RELAXAČNÍ POLOHOVACÍ ROŠT HIT 28 MOT RADIO

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 29 990 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 21 dnů 29 990 Kč
 • 21 dnů 29 990 Kč
 • 21 dnů 32 989 Kč
 • 21 dnů 41 986 Kč
 • 21 dnů 47 984 Kč
 • cm 32 989 Kč
 • Počet kusů

RELAXAČNÍ POLOHOVACÍ ROŠT HIT 28 MOT RADIO

PLOCHÝ NEJPRODÁVANĚJŠÍ MOTOROVÝ RELAXAČNÍ POLOHOVACÍ ROŠT S KOVOVÝM DRŽÁKEM MATRACE ZDARMA

ZDARMA - DOPRAVA A VLOŽENÍ (INSTALACE) ROŠTU U VÁS DOMA

Nejprodávanější motorový relaxační rošt vyniká svým unikátním systémem, který díky jednomu dálkovému ovladači spojuje motorové polohování hlavy i nohou s masážní vibrační relaxací. V dnešní době stoupá poptávka po využití postele jako relaxačního lůžka, protože mnoho lidí trpí nejrůznějšími zdravotními komplikaceni zad způsobenými obzvláště dlouhodobým sedavým zaměstnáním při práci s PC, notebookem nebo tabletem, či delším časem tráveným za volantem vozu. Tyto relaxační motorové polohovací rošty byly speciálně vyvinuty za účelem nápomoci odstranění těchto problémů, ale také pro regeneraci po sportovních aktivitách. Jako jediní na trhu představujeme motorové masážní rošty s jedním bezdrátovým dálkovým ovladačem.

ROŠT JEDNODUŠE MOTOROVĚ POLOHUJE TĚLO V LEŽÍCÍM STAVU POMOCÍ DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ A VIBRAČNÍ MASÁŽ SE ZAPÍNÁ SAMOSTATNĚ (rošt lze polohovat i bez vibrací).

Relaxační motorové rošty jsou vybaveny dvěma masážními jednotkami, které jsou pevně připevněny zespod lamelového roštu pomocí kovové destičky a přijímačem pro rádiový příjem bezdrátového ovladače, který propojuje bezdrátové ovládání s roštem, tato krabička musí být na viditelném místě. První masážní jednotka je umístěná v oblasti bederní, druhá v oblasti nohou. Speciální paralelní propojení jednotek umožňuje tzv. vlnový masážní vibrační efekt, jenž spočívá v sinusoidním zapínání první a následném vypínání druhé jednotky. Jakmile je masážní jednotka zapnutá, rozpoznáte jemné vibrace po celé ploše matrace, se simulací vlnového efektu od šíje, přes záda až po oblast končetin. Taková masážní terapie úspěšně zmírňuje bolestivé napětí svalstva, redukuje otoky nohou a přispívá k celkovému uvolnění těla.

Intenzitu síly masáže můžete regulovat za pomoci pohodlného bezdrátového dálkového ovládání, které je vybaveno infra přenosem. Dále si můžete vybrat z několika intenzit masáže. V nabídce jsou k dispozici 3 rozdílné vlnové masážní programy u nichž můžete kontrolovat intenzitu. Časový bezpečnostní spínač vypne masáž automaticky po 10ti minutách.

Relaxační rošt HIT 28 MOT RADIO je extra plochý 10 cm vysoký jedinečný pěti zónový motorový rošt, plynule polohovatelný pomocí dvou motorů. Rošt tvoří pevný rám a 28 lamel. Vysoký počet úzkých lamel detailně kopíruje zakřivení těla, rozdělení roštu do 5ti anatomických zón zajišťuje optimální podporu hlavy, ramen, pánve, stehen a chodidel.

Funkce výkyvu lamel je díky kvalitním kaučukovým duo kapsám využita až do okrajových částí rámu roštu. Pouzdra uložená nad bočnicí roštu podporují pružné uchycení lamel, které se natáčejí a přizpůsobují poloze těla. Kvalitní pružné lamely a kaučukové duo pouzdra zajišťují bezhlučné pružení během polohování i spánku. Vnější rám roštu je z vrstveného dřeva, potažený dokorativní fólií, tato fólie chrání rošt proti oděru, což zajišťuje pevnost a odolnost motorového roštu.

Vzhled motorového roštu je velmi futuristický, moderní a zároveň velmi funkční. Tyto vlastnosti dělají z motorového roštu opravdovou jedničku na trhu.

Extra plochý design s motory uloženými v bočnici roštu umožňuje za určitých podmínek (vyvedení kabelů pro napájení motoru a masážní jednotky a současně pro kabely přijímače rádiového ovládání) vložení roštu i do postelí např. s úložným prostorem. V bederní oblasti jsou nastavitelné lamely (5ks), které jsou potaženy moderní dekorativní černou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou vyfrézované ramenní lamely (4ks) potaženy moderní dekorativní červenou metal – optik fólií. Celý motorový rošt je v antibakteriálním (přírodní vzhled) provedení, proto je rošt vhodný i pro alergiky, na foliovaném povrchu lamel i konstrukce ulpívá méně prachu a lépe se otírá.

Konstrukce motorového roštu je velmi stabilní a pevná, navíc se jedná o značkový motorový rošt, takže použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti. Motorový rošt je plně vybavený a konstrukčně zdařilý komfortní motorový rošt.

Motorové rošty jsou vyráběné pod prémiovou značkou BETLER® a rošty díky super kvalitě MAXIMÁLNĚ DOPORUČUJEME.

Přídavné lišty, které jsou umístěné v horní a spodní části motorových roštů zabraňují deformaci okrajů matrace a kovové madlo zase zabraňuje posunu matrace při polohování lůžka. Kovové madlo je dodávané ZDARMA k tomuto motorovému roštu.

Středová regulace tvrdosti roštu. Tvrdost dvojitých lamel (5ks) v bederní oblasti, označené dekorativní černou fólií, lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna). Středový textilní popruh zvyšuje stabilitu a nosnost masážního roštu a drží lamely ve správné poloze při polohování roštu.

Polohování roštu zajišťují výkonné bezúdržbové dva motory (Made in Germany) schované v pouzdře umístěném v bočnici roštu. Motorové rošty nabízí polohování pomocí nového moderního systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV. Ovládání roštu je velmi intuitivní (samostatně polohujete hlavu, samostatně polohujete nohy nebo obě části najednou) a zvládne to úplně každý, bezdrátový ovladač dobře padne do ruky.

Praktickou výhodou motorového roštu je i manuální funkce umožňující vrácení roštu do původní základní polohy v případě výpadku el. proudu (pojistky označené červenou barvou jsou umístěny přímo u motoru). Navíc v době, kdy není motor v činnosti, dojde k jeho automatickému odpojení od elektrického proudu. Absence elektromagnetického pole vytváří příznivé podmínky pro zdravé spaní.

Motorové relaxační rošty HIT 28 MOT RADIO jsou nejmodernější velmi pohodlné lamelové rošty a jsou určeny pro všechny věkové generace a navíc lze motorové rošty vložit dle rozměrů snad do každé postele.

Doporučená nosnost motorového masážního roštu je do 130 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění).

RELAXAČNÍ ROŠTY DORUČÍME ZDARMA PO CELÉ ČR A VLOŽÍME ROŠT (NAINSTALUJEME) DO VAŠÍ POSTELE.

Doprava a instalace roštu: ZDARMA
Plochá konstrukce motorového masážního roštu, který je celkově pouze cca 10 cm vysoký
Rošt obsahuje dva masážní vibrační moduly
Komfortní pěti zónový motorový rošt
Kovový držák matrace k motorovému roštu ZDARMA
Polohování pomocí plochých výkonných motorů schovaných v pouzdře uchyceném na bočnici roštu
Funkce výkyvu pružinových lamel je využita až do okrajových části rámu (tato vlastnost prodlužuje životnost roštu i matrace)
Bezdrátové moderní dálkové ovládání se světlem
Manuální pojistky pro manuální návrat roštu do základní polohy při výpadku elektřiny
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu /samostatné polohování hlavy/samostatné polohování nohou nebo obojí
Vhodný i pro alergiky
Špičkový design a technologie
Výška roštu: cca 10 cm
Celková výška roštu i s motorem: cca 10 cm
Počet lamel: 28 ks
Doporučená nosnost roštu: cca 130 kg
Váha roštu: cca 32 kg (váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění)

Vložení (instalace) roštu ZDARMA znamená vložení roštu do postele, v případě že má zákazník na dosah el. zásuvku nebo prodlužovací el. kabel, rošt i zapojíme a předvedeme. Instalace neznamená zednické, elektrikářské, truhlářské a podobné práce ani nijak neupravujeme a nezasahujeme do konstrukce postele. Instalace je nenároková služba a je nedílnou součásti dopravy roštu. Dopravu a instalaci roštu nelze samostatně rozdělit, pokud nelze instalaci z naší strany uskutečnit (např. nevhodná postel, postel není vyrobená, složená atd.), vložení roštu do postele si zajišťuje zákazník sám.

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Tyto postelové rošty lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete rošt vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce tabulce úplně dole v celých centimetrech do políčka "ATYP do 100x200cm". Atypické rozměry vyrábíme v šířce po 1 cm (celý cm), v délce také po 1 cm (celý cm).

CENY ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 20 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 20 %, u 220 cm o 30 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 
- Atypické rošty větší než 100x200 cm - +20% přirážka k ceně nejbližšímu většímu rozměru (bez slev).

Základní standardní rozměry postelového roštu jsou pouze 90x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

Maximální rozměr u postelových roštů je na výšku 200 cm a na šířku 140 cm.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby.

Doporučení, jak správně měřit rozměr roštu? Vždy se měří prostor, kam rošt potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech).  Rošty se vyrábějí na celé centimetry na šířku i na délku. Na šířku musí být rošt o jeden centimetr menší než naměřený prostor, aby se dal rošt do prostoru vložit. Na délku potom doporučujeme zvolit rozměr o 5 centimetrů kratší než naměřený prostor. Rošty se v posteli standardně nijak nepohybují, neboť je zafixuje vložená matrace. Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Pavlína Doporučuje produkt

zakoupila jsem si tento rošt a jsem velmi spokojená. Doporučuji.

 • oceňuji velmi dobrou komunikaci s e-shopem rychlé a bezproblémové dodání zboží kvalitní rošt
5
100 %
Janka Doporučuje produkt

Relaxační motorový rošt jsme koupili mamince k narozeninám, moc si ho chválí, líbí se jí jemné vibrace, když si zapne masáž, líbí se jí, že si může nastavit na roštu polohu při které se jí uleví - má problémy s páteří a bolí ji nohy, líp se mamince vstává, protože si pomocí motorového roštu prakticky sedne a pak se jen přetočí a hup z postele. Motorový rošt jsme si s manželem vyzkoušeli a už víme co si dáme pod stromeček. Je to skvělá věc do postele. Doporučujeme.

 • Motorový rošt s masážními vibracemi s jedním ovladačem, cena a kvalita, rychlost dodání včetně instalace do postele
 • nic
5
100 %
Petr Šíma Doporučuje produkt

Rošty jsou v cenové relaci některých ostatních motorových roštů na trhu, ale navíc od těchto roštů mají vibrační vlastnosti. Zaujalo mě to a proto jsem si tyto rošty koupil. Jedná se o nadstandardní produkt, neboť rošty jsou ve špičkové kvalitě srovnatelné s německou výrobou. Ovládání je bezdrátové a dobře padne do ruky, vše ovládáte tlačítkama na ovládači, je to jednoduché. Rošt polohuje, ocenil jsem to při čtení a zároveň vibruje. Vibrace je příjemná, ale vydává zvuk. Tělo si na roštu příjemně protřepete. Jsem velmi rád, že jsem si tento výrobek zakoupil.

 • Vibrace a polohování roštu, vše se jednoduše ovládá na dálkovým ovládači. Výrobek je kvalitní a zpracování nadstandardní. Jsem velmi spokojený.
 • Zvuk při vybrování, ale jde to vydržet a vibrace tělu prospívají.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu