ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ČALOUNĚNÁ ROHOVÁ POSTEL BETLER ALTEO S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 26 840 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 6-8 týdnů 26 840 Kč
 • 6-8 týdnů 26 840 Kč
 • 6-8 týdnů 29 524 Kč
 • 6-8 týdnů 37 576 Kč
 • 6-8 týdnů 42 944 Kč
 • Počet kusů

Vyberte si nožky k čalouněné posteli

Vyberte si na které straně požadujete boční čelo

Vyberte si vnitřní vzhled úložného prostoru postele

ČALOUNĚNÁ ROHOVÁ POSTEL BETLER ALTEO S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Jednolůžko zkrášlující každý roh místnosti

Rohové čalouněné jednolůžko BETLER® Alteo je ozdobou každého moderního pokoje. Rohové jednolůžko Alteo se nabízí ve dvou variantách: Levé čelo a Pravé čelo (viz. výběr v parametrech). Rohová postel BETLER Alteo je vhodná jak pro studenty, děti i seniory, tak do menších pokojů nebo relaxačních a odpočinkových místností. Zákazníci u postele oceňují zvýšené boční čela, které chrání zdi okolo postele. O čela lze opřít i větší polštáře a postel používat jako příležitostní sedačku. Postel lze vystavit i do prostoru, právě díky zadnímu a bočnímu čalounění postele. Velmi podstatnou výhodou rohového jednolůžka BETLER Alteo je praktický úložný prostor pro lůžkoviny. Čalouněné jednolůžko je určené zákazníkům, kteří hledají velmi pohodlnou a esteticky přitažlivou postel.

Jednolůžko je složené ze samostatného čalouněného boxu řady "BETLER® PRAKTIK" (jednoduché konstrukční řešení), čalouněný box obsahuje dno s akulitovou (větratelnou) membránou, která slouží jako úložný prostor pro lůžkoviny a dvou hlavních celočalouněných čel u hlavy a boku postele. Akulitové dno je děrovaný materiál, zajišťující správnou cirkulaci vzduchu. Hlavní čela postele jsou až na zem a tvoří nosnou část postele. Čela postele jsou do písmene "L" a vyrábí se "Pravá" a "Levá" strana postele. Za příplatek lze postel vyrobit ve zpevněném boxu "BETLER® DESIGN", jedná se o ojedinělou šedou vnitřní konstrukci boxu s barevně vínovým pevným dnem z MDF desky. Jedná se o pevnější konstrukci boxu s úložným prostorem pro vyšší "textilní" zátěž (např. lůžkoviny, deky, oblečení atd.).

Jednolůžko zaujme konstrukčním řešením očalouněného boxu postele, do kterého lze vložit samostatný lamelový rošt s přístupem do úložného prostoru (ÚP) postele. Úložný prostor je součásti konstrukčního řešení postele, proto je nedílnou součásti čalouněné postele.

K jednolůžku doporučujeme zakoupit naší matraci a náš kvalitní lamelový nebo laťový rošt s přístupem do úložného prostoru postele. Výška vybraného postelového roštu ovlivňuje i velikost úložného prostoru, čím "vyšší" je rošt, tím "menší" je úložný prostor. Uložení roštu vždy upravujeme podle výšky vybraného roštu. Jakmile si zvolíte rošt, tak podle výšky roštu upravíme uložení roštu, tak aby i vámi vybraná matrace, byla v bočnici postele zapuštěna. Obecně platí, že právě lamelové rošty výrazně prodlužují životnost matrace.

U rohové postele Alteo doporučujeme kovovou nožku BedBox (1 kus), která je vysoká cca 6,5 cm. Výška nožky je poměrně nízká, ale zase působí velmi moderně a hezky. U postele BETLER je samozřejmostí si vybrat i jiný typ nožiček z nabídky a svou postel si upravit dle vašich představ. Výška nožky ovlivňuje prostor pod postelí a i celkovou výšku postele.

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní textilní kůže (koženka) vysoké kvality, tento materiál zajišťuje barevnou stálost, jednoduchou údržbu a moderní design postele. Textilní kůže je příjemná na dotek. Vzhledem k oblíbeností látek, nabízíme možnost čalounění postele do zátěžové látky, která má jednoduchou údržbu. Za individuální příplatek je možné postel vyrobit i ve velmi kvalitní hovězí kůži, tuto variantu detailně řešíme se zákazníkem v prodejně. Výběr barev naleznete u každé postele, všechny uvedené barvy v e-shopu jsou pouze orientační a je jich jen omezený počet, fyzicky se potom odstíny mohou lišit dle nastavení obrazovky. Kompletní vzorníky (všechny barvy) jsou k dispozici v našem prodejním skladu v Praze.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Čalouněná postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele mezi kvalitní postele.

Součásti dodání čalouněného jednolůžka jsou čela postele, čalouněný box s úložným prostorem (ÚP), dno a vzhled ÚP je dle typu (BETLER® PRAKTIK nebo BETLER® DESIGN).  Dále vám dovezeme i vámi zakoupené matrace, rošty a doplňky (lůžkoviny, ortopedické polštáře nebo chrániče).

Čalouněné jednolůžko vyrábíme od 6 do 8 týdnů od objednání, v rámci nadstandardního prodejního servisu Vám postel ZDARMA dovezeme a smontujeme přímo u Vás doma, doba montáže včetně vynesení a sestavení trvá cca 1 hodinu.

Čalouněná postel v designu "BETLER® PRAKTIK" - bílá vnitřní konstrukce boxu s barevně bílým větratelným úložným prostorem pouze na lůžkoviny, za příplatek lze postel vyrobit v BETLER® DESIGN - ojedinělá šedá vnitřní konstrukce boxu s pevným barevně vínovým dnem.
Vyrábíme postele v rozměru: 90x200, 80x200, 100x200, 120x200 a 140x200 cm nebo dle přání zákazníka (pokud je to technicky možné)
Lamelové nebo laťové rošty: dle nabídky v e-shopu
Vnější rozměry postele (90x200 cm): celková výška cca 90 cm,  šířka cca 100 cm, délka cca 210 cm
Výška bočnice: cca 35 cm
Šířka bočnice: cca 4 cm
Šířka čel: cca 6 cm
Výška čela: cca 90 cm
Použité fotografie jsou skutečné postele, ale slouží pouze k ilustraci výrobku, v jednotlivých detailech se postel může lišit oproti dodanému výrobku zákazníkovi. Modely neustále prochází konstrukční i vzhledovou modernizací, kterou nemusí zachytit použitá fotografie.

Textilní kůže:
63% PVC (polyvinylchlorid), 35% PES (polyester), 2% polyuretan 
Gramáž: 728g/bm a test oděru Martindale: >200.000 otáček
Pokyny pro údržbu a čištění: Skvrny čistěte vlhkým hadříkem namočeným v neutrálním mýdlovém roztoku. Tímto způsobem odstraníte většinu běžných neagresivních nečistot, aniž by na "kožence" zůstávaly viditelné stopy po čištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla nebo chemii, může dojít k poškození struktury látky a její následné destrukci.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.
Odstín a dezén látky se z technologických důvodů mohou mírně lišit od vzorníků.

Zátěžová látka:
100% PES (polyester) 
Gramáž: 490g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Nehořlavá úprava:
- Cigaretový test BS 5852 source 0
Žmolkování: 4
Světlostálost: 5
Úprava: nešpinivá - vodoodpudivá
Pokyny pro údržbu a čištění: Tekuté nečistoty odsajte papírovým ubrouskem, poté setřete vlhkým hadříkem zbytky nečistot a nechte látku vyschnout. Čištění provádějte ihned po znečištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.

Individuální řešení nabízené pouze v prodejně:
Pravá kůže:

Kůže je přírodní materiál a má nehomogenní povrch, nemá tvarovou paměť a při používání se tvarově přizpůsobuje. Kůže je velmi odolná, velice flexibilní a je prodyšná. Kůže je měkká a má velmi dobré absorpční schopnosti. Kůže jako přírodní materiál přebírá teplotu z okolí. Kůže je čistě přírodní materiál s určitými povrchovými nedostatky, vráskami a jizvami zvířete, proto nikdy nelze docílit naprosto stejného výsledku při použití.
Pokyny pro údržbu a čištění: Kožené výrobky je nutné pravidelně ošetřovat přípravky určenými přímo na kůži, nejvhodnější jsou přípravky na bázi přírodních olejů a vosků. Nikdy nepoužívat mazadla ropného původu! Kůže díky správné péči dlouho vydrží a je vodě odolná.

Postele jsou vyráběny pouze na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Při individuální výrobě na zakázku lze vyrobit: 
Jiné než uvedené rozměry (do šíře rozměru max 140 cm/box a délky ložné plochy max 220 cm). 
Čalouněné postele umíme vyrobit i pro motorové rošty, tento požadavek lze uplatnit pouze před začátkem výroby (ÚP je vždy součásti boxu bez ohledu na používaný rošt). 
Barevné čalounění postele lze prošít jinou barvou nití, pokud se barva nitě nespecifikuje, používáme námi zvolenou standardní kombinaci. 
Postel lze za poplatek cca 20.000,- Kč až 25.000,- Kč očalounit pravou kůži.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Jiřina Nová Doporučuje produkt

Velká spokojenost, ve skutečnosti postel vypadá lépe, určitě doporučuji nižší nožku, protože při sednutí na 20 cm matraci je vše tak jak má být. Samozřejmě záleží na co chcete postel použít, ale pokud ji chcete kombinovat se sezením (náš případ), tak ta standardní výška je tak akorát. Výroba trvala cca 4 týdny a pak nám firma Betler zavolala a domluvila s námi termín montáže. Vše proběhlo relativně rychle i pánové byli sympatičtí. Jsme s posteli i službami velmi spokojeni.

 • Celkově spokojeni s nákupem, s pomocí při výběru. Firma má hodně zkušeností a bylo zřejmé, že to dělají profesionálně, na cokoliv jsem se zeptala, tak věděli o čem mluví.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu