MATRACE DO POSTELE START MAX 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 4-5. Tužší/tvrdá
 • SLEVA 15 % 9 380
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 7 973 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • SKLADEM 7 973 Kč
 • 14-21 dnů 7 973 Kč
 • 14-21 dnů 10 318 Kč
 • 14-21 dnů 10 318 Kč
 • 14-21 dnů 6 566 Kč
 • 14-21 dnů 7 504 Kč
 • 14-21 dnů 9 380 Kč
 • 14-21 dnů 9 380 Kč
 • cm 10 318 Kč
 • Počet kusů

MATRACE DO POSTELE START MAX 1+1

MATRACE 1+1 SE OPRAVDU VYPLATÍ - SLEVA 15% (na standardní rozměry, časově omezená akce).

Matrace do postele START MAX 1+1 jsou kvalitní, ale levné cca 17 cm vysoké matrace s rozdílnou tuhostí jednotlivých ložných ploch matrace. Možnost výběru tuhosti ložné plochy matrace mezi trošku tvrdší (SOFT) a tužší (HARD) minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace. 

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 4 z 5ti a HARD 5 z 5ti

Zákazníci oceňují:

+ Cenu a výšku matrace
+ Tuhost matrace a dlouhou životnost
+ Snímatelný pratelný potah
+ Na matraci díky tuhosti se i dobře sedí
+ Matrace tvoří oporu pro ruce při vstávání z postele

Matrace do postele START MAX 1+1 jsou vhodné jak pro děti, tak i pro páry hledající matrace s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka nebo pro starší osoby. Matrace START MAX 1+1 jsou dobrá volba i pro spořivé hospodyňky, protože se jedná o kvalitní matrace za velmi rozumné peníze. Navíc matrace START MAX 1+1 doporučujeme jako matrace, které jsou určené i k sezení. 

Jádro matrace tvoří speciální ztužená RE pěna vysoké hustoty (minimalizuje riziko proležení), na které jsou profilované ložné desky matrace s různou tuhosti. Ložnou plochu představuje anatomicky profilovaná deska složená ze dvou různých pěn lišících se svou tuhostí. Rozmanitost pěn poskytují co nejlepší ortopedické vlastnosti jednotlivým částem lidského těla, které mají odlišné požadavky na tvrdost lůžka. Profilovaná horní ložná plocha matrace má i funkci masážní. 

Potah matrace do postele je velmi příjemný na dotek, prodyšný s velmi vzdušnou látkou a hezkým prošitím, potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách do 60°C. 

Matrace do postele START MAX 1+1 jsou vysoké cca 17 cm. Matrace jsou určené převážně pro pevné lamelové rošty. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg

DODÁNÍ ZDARMA - matrace dodáme ZDARMA po celé ČR.

Zvýhodněná cena při nákupu dvou matrací 
Matrace jsou vhodné pro velmi široké spektrum spáčů 
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 4 a HARD/TUŽŠÍ 5 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace) 
Jádro matrace je rozděleno na dvě části a každá strana matrace je konstruována z různě tvrdé pěny (SOFT/HARD) 
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 130 kg 
Partnerské matrace - dvě strany tuhosti matrace 
Výška matrace je cca 17 cm 
Snímatelný pratelný potah 
Záruka 2 roky 

Matrace START MAX 1+1 si můžete prohlédnout, vyzkoušet a koupit v našem prodejním skladu na adrese: Žirovnická 2389, Praha 10 (viz. kontakty).

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev) 
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Milada Doporučuje produkt

Pěkná matrace za skvělou cenu, je pohodlná. Doporučuji.

 • Cena
5
100 %
Vlastík Doporučuje produkt

Chtěl jsem tvrdou matraci a s touto jsem naprosto spokojený, dobře se mi spí a je fajn, že je i vyšší. Ve srovnání s matrací, kterou jsem měl před touto je to obrovský rozdíl, je kvalitní a má taky potah, který se dá sundat a vyprat. Oceňuji rychlé vyřízení mojí objednávky a skvělou komunikaci jak telefonickou tak přes e-mail.

 • Kvalita, cena a rychlost

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód