ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ZDRAVOTNÍ MATRACE SUPER BIO 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 4.Tužší
 • SLEVA 22 % 12 780
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 9 968 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • SKLADEM 9 968 Kč
 • Počet kusů

ZDRAVOTNÍ MATRACE SUPER BIO 1+1

NAKUPUJTE MATRACE SUPER BIO 1+1 VÝHODNĚ - SLEVA 22%

Matrace SUPER BIO 1+1 jsou velmi pohodlné, 20 cm vysoké komfortní tužší matrace sendvičového typu, patřící do kolekce GREEN SLEEP. Matrace jsou vhodné pro starší lidi nebo spáče hledající tužší matraci, ale vhodnou i na polohovací a motorové rošty. Jedinečné a velmi kvalitní přírodní jádro matrace je složené ze dvou kvalitních pěn s podílem přírodního oleje SOYA, matrace se po celé ložné délce dokonale přizpůsobuje Vašemu tělu a ložná plocha je rozdělena do pěti anatomických zón. Jádro nebo-li páteř matrace je z kvalitní komfortní SOYA přírodní pěny. Ložné plochy matrace jsou z komfortní pěny profilované do tzv. Aktivní zóny, která působí velmi relaxačně během spánku, matrace se díky tzv. antidekubitnímu prořezu perfektně přizpůsobuje tělu a zároveň se matrace velmi dobře provzdušňuje. Aktivní zóna je po celé ploše matrace a napomáhá k změně polohy během spánku, díky tomu se na matraci při změně polohy nebudíte a spánek je velmi hluboký. Další výhodou matrací jsou stejné tuhosti ložných ploch, proto se z matrací dobře vstává a při ranním vstávání dávájí matrace jistou oporu rukám při zvedání.

Tuhost ložné plochy matrace: HARD 4 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Příznivou cenu
+ Stejně tuhé obě ložné plochy matrace

+ Správně tuhé jádro matrace vhodné i pro sezení
+ Dlouhou životnost
+ Snímatelný pratelný potah

Matrace do postele SUPER BIO 1+1 patří mezi nejpohodlnější matrace a během spánku drží tělo v ortopedicky správné poloze a to i při spaní na zádech nebo na boku. Přírodní extrakty SOYA, profilované ložné plochy a pět ortopedických zón na ložné ploše matrace, je zárukou kvalitního spánku.

Z matrací SUPER BIO 1+1 dostanete maximum, pokud je budete využívat v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem (pevné, polohovací i motorové rošty).

Potah matrací CLIMA je velmi příjemný na dotek, prodyšný s velmi vzdušnou látkou a hezkým prošitím, která prodlužuje životnost matrací. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách do 60°C.

Matrace SUPER BIO 1+1 jsou vhodné na lamelové rošty - pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace jsou vysoké cca 20 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Zvýhodněná cena při nákupu dvou matrací
Velmi kvalitní matrace z kolekce GREEN SLEEP
Tuhost jádra matrace: HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Kvalitní pětizónové jádro matrace se stejnou tuhosti jednotlivých stran
Komfort matrace zajišťují desky s aktivní zónou na ložné ploše matrace
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 130 kg
Výška matrace je cca 20 cm
Kvalitní snímatelný potah CLIMA pratelný do 60°C  
Záruka: 3 roky

Matrace SUPER BIO si můžete prohlédnout, vyzkoušet a koupit v našem prodejním skladu na adrese: Žirovnická 2389, Praha 10 (viz. kontakty).

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné matrace, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

4
80 %
Vaše jméno: Doporučuje produkt

Hledal jsem oboustrannou tvrší matraci, která nemá linou pěnu (docela se potím). Podmínkou bylo, že jádro matrace vydrží a nebude se proléhavat. Dneska je tomu 5 měsíců co na matraci spím a mohu jenom doporučit. Vnitřek matrace je opravdu kvalitní. Matrace funguje perfektně. Mám 108 kilo a jak na matraci spím, tak mi matrace vytváří pevnou oporu, takže spím jak mimino. A dokonce se i míň potím, než na předešlé matraci z již zmíněné líné pěny. Po objednání matrace jsem měl matraci druhý den doma, což taky chválím.

 • Vnitřek matrace, který působí konstantně a pevně. Na matraci se nepotím.
 • Potah se pod zátěží mírně krabatí, ale zvykl jsem si.
5
100 %
Lucie Doporučuje produkt

Zaujala nás nabídka matrací v akci 1+1 a to vše za velmi přijatelnou cenu. Zatím jsme spokojeni. Matrace jsou pohodlné, můžeme jen doporučit.

 • Rozhodla dobrá cena – nabídka 1+1

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód