POLOHOVACÍ POSTELOVÉ ROŠTY LUSSOFLEX HN

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 6 190 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 21 dnů 6 190 Kč
 • 21 dnů 6 190 Kč
 • 21 dnů 6 809 Kč
 • 21 dnů 8 047 Kč
 • 21 dnů 9 904 Kč
 • cm 6 809 Kč
 • Počet kusů

POLOHOVACÍ POSTELOVÉ ROŠTY LUSSOFLEX HN

Elegantní postelové rošty se samostatným polohováním hlavy a nohou s vynikajícím odpružením.

Luxusní polohovací lamelové rošty s ručním samostatným polohováním hlavy a nohou. Sedm anatomických zón podporuje správné rozložení váhy těla na matraci. Postelové rošty mají 28 lamel s metalickou folií, které jsou uloženy v kvalitních pružných kaučukových pouzdrech dvojí tuhosti. Pouzdra umístěná nad bočnicí zajišťují dvojité pružení (lamely i pouzdra) po celé délce lamely, nejen v její středové části. Rošty mají vysokou odolnost proti místnímu jednorázovému zatížení. Změkčení vrtáním lamel v ramenní oblasti zajišťují správnou oporu páteři při poloze na boku. Lamelové rošty do postele mají větší individuální nastavení tuhosti ve střední části roštu - 6 výztuh.

Rošty mají KONSTRUKČNÍ NOVINKU: pevná část roštu mezi polohováním hlavy a nohou nabízí větší plochu pro oporu beder. Sezení na lůžku je ještě pohodlnější.

Rošt je kompletně potažen fólií, díky které se pod matrací zachytává méně prachu, do roštu neproniká vlhkost, nevytváří se tak prostředí vhodné pro výskyt bakterií a plísní. Fólie také chrání matraci před zatrháváním potahu.

Středový popruh zvyšuje stabilitu a nosnost roštů. Přídavné lišty umístěné v horní a spodní části lamelových roštů zabraňují deformaci okrajů matrace.

Sedm anatomických zón
Samostatné manuální polohování hlavy a nohou
Výška roštu: cca 10 cm
Počet lamel: 28 ks
Záruka: 5 let
Maximální zatížení: 130 kg
Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Pevné lamelové rošty Lussoflex HN lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech, požadovaný rozměr v cm napište do políčka "Rozměr na zakázku". Atypy vyrábíme v šířce po 1 cm, v délce po 5 cm.

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně roštu (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 15 %, u 220 cm o 30 % oproti standardní ceně roštu (bez slev).
- Prodloužená šířka - 110 cm + 15 %, 120 cm + 30 %, 130 cm + 45 %, 140 cm + 60 % oproti standardní ceně roštu (bez slev). 

Základní standardní rozměry lamelového roštu jsou pouze 90x200, 80x200 a 100x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód