ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

KOMPLETNÍ ČALOUNĚNÁ POSTEL TORINO

  • Výrobce:
  • Výroba na zakázku
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 15 990 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 4-6 týdnů 15 990 Kč
  • 4-6 týdnů 15 990 Kč
  • 4-6 týdnů 17 990 Kč
  • 4-6 týdnů 17 990 Kč
  • Počet kusů

KOMPLETNÍ ČALOUNĚNÁ POSTEL TORINO

OBLÍBENÁ KOMPLETNÍ ČALOUNĚNÁ POSTEL ZA SKVĚLOU CENU

Součástí čalouněné postele je velký úložný prostor přístupný z boku postele a kvalitní matrace KOMBIFLEX s nosností do 110kg. Matrace KOMBIFLEX jsou oblíbené pružinové matrace, které jsou vzdušné a velmi pohodlné. Matraci tvoří pružiny bonell z 2,4mm silného kaleného ocelového drátu, vrstva polyuretanové pěny a speciální ztužená vrstva Jeparol, která brání protlačení pružin bonell. Díky této skvělé stavbě matrace zajišťuje pohodový zdravý spánek. Pružinová matrace kombiflex je nejoblíbenější bonellová matrace na našem trhu. Pevný rošt DTD umožňuje přístup do úložného prostoru z boku postele. Výška ložné plochy je 58cm (bez topperu). Postel je možnno objednat bez topperu nebo s topperem.

Doprava postele

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel i přivezeme. Za poplatek nabízíme i "VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE" nebo "MONTÁŽ/VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE". V případě montáže si obalové materiály a vzniklý odpad odvážíme sebou, takže ložnice po našem odchodu je připravena ke spaní.

Volitelná látka postele

U postele si můžete vybrat barevné provedení viz. parametry postele. Kompletní vzorník látek je k dispozici v naší provozovně (adresa: Žirovnická 2389, Praha 10 - Záběhlice).

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus. Použité fotografie jsou pouze ilustrativní a nemusí vždy odpovídat typu a výslednému vzhledu postele, který ovlívníte vašim výběrem. Čalouněné postele se vyrábí dle Vámi vybrané barevné a rozměrové a konstrukční kombinace, proto se jedná vždy o výrobu na zakázku. Před výrobou budeme vždy požadovat zálohu nebo celou platbu.

Rozměry postele: 160x200cm, 180x200cm
Celkové rozměry postele: 165x207cm, 185x207cm
Výška čela postele: 112cm
Výška ložné plochy: 58cm
Matrace: kvalitní pružinová matrace pevně očalouněná do látky postele
Výška nožek - chromové: 11cm
Korpus surová DTD, pevný rošt, úložný prostor, otevírání z boku
Doporučená nosnost lůžka: 110 kg na osobu
Látkové provedení korpus a čela postele: čalouněná látka dle výběru (viz. vzorník barev)
Látkové provedení postele na obrázku: Alfa 120

PŘÍPLATKOVÁ VÝBAVA:
- polštář 40x40cm + 250,- Kč
- polštář 60x40cm + 350,- Kč
- dodání v demontu + 600,- Kč
- USB nabíječka (v korpusu) + 1.500,- Kč
- jiný typ matrace - ceny dle ceníku (na základě individuální konzultace)

Každá čalouněná postel je vyráběna na zakázku se zálohou před výrobou. Záloha se dá uhradit v hotovosti nebo platební kartou přímo u nás v prodejním skladu, kde jsou k dispozici i látkové vzorníky nebo bezhotovostním bankovním převodem z účtu. V případě bezhotovostní platby zákazníka telefonicky kontaktujeme pro ověření rozměrů, barevné kombinace a informaci o produktu s předběžným termínem doručení, teprve následně po telefonické konzultaci posíláme zákazníkovi e-mail s údaji pro bezhotovostní platbu. Vše probíhá k naprosté spokojenosti zákazníka. Díky solidnímu přístupu zákazníka i výrobce jsme schopni držet v e-shopu velmi výhodné ceny zboží a ověřenou kvalitu, což zákazníci od nás očekávají.

ZKUŠENOSTI (DOPORUČENÍ) ZÁKAZNÍKŮ:
Naši zákazníci, kteří si zakoupili toto zboží doporučují přikoupit "Montáž čalouněné postele" nebo "Výnos postele", protože se jedná o rozměrově velkou a těžkou postel, kde pro manipulaci potřebujete minimálně dva zdatné jedince (po zakoupení příplatkové služby jedince dodáváme my ve formě řidiče nebo v kombinaci s našim proškoleným závozníkem). V případě, že není dokoupená příplatková služba, tak platí pouze doručení zboží ZDARMA a zboží si zákazník přebírá z korby nákladního auta.

atypické úpravy +30 %

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód