oceníte tenké lamely po celé ložné ploše motorového roštu, které slouží k ještě lepšímu odvětrávání a ortopedickému využití matrace. Tenké lamely se velmi dobře přizpůsobují ramenům při změně polohy těla během spánku a zajišťují správnou oporu páteři. Matrace u lamelového čtyřmotorového roštu Panther 45 MOT je plně využitá a flexibilně podepřena po celé ploše, navíc v oblasti zad je speciální zvlnění roštu (tzv. WAVE SYSTEM), který slouží k ergonomickému přirozenému uložení páteře během polohování roštu. Motorový rošt Panther 45 MOT maximálně využívá ortopedické zóny matrace a znatelně prodlužuje životnost matrace. Vnější pevný rám roštu je z vrstveného dřeva, což zajišťuje pevnost a odolnost lamelového roštu, navíc je rám potažený noblesní dekorativní černou fólií. Lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace v posteli a přispívají k zlepšení ortopedických vlastností matrací.

Exkluzivní vzhled lamelového čtyřmotorového roštu Panther 45 MOT je nadčasový, velmi moderní a zároveň funkční, rošt obsahuje nejmodernější trendy v oblasti zdravého spaní. V bederní oblasti jsou nastavitelné zdvojené lamely (9x2 ks jezdců), které jsou potaženy moderní dekorativní černou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou pružné lamely (6 ks) potaženy moderní dekorativní lávově červenou metal – optik fólií, ostatní lamely jsou potaženy černou metal - optik fólií. Konstrukce lamelového čtyřmotorového roštu je stabilní a pevná, jedná se o kvalitní značkový plochý motorový rošt české výroby s komponenty "Made in Germany". Polohovací elektrické rošty Panther 45 MOT jsou konstrukčně zdařilé lamelové rošty.

Středová regulace tvrdosti plochy roštu. Tvrdost dvojitých lamel v bederní oblasti, označené dekorativní černou fólií, lze jednoduchým posunem červených jezdců (9x2 ks jezdců) nastavit (měkčí až tvrdší zóna).

Posunu matrace na ploše roštu zabraňuje kovové madlo, které dostanete ZDARMA.

Plochý čtyřmotor s jednoduchým bezdrátovým dálkovým ovládáním.

Polohování roštu zajišťují výkonné ploché bezúdržbové čtyři motory (Made in Germany) schované v konstrukci pod roštem, motory nijak nezasahují pod konstrukci roštu - proto se jedná o rošt s plochou konstrukcí. Motorový plochý čtyřmotorový rošt Panther 45 MOT nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. Záda se ovládají dvěma motory, které samostatně polohují horní a spodní část polohování zad. Polohování zad má speciální zvlnění (tzv. WAVE SYSTEM), který zlepšuje polohu páteře na roštu. U polohování nohou, nový systém umožňuje samostatné polohování lýtkové a stehenní části. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV. Motory ovládá uživatelsky jednoduchý tenký bezdrátový ovládač, který dobře padne do ruky a obsahuje i kabelový držák ovladače pro umístění na noční stolek. Součásti ovládání je i světelná kabelová LED diodová konzole, která se vkládá pod postel a reaguje na pohyb. Pohybem nohou zapnete ve tmě světlo na dobu určitou (světlo lze vypnout vložením ovládače do kabelového držáku, který je součásti roštu). Bezdrátové ovládání má dvě paměti pro předem stanovenou polohu.  Ovládání roštu je intuitivní (samostatně polohujete hlavu, samostatně polohujete nohy).

Doporučená nosnost polohovacího lamelového motorového roštu Panther 45 MOT je do 135 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

LAMELOVÉ ROŠTY DODÁVÁME ZDARMA PO CELÉ ČR.

Součásti motorového roštu je bezdrátové speciální dálkové ovládání, kabelová základna pro ovladač (umístěná např. na nočním stolku) a kabelová světelná konzole, která se vloží pod postel s přívodním kabelem do sítě
Plochá konstrukce motorového roštu, který je celkově pouze cca 10 cm vysoký
Komfortní sedmi zónový motorový rošt
Kovový držák matrace k motorovému roštu ZDARMA
Polohování pomocí plochých výkonných motorů schovaných v pouzdře uchyceném na bočnici roštu 
Funkce výkyvu pružinových lamel je využita až do okrajových části rámu (tato vlastnost prodlužuje životnost roštu i matrace) 
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu /samostatné polohování hlavy/samostatné polohování nohou nebo obojí
Vhodný i pro alergiky
Špičkový design a technologie
Výška roštu: cca 10 cm
Celková výška roštu i s motorem: cca 10 cm
Počet lamel: 45 ks
Záruka: 4 roky
Doporučená nosnost: 135 kg

Skutečná velikost lamelového roštu je o 1 cm užší a 5 cm kratší než je standardně uvedený rozměr, tzn. že např. rošt 90x200 cm má skutečné rozměry 89x195 cm, jedině tak rošt správně vložíte do postele.

Na ploché motorové rošty Panther 45 MOT nabízíme standardně záruku 5 let a i po záruce jsme schopni určitou dobu zajistit náhradní díly.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Karel Doporučuje produkt

Pokud hledáte skutečně luxusní motorový rošt, tak můžu jen doporučit. S manželkou jsme nadmíru spokojení, i když to nebyla malá investice, určitě se vyplatí. Manželka hodně čte, já zase píšu na notebooku - nejraději v posteli -:). Navíc nás už občas trápí záda a na tomto motorovém roštu se dá nastavit optimální poloha pro příjemný relax. K motorovému roštu Panther 45Mot radio nám doporučili i velmi příjemnou matraci. Jsou to profíci.

  • Příznivá cena za luxusní motorový rošt, kvalita provedení, jednoduché ovládání, profesionální přístup pracovníků obchodu
5
100 %
Věra Doporučuje produkt

Rošt splňuje naše představy o kvalitě a ceně. Postel máme s výsuvným úložným prostorem, důležité bylo pro nás i konstrukční řešení roštu, tak abychom šuplíky pod postelí mohli vysouvat. Zaujal nás motor, který je schovaný v rámu roštu a nic nezasahuje dolů, to je opravdu skvělé. Polohování je jednoduché a příjemné. Vřele doporučujeme

  • Cena, kvalita, konstrukce

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód