ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

HOTELOVÁ BOXSPRINGS POSTEL HOLIDAY

 • Výrobce:
 • Výroba na zakázku
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 11 980 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 5-6 týdnů 11 980 Kč
 • 5-6 týdnů 11 980 Kč
 • 5-6 týdnů 14 376 Kč
 • 5-6 týdnů 12 490 Kč
 • 5-6 týdnů 12 490 Kč
 • 5-6 týdnů 14 988 Kč
 • Počet kusů

Vyberte si vzhled hotelové postele

Vyberte si nožky hotelové postele

Vyberte si matrace na hotelové postele (rozměr matrace 80 a 90x200 cm)

HOTELOVÁ BOXSPRINGS POSTEL HOLIDAY

Velmi pohodlná a příjemná hotelová boxspring postel Holiday je postel určená pro ubytovací zařízení, jakými jsou hotely, hostely, penzióny, ubytovny, pronájmy, podnájmy, kanceláře, apartmány a další ubytovací prostory. Dvoulůžkovou postel získáte přisunutím a nákupem druhého jednolůžka (ukázka ve fotogalerií), jakmile objednáte sudý počet postelí, automaticky dostanete u káždého jednolůžka ve spodní části základny postele spojovací svorky, které slouží k zajištění základen postele k sobě. Hotelové postele jsou konstruovány pro časté střídání hostů/zákazníků.

Konstrukce hotelové boxspring postele Holiday

Základna hotelové postele - spodní díl postele má zabudovaný vzdušný systém bonellových pružin v dřevěném smrkovém rámu, který reaguje na pohyb v horní vrstvě postele. Čalounění základny je ze zátěžové látky, lze si vybrat barvu látky. Horní vrstva základny, která slouží jako podklad pro matraci je pogumovaná, aby se matrace při změně polohy ležícího těla nepohybovala po podkladu.

Základna postele je vyrobená tak, aby se z jednolůžka přisunutím druhého jednolůžka vytvořila "manželská postel" (postele v případě nákupů sudého množství obsahují spojovací svorky - samec/samice). Výška základny je cca 20 nebo 30 cm.

Volitelné čelo

Čelo zásadním způsobem ovlivní vzhled postele, proto nabízíme pouze estetický čisté a konstrukčně jednoduché čelo. Čelo je se základnou postele spojeno šrouby, takže spojení je velmi pevné. Materiálové čalounění čela postele je stejné jako čalounění základny postele.

Volitelné nožičky

Dřevěné nožičky jsou pro milovníky bukové klasiky. Rozměry jsou uvedeny u jednotlivých noh. Standardně 4 kusy nožiček na jednolůžko v dané barvě.
Kolečka uplatníte, pokud potřebujete s postelí jednoduše manipulovat. Standardně se dodávají 2 kusy nožiček s kolečkem na jednolůžko a dvě standadní nožičky (buk provedení natur).

Hotelové matrace

Nejsou součásti základní ceny postele a dokupují se samostatně. Připravili jsme pro Vás cílenou nabídku matrací, které mají dlouhou životnost a jednoduchou údržbu (všechny matrace mají snímatelné potahy).

Matrace - dle Vašeho výběru z nabídky, matrace se volně položí na základnu hotelové Boxspring postele. Matrace mají standardní snímatelný matracový potah.  Výšky a tuhosti jsou uvedeny u jednotlivých zvýhodněných typů v nabídce (cenově zvýhodnění platí pouze pro rozměry 80/90x200 cm), jinak si lze vybrat jakoukoliv matraci z kategorie "Matrace".

Vyberte si matraci

Matrace tvoří samostatnou část postele a nabízíme pouze ověřené matrace z nabídky:
Matrace G050 - Sendvičová pěnová matrace z HR pěny ve snímatelném luxusním potahu. Ložné plochy matrace 5/6 a 6/6ti - výška cca 17 cm.
Matrace G070 - Sendvičová pěnová matrace z HR pěny ve snímatelném luxusním potahu. Ložné plochy matrace 5/6 a 6/6ti - výška cca 20 cm.
Matrace G540 - Taštičková matrace ve snímatelném luxusním potahu. Ložné plochy matrace 4/6 a 4/6ti - výška cca 24 cm.
Matrace G100 - Sendvičová tvrdší pěnová matrace z BIO pěny ve snímatelném luxusním potahu. Ložné plochy matrace 4/6 a 5/6ti - výška cca 16 cm.
Matrace G120 - Sendvičová tvrdší pěnová matrace z BIO pěny ve snímatelném luxusním potahu. Ložné plochy matrace 4/6 a 5/6ti - výška cca 20 cm.
Matrace G210 - Luxusní sendvičová pěnová matrace s jednou ložnou plochou z antibakteriální Visco pěny a druhou z BIO pěny ve snímatelném luxusním potahu. Ložné plochy matrace 3/6 a 4/6ti - výška cca 18 cm.
Matrace G220 - Luxusní sendvičová pěnová matrace s jednou ložnou plochou z antibakteriální Visco pěny a druhou z BIO pěny ve snímatelném luxusním potahu. Ložné plochy matrace 3/6 a 4/6ti - výška cca 20 cm.

Volitelná barva postele

Potahová látka, nebo-li čalounění postele je tváří Vaší boxspring postele. Látky jsou ve standardní hotelové kvalitě, s vyšší odolností a dlouhou životností. Potahová látka je vyrobená ze 100% polyesteru a vyznačuje se vysokou trvanlivostí, pevností a tvarovou stálostí. Materiál je vhodný pro náročné použití v domácnostech. V čalounictví se využívá k výrobě potahů sedacích souprav, pohovek, taburetů nebo postelí. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších látek v nábytkářství, díky zajímavému a rovnoměrnému protkání nití, vysoké hladkosti a jemnosti. Svojí texturou se řadí mezi bezžinylkové látky, tedy ty, které nemají vlasový povrch. Péče o tkaninu je opravdu snadná, navíc je vysoce odolná vůči oděru. Textilii doporučujeme vyčistit jemnými prostředky pro čalouněný nábytek, nejlépe bez použití vody. Látku nevystavujte vysokým teplotám a nebělte.

Výhody tkaniny:
- rovnoměrné protkání nití
- hladkost
- vysoká odolnost a pevnost

V základním provedení nabízíme moderní potahovou čalounickou látku. Materiál 100% Polyester s gramáží 245g/m2, martindale/100.000 otáček.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele do kategorie "Velmi kvalitní postele".

HOTELOVÉ POSTELE DORUČÍME ZDARMA PO CELÉ ČR

Výška hlavního čela postele: cca 113 až 123 cm (20cm box/100 a 30cm box/110 cm + výška nožiček), čelo za příplatek
Spodní část čela postele je spojené se spodní části boxu postele, takže od země je čelo ve výšce použitých nožiček
Skutečné vnější rozměry postele: šíře cca 80/90/100 cm a délka postele včetně čela cca 207 cm
Výška k vrchní ložné ploše (včetně matrace a topperu v závislosti na výšce nožiček): cca 47 - 63 cm
Konstrukce postele: Základna + nožičky + čelo postele + matrace dle výběru
Postele jsou vyráběny na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Zátěžová látka: 100% PES (polyester), gramáž: 245g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Žmolkování: 4-5
Světlostálost: 4
Úprava: odolnost vůči oděru
Pokyny pro údržbu a čištění: Doporučujeme čištění bez použítí vody. Tekuté nečistoty odsajte papírovým ubrouskem, poté setřete hadříkem zbytky nečistot a nechte látku vyschnout. Čištění provádějte ihned po znečištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.

Při výrobě na zakázku lze vyrobit:
Jiné než uvedené rozměry.
Matraci v rozměru 160, 180 nebo 200x200 cm.
Jednotné čelo pro dvoulůžkovou postel.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu