LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART FIT 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 2-3.Měkká/středně tvrdá
 • SLEVA 25 % 28 780
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 21 585 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 21 585 Kč
 • 14-21 dnů 21 585 Kč
 • 14-21 dnů 31 658 Kč
 • 14-21 dnů 25 902 Kč
 • 14-21 dnů 28 780 Kč
 • 14-21 dnů 28 780 Kč
 • 14-21 dnů 28 780 Kč
 • cm 31 658 Kč
 • Počet kusů

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART FIT 1+1

LUXUSNÍ MATRACE Z EXKLUZIVNÍ KOLEKCE LEVITA

ZVÝHODNĚNÁ CENA - SLEVA 25% ZA DVĚ MATRACE

Matrace DREAM ART FIT 1+1 jsou špičkové, 17 cm vysoké na trhu ojedinělé matrace z limitované edice LEVITA. Jádro matrace je sendvičového typu složené ze dvou typů exkluzivních značkových pěn. První ložná plocha je z vysokogramážní pohodlné změkčené pěny, která vyniká neskutečně příjemným polehem. Druhá značková paměťová VISCO pěna zajišťuje relaxační komfort. Tato matrace je určená aktivním lidem nebo sportovcům, kteří potřebují tělo během spánku stabilizovat a regeneračně obnovit. Každá noc strávená na matraci je radost a právě kvalitní spánek a odpočinuté tělo a mysl se odrazí v každodenní chuti něco podniknout. Všechny použité pěny mají vysokou hustotu, díky které matrace zvládnou zatížení až 150 kg, zároveň se však jedná o oblíbené měkké matrace.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 2 z 5ti a HARD 3 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Zvýhodněnou cenu
+ Luxusní provedení matrace
+ Matrace je vhodná na polohovací a motorové rošty

+ Exkluzivní neopakovatelný měkký poleh, zaměřený na komfortní a zdravý spánek
+ Nosnost matrace až 150 kg
+ Prodlouženou záruku na proležení jádra matrace až na 5 let

Matrace má velmi moderní vzhled docílený použitím speciálního odvětrávajícího potahu SILVER SLIM, který úzce obepíná matraci, je bez proševu a nechává během spánku pracovat jádro matrace se spícím tělem. Boky potahu a taky celá spodní strana potahu je z materiálu 3D ventilation, díky čemuž je jádro matrace výborně odvětrané. Úprava SILVER zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Snímatelný potah má díky stříbru antimikrobiální účinek, do pár hodin redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií na minimum, proto je potah vhodný i pro alergiky. Potah má ZIP po celém obvodu, takže potah lze rozdělit na dvě části a prát v pračce do 60°C.

Matrace DREAM ART FIT 1+1 jsou vhodné na lamelové rošty pevné, polohovací nebo i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace jsou vysoké 17 cm. Doporučené nejvyšší dlouhodobé zatížení matrací je až 150 kg.

DORUČENÍ MATRACÍ JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Zvýhodněná cena
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 2 a HARD/TUŽŠÍ 3 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Nejvyšší doporučená nosnost matrace: až 150 kg
Sendvičové jádro matrace ze značkových pěn: 4 cm paměťová VISCO pěna a 13 cm vysokogramážní pěna
Partnerská matrace: dvě strany matrace (ložné plochy) o jiné tuhosti
Výška matrace: cca 17 cm
Snímatelný exkluzivní potah pratelný do 60°C
Záruka: 24 měsíců dle zákona + 36 měsíců na jádro matrace (prodloužená záruka se řídí splněním Záručního plnění a návodu k použití).

Matrace v rozměru 90x200 cm jsou k dispozici v našem skladu na vyzkoušení a k okamžité koupi, adresa skladu: Žirovnická 1/2389, Praha 10 (viz. kontakty).

LEVITA je speciální moderní kolekce matrací určená pro zdravý spánek. Vývoj a výroba matrací splňují nejnáročnější a nejmodernější požadavky pro výsledný spánkový produkt. Matrace doporučujeme pro zákazníky, kteří hledají funkční a kvalitní výrobek.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 cm - (+10%) přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Rko Doporučuje produkt

Nepřekonatelná luxusní matrace za rozumné peníze. Už nebudete chtít nic jiného :-) Skvěle se vytvaruje na míru každému tělu a podepírá oblasti, kde je to potřeba. Pro vaše tělo úžasný nástroj, který vás přes noc nabije a ještě se do růžova vyspíte.

 • Na této matraci jsou pouze klady, doporučuji nákup!
5
100 %
KLíam Doporučuje produkt

Koupil jsem si tyto matrace s masážním roštem HIt. Matrace a rošt spolu spolupracují a matrace na roštu dobře sedí, vibrace se přenášejí a vše dokonale funguje. Jsem rád, že jsem si mohl svou novou postel pořádně vytunit. Kvalitní spánek je základ mého spokojeného života.

 • Kombinace matrace a masážního roštu. Rychlost dodání a prvotřídní kvalita obou produktů.
 • Nic zásadního.
5
100 %
Vaše jméno: Doporučuje produkt

Jsou to matrace, které vás netlačí při spánku na boku nebo břichu. Jedno lehnutí na matrace a bylo rozhodnuto.

 • Vyhovují našemu stylu spaní.
 • Až moc velký výběr matrací.
5
100 %
Červenkovi Doporučuje produkt

Perfektní matrace na kterých se dobře leží. Z matrací máme ohromnou radost. Děkujeme za odbornou pomoc při nákupu.

 • Paní ve skladu nám velmi pomohla a věnovala se nám po celou dobu nákupu. Dozvěděli jsme se vše a díky tomu jsme si koupili matrace, které nám vyhovují.
 • Parkování před skladem, ale po domluvě jsme již zaparkovali správně.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu