ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

TAŠTIČKOVÁ MATRACE AIR SLEEP 3000

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 4.Tužší
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 8 450 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 8 450 Kč
 • 14-21 dnů 8 450 Kč
 • 14-21 dnů 8 450 Kč
 • 14-21 dnů 11 830 Kč
 • 14-21 dnů 13 520 Kč
 • cm 9 295 Kč
 • Počet kusů

TAŠTIČKOVÁ MATRACE AIR SLEEP 3000

Velmi komfortní taštičková matrace AIR SLEEP 3000 je 22 cm vysoká pružinová matrace vysoké kvality. Taštičkové jádro matrace je vyrobené tzv. metodou Punktoflex, jedná se o bodovou elasticitu taštiček (pružin) s větším počtem pružin až cca 500 ks, které jsou uložené v samostatných textilních obalech. Matrace je pružinami hustě pokryta, tímto systémem se zajistí, že během spánku je tělo v ortopedicky správné poloze, neboť v matraci jsou pružiny vertikálně spojeny, takže vrchní část zůstává flexibilní a úplně nezávislá na sousedních pružinkách. Na lehacích plochách ze značkových BIO pěn je použitý systém AIR SLEEP, který umožňuje vytvoření různých pásem s různou úrovní podpory hmotnosti a zajišťuje příznivý ortopedický účinek.

Tuhost ložné plochy matrace: HARD 4 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Komfortní tužší taštičkové jádro
+ Skvělé odvětrávání
+ Doporučenou hmotnost do 140kg
+ Snímatelný a pratelný potah Silver s odvětrávací 3D mřížkou v moderním prošití

Při výrobě matrace AIR SLEEP 3000 jsme se soustředili na výrobu luxusní sedmizónové taštičkové matrace. Pružinové matrace získávají opět oblibu u zákazníků, neboť v anglosaských zemích a USA jsou jimi velmi často vybavené hotelové pokoje a zákazníci po návratu z těchto zemí tyto matrace požadují pro denní spaní. Jejich hlavní požadavek je zachovat příjemné pružení, kterým se tyto matrace vyznačují a hlavně upravit výšku pro domácí použití, což je zmíněných cca 22 cm. Luxusní vzhled a kvalita je v této cenové relaci samozřejmostí. Matrace AIR SLEEP 3000 všechny tyto požadavky splňuje a pokud požadujete kvalitní taštičkovou matraci, tak váhejte mezi AIR SLEEP 3000 nebo AIR SLEEP 9000, obě maximálně DOPORUČUJEME.

Matrace AIR SLEEP 3000 má luxusní potah SILVER s velmi moderním prošitím, výhodou potahu SILVER jsou antimikrobiální a antistatické vlastnosti. Po obvodu matrace vede klimatický pás s 3D ventilační mřížkou v lemu potahu = maximální vzdušnost. Potah je snímatelný a dělitelný na dvě samostatné části. Potah lze prát do 60°C.

Matrace AIR SLEEP 3000 je vhodná na pevné lamelové rošty nebo pevné desky. Matrace je vysoká cca 22 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 140 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Velmi kvalitní matrace z kolekce AIR SLEEP
Tuhost jádra matrace: HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Luxusní pevné jádro matrace z taštiček v systému PUNKTOFLEX
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 140 kg
Výška matrace je cca 22 cm
Snímatelný luxusní potah SILVER + 3D ventilační mřížka
Záruka 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití).

Matrace AIR SLEEP jsou matrace, při jejichž výrobě je použita nejnovější technologie zpracování pěn. Pěny obsahují vzduchové směrové dutinky "průduchy", které slouží k lepšímu odvětrávání matrace, čímž zajišťují optimální regulaci teploty. Právě přirozený odvod tepla pomocí směrových "průduchů", které jsou skrz matraci, zabraňují přehřívání Vašeho organismu. Spánek na matraci AIR SLEEP je hluboký a tělo je po celou dobu v hygienicky čistém prostředí. Unikátní systém AIR SLEEP propouští výdech a zabraňuje zpětnému vdechování CO2 - touto technologií se snižuje riziko přidušování během spánku a tím i nežádoucímu přerušování spánku pro delší nádech.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód