ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ČALOUNĚNÁ POSTEL RIO

 • Výrobce:
 • Výroba na zakázku
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 16 450 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 4-6 týdnů 16 450 Kč
 • 4-6 týdnů 16 450 Kč
 • 4-6 týdnů 19 440 Kč
 • 4-6 týdnů 19 440 Kč
 • Počet kusů

Výběr látky korupus - jednobarevná

Výběr nožiček

Výběr matrace

ČALOUNĚNÁ POSTEL RIO

LUXUSNÍ ČALOUNĚNÁ POSTEL

Luxusní čalouněná postel Rio je moderní postel s úložným prostorem a polohovacími lamelovými rošty.

Součástí čalouněné postele je velký úložný prostor a polohovací lamelové rošty Duoflex s 20-ti předepjatými lamelami. Rošt umožňuje vstup do úložného prostoru od nohou. 5cm široké předepjaté lamely mají zvýšenou pevnost a zároveň vynikající pružnost. Tyto vlastnosti napomáhají k dlouhé životnosti roštu a tedy celé postele. Rošt je polohovatelný v pěti relaxačních polohách pod hlavou. 

Doprava postele

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel i přivezeme. Za poplatek nabízíme i "VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE" nebo "MONTÁŽ/VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE". V případě montáže si obalové materiály a vzniklý odpad odvážíme sebou, takže ložnice po našem odchodu je připravena ke spaní.

Volitelná látka a nožky postele

U postele si můžete vybrat barevné provedení a typ/barvu nožiček - viz. parametry postele. Kompletní vzorník látek je k dispozici v naší provozovně (adresa: Žirovnická 2389, Praha 10 - Záběhlice).

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus. Použité fotografie jsou pouze ilustrativní a nemusí vždy odpovídat typu a výslednému vzhledu postele, který ovlívníte vašim výběrem. Čalouněné postele se vyrábí dle Vámi vybrané barevné a rozměrové a konstrukční kombinace, proto se jedná vždy o výrobu na zakázku. Před výrobou budeme vždy požadovat zálohu nebo celou platbu.

Matrace lze vybrat jakékoliv z nabídky nebo za zvýhoněnou cenu matrace:

Matrace Miami - luxusní 7-zónová matrace MIAMI je složena z profilované PUR pěny a kvalitní vysokogramážové RE pěny. RE pěna je pojená ze směsi HR a PUR pěn, stlačená vysokým tlakem. Materiál – RE pěna – výrazně dodává matracím požadovanou tuhost resp. vyšší nosnost. Matrace z RE pěny jsou tak často vyhledáváné pro své jedinečné vlastnosti. Na vrchní a spodní straně je profilovaná PUR pěna, která dodá matraci dokonalou funkčnost pro Vaše pohodlí. Nosnost: 110 kg, Tvrdost: 3 - tuhá, Výška 17cm.

Matrace Kombiflex - pružinová matrace KOMBIFLEX je nejoblíbenější bonellová matrace na našem trhu. Díky systému bonell, které jsou z 2,4 mm silného kaleného ocelového drátu, tvoří společně s polyuretanovou pěnou a speciální ztužené vrstvě Jeparolu, která brání protlačení bonell vzdušnou a kvalitní matraci. Díky těmto vlastnostem zajišťuje pohodový zdravý spánek. Proto se stala tak oblíbenou. Vhodný podklad je jak pevný rošt, deska nebo dnes již oblíbený lamelový rošt. Nosnost: 110 kg, Tvrdost: 2 - středně tuhá, Výška 17cm.

Matrace Bona Soft - matrace BONA SOFT zabezpečí příjemný a zdravý spánek po celou noc. Díky taštičkovým pružinám, které jsou zabalené ve speciální kapse z netkané textilie a individuálně tak reagují a kopírují polohu Vašeho těla a zaručují lepší anatomickou podporu páteře a ostatních křivek. Horní a spodní vrstva matrace tvoří moderní polyuretanové pěny, které spolu s taštičkovou matrací tvoří dokonalou matraci pro klidný spánek a dokonalý odpočinek. Nosnost: 130 kg, Tvrdost: 2 - tuhá, Výška 21cm.

Matrace Bona Hard - matrace BONA HARD zajistí dokonalou pružnost a optimální rozložení hmotnosti těla. Použitá HR pěna zvyšuje bodovou pružnost a přispívá k dokonalejšímu a optimálnějšímu rozložení hmotnosti těla. Pokud požadujete tvrdší prodyšnou matraci, toto je správná volba. Největší výhodou taštičkové matrace je její výborná prodyšnost a vzdušnost. Nosnost: 130 kg, Tvrdost: 3 - tuhá, Výška 21cm.

Matrace Star - luxusní 7-zónová matrace STAR je vyrobena bez použití lepidel. Díky důmyslně prořezanému profilu je matrace uzamčena v tzv. zámcích a tudíž tu není třeba lepidel. Šedá strana matrace je z HR studené pěny o vysoké gramáži a zelená strana matrace je z kvalitní PUR pěny. Díky této kombinaci můžete užívat měkkou nebo tvrdou stranu. Vzhledem k použitým materiálům a zámku matrace je matrace dokonale vzdušná. Nosnost: 110 kg, Tvrdost: 2 - tuhá, Výška 18cm.

Matrace Mona Visco - čtyřzónová matrace MONAVISCO je kombinací HR studené pěny o vysoké gramáži a viscoelastické pěny o dvou různých tuhostí. Díky efektu pomalého vracení se pěna dokonale přizpůsobí tvaru těla, podrží ho v optimální poloze a svou měkkostí dodá tělu velmi příjemný pocit při ležení. Díky schopnosti buněk líné pěny předávat si navzájem tlakovou energii, rozloží pěna váhu těla plynule na celý povrch těla, což způsobí omezení převracení se během spánku až o 80 %. Tím spánek dostává rozměr skutečné regenerace a odpočinku. Nosnost: 120 kg, Tvrdost: 3 - tuhá, Výška 18cm.

Matrace Hercules - matrace HERCULES byla vytvořena na nosnost 150 kg. Jedná se o sendvičovou matraci, která je složena z PUR pěny, RE pěny, kokosové desky a BESTFLEXU. Jádro matrace je z RE80, spodní vrstva je z PUR pěny. Vrchní skladba matrace je z kokosové desky, která se používá tam, kde chceme matraci zpevnit, vyztužit nebo zvýšit její tuhost, a Bestflexu, který svými vlastnosti změkčí matraci. Díky těmto vlastnostem je matrace pevná a prodyšná. K této matraci doporučujeme LAŤKOVÝ ROŠT HAMMER. Nosnost: 150 kg, Tvrdost: 5 - velmi tuhá, Výška 17cm.

Ložná plocha lůžka: 160x200cm nebo 180x200cm
Celkové rozměry postele: 172x223cm nebo 192x223cm
Výška čela postele: 106cm
Výška lehací plochy: 60cm
Látkové provedení polštářků čela: čalouněná látka dle výběru (viz. vzorník barev)
Látkové provedení korpus postele: čalouněná látka dle výběru (viz. vzorník barev)
Postel lze vyrobit také v jednobarevném provedení ve stejné látce čelo i korpus postele
Látkové provedení postele na obrázku:  Solar 28 (polštářky), Solar 80 (uni), přehoz: Solar 28
Matrace: dle výběru
Výška nožek: 15cm
Polohovací rošt Duoflex 
Doporučená nosnost lůžka: 110 kg na osobu

PŘÍPLATKOVÁ VÝBAVA:
- plynové písty (celé lůžko) + 1.500,- Kč
- elektrické rošty (2ks) + 13.200,- Kč
- provedení korpusu 150kg + 3.800,- Kč
- dodání v demontu (matrace a korpus zvlášť) + 550,- Kč
- USB nabíječka (v čele) + 1.500,- Kč
- polštář 60x40cm + 350,- Kč
- jiný typ matrace - ceny dle ceníku (na základě individuální konzultace)

Každá čalouněná postel je vyráběna na zakázku se zálohou před výrobou. Záloha se dá uhradit v hotovosti nebo platební kartou přímo u nás v prodejním skladu, kde jsou k dispozici i látkové vzorníky nebo bezhotovostním bankovním převodem z účtu. V případě bezhotovostní platby zákazníka telefonicky kontaktujeme pro ověření rozměrů, barevné kombinace a informaci o produktu s předběžným termínem doručení, teprve následně po telefonické konzultaci posíláme zákazníkovi e-mail s údaji pro bezhotovostní platbu. Vše probíhá k naprosté spokojenosti zákazníka. Díky solidnímu přístupu zákazníka i výrobce jsme schopni držet v e-shopu velmi výhodné ceny zboží a ověřenou kvalitu, což zákazníci od nás očekávají.

ZKUŠENOSTI (DOPORUČENÍ) ZÁKAZNÍKŮ:
Naši zákazníci, kteří si zakoupili toto zboží doporučují přikoupit "Montáž čalouněné postele" nebo "Výnos postele", protože se jedná o rozměrově velkou a těžkou postel, kde pro manipulaci potřebujete minimálně dva zdatné jedince (po zakoupení příplatkové služby jedince dodáváme my ve formě řidiče nebo v kombinaci s našim proškoleným závozníkem). V případě, že není dokoupená příplatková služba, tak platí pouze doručení zboží ZDARMA a zboží si zákazník přebírá z korby nákladního auta.

Atypické úpravy + od 30 %

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Jarmila V. Doporučuje produkt

Chtěli jsme si pořídit postel s úložným prostorem, protože máme malou ložnici a tak se nám hodí každé místo pro uskladnění peřin a dalších věcí. Na první pohled se nám zalíbila postel NOVA. Zaujaly mne opěrné polštáře, které se dají sundat a vyprat. Taky výběr barevného provedení podle našich představ je úžasné, nikde jinde jsme tuto možnost nenašli. Postel je kvalitně vyrobená a za kompletní čalouněnou postel s úložným prostorem je cena velmi příznivá. V neposlední řadě děkuji obchodu za skutečně ojedinělý přístup - skvělá komunikace s pracovníky obchodu.

 • Kvalita, cena, komunikace, doprava vlastním autem obchodu

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu