POLOHOVACÍ LAMELOVÝ ROŠT DYNAMIC HN 120x200

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 3 486 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 21-28 dnů 3 486 Kč
  • Počet kusů

POLOHOVACÍ LAMELOVÝ ROŠT DYNAMIC HN 120x200

POLOHOVACÍ ROŠT DYNAMIC 28 HN 120x200 - SUPER CENA ZA KVALITNÍ ROŠT DO POSTELE

ODOLNÝ NEJPRODÁVANĚJŠÍ MANUÁLNĚ POLOHOVACÍ ROŠT

Pohodlný polohovací lamelový rošt DYNAMIC 28 HN 120x200 umožňuje samostatné manuální polohování hlavy a nohou. Zákazníci u roštu DYNAMIC HN velmi oceňují odolost a delší polohování hlavy než u jiných polohovacích roštů v nabídce. Delší polohování hlavy oceníte při čtení, sledování TV nebo při relaxování v posteli. Lamelové polohovací rošty DYNAMIC 28 HN mají 28 lamel uložených v kvalitních výkyvných kaučukových pouzdrech.

Rošt anatomicky kopíruje křivky těla, plocha lůžka je rozdělena do několika oblastí s odlišnou tuhostí. Při spánku na boku oceníte vyfrézované lamely v oblasti zad, lamely jsou frézováním změkčeny, jsou v této oblasti pružnější a pomáhají tak zmírnit tlak na ramena. Polohovací lamelové rošty DYNAMIC 28 HN v kombinaci s vhodnou matrací dosahují výborných ortopedických vlastností a zároveň matrace dobře odvětrává.

Pro zvýšení komfortu má rošt v bederní oblasti nastavitelné zdvojené lamely (5 ks), které lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna). V důležité ramenní oblasti, jsou vyfrézované předpružené ramenní lamely. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Konstrukce roštu je stabilní a pevná, jedná se o značkový rošt, jehož použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti.

Polohování lamelového roštu DYNAMIC 28 HN je nastaveno tak, aby mělo dostatek poloh v oblasti hlavy (celkem 13 poloh) a v oblasti nohou (5 poloh).

Polohovací rošty DYNAMIC 28 HN jsou vhodné pro většinu typů matrací u kterých je uvedeno, že matrace jsou vhodné i pro umístění na polohovací rošty.

Doporučená nosnost lamelového polohovacího roštu DYNAMIC 28 HN je do 130 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Český výrobek vysoké jakosti
Manuální samostatné polohování hlavy i nohou
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu pomocí textilního úchytu
Výška roštu: cca 5 cm
Počet lamel: 28 ks
Nastavení tuhosti lamel v oblasti hrudníku: pomocí pěti lamel 
Doporučené zatížení: až 130 kg
Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.
U námi vyráběných lamelových roštů provádíme záruční i pozáruční servis, navíc v případě záručního servisu, se oprava realizuje přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Za své výrobky ručíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód