ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ČALOUNĚNÁ POSTEL RACHEL

  • Výrobce:
  • Výroba na zakázku
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 17 950 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 4-6 týdnů 17 950 Kč
  • 4-6 týdnů 17 950 Kč
  • Počet kusů

ČALOUNĚNÁ POSTEL RACHEL

Elegantní čalouněná postel s úložným prostorem a vysokým spodním čelem Rachel je oblíbená díky svému modernímu vzhledu a velikému úložnému prostoru. Postel má pevnou a stabilní konstrukci.

Součástí postele je velký zabudovaný úložný prostor, který je přístupný z boku postele vyklopením roštu. Součástí postele jsou také lamelové rošty výklopné z boku postele. Rošty mají 18 širokých předepjatých lamel vhodných pro pěnové i pružinové matrace. Rošt má nosnost 130 kg.

Doprava postele

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel i přivezeme. Za poplatek nabízíme i "VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE" nebo "MONTÁŽ/VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE". V případě montáže si obalové materiály a vzniklý odpad odvážíme sebou, takže ložnice po našem odchodu je připravena ke spaní.

Volitelná látka a nožky postele

U postele si můžete vybrat barevné provedení a typ/barvu nožiček - viz. parametry postele. Kompletní vzorník látek je k dispozici v naší provozovně (adresa: Žirovnická 2389, Praha 10 - Záběhlice).

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus. Použité fotografie jsou pouze ilustrativní a nemusí vždy odpovídat typu a výslednému vzhledu postele, který ovlívníte vašim výběrem. Čalouněné postele se vyrábí dle Vámi vybrané barevné a rozměrové a konstrukční kombinace, proto se jedná vždy o výrobu na zakázku. Před výrobou budeme vždy požadovat zálohu nebo celou platbu.

Matrace lze vybrat jakékoliv z nabídky.

Ložná plocha lůžka: 160x200 cm nebo 180x200 cm
Celkové rozměry postele: 169x211 cm nebo 189x211 cm
Výška čela postele: 111 cm
Výška lehací plochy: 60 cm
Látkové provedení: čalouněná látka dle výběru (viz. vzorník barev)
Látkové provedení postele na obrázku: Letto 93
Matrace: dle výběru
Pevný lamelový rošt 18 lamel

PŘÍPLATKOVÁ VÝBAVA:
- plynové písty (celé lůžko) + 1.500,- Kč
- provedení korpusu 150kg + 3.800,- Kč
- dodání v demontu + 1.000,- Kč
- USB nabíječka (v čele) + 1.500,- Kč
- polštář 60x40cm + 550,- Kč

Každá čalouněná postel je vyráběna na zakázku se zálohou před výrobou. Záloha se dá uhradit v hotovosti nebo platební kartou přímo u nás v prodejním skladu, kde jsou k dispozici i látkové vzorníky nebo bezhotovostním bankovním převodem z účtu. V případě bezhotovostní platby zákazníka telefonicky kontaktujeme pro ověření rozměrů, barevné kombinace a informaci o produktu s předběžným termínem doručení, teprve následně po telefonické konzultaci posíláme zákazníkovi e-mail s údaji pro bezhotovostní platbu. Vše probíhá k naprosté spokojenosti zákazníka. Díky solidnímu přístupu zákazníka i výrobce jsme schopni držet v e-shopu velmi výhodné ceny zboží a ověřenou kvalitu, což zákazníci od nás očekávají.

ZKUŠENOSTI (DOPORUČENÍ) ZÁKAZNÍKŮ:
Naši zákazníci, kteří si zakoupili toto zboží doporučují přikoupit "Montáž čalouněné postele" nebo "Výnos postele", protože se jedná o rozměrově velkou a těžkou postel, kde pro manipulaci potřebujete minimálně dva zdatné jedince (po zakoupení příplatkové služby jedince dodáváme my ve formě řidiče nebo v kombinaci s našim proškoleným závozníkem). V případě, že není dokoupená příplatková služba, tak platí pouze doručení zboží ZDARMA a zboží si zákazník přebírá z korby nákladního auta.

Atypické úpravy + 30%

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód