ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE CUREM C7000 XD

  • Výrobce:
  • Tuhost matrace 2-3.Měkká/středně tvrdá
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 17 590 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 2-7 dnů 17 590 Kč
  • 2-7 dnů 18 990 Kč
  • Počet kusů

MATRACE CUREM C7000 XD

POHODLÍ CUREM S EXTRA PRUŽNOSTÍ NAVÍC. CUREM PRO VŠECHNY. 

Zažijte pocit beztíže. DOPŘEJTE SI TO NEJLEPŠÍ. Matrace CUREM = maximální komfort a špičkové ortopedické vlastnosti. Luxusní matrace Curem C7000 XD přináší tělesný i duševní pocit stavu beztíže se zvýšenou pružností díky mimořádné 4 vrstvé konstrukci s použitím pěny s dokonalou termoregulací XDURA, 2 paměťových a 1 pružné pěny Curemfoam ve speciálním pořadí a poměru.

Matrace CUREM vznikají speciální technologií nástřiku pěny. Tento nový způsob výroby vysokoobjemových viscoelastických pěn pomáhá navozovat Vašemu tělu velice příjemný pocit "stavu beztíže". Kombinací různých tuhostí pěn Curemfoam docilujeme maximální stability páteře při všech polohách spánku (na zádech, na boku...) i při pouhé relaxaci. Všechny zóny matrace CUREM efektivně vyrovnávají tlak vyvolávaný jednotlivými partiemi lidského těla. Jedinečná kombinace viscoelastické pěny a komfortních zón zajišťují skutečný odpočinek pro tělo i mysl.

Matraci Curem C7000 XD tvoří jedinečná kombinace čtyř vrstev:
 Contour XDURA XD 58 kg/m3- super odolná, super prodyšná. Ve světě spaní nemá obdoby. Nezničitelný komfort a termoregulace.
 Super Soft VISCO 50 kg/m3 - vrstva super jemné paměťové pěny Curemfoam dokresluje komfort, uvolní stresem napjaté svalstvo i mysl.
 Super Volume VISCO 85 kg/m3 - vrstva antibakteriální paměťové pěny vysokého objemu Curemfoam odlehčuje a podpírá - přináší pocit stavu "beztíže".
Base Master CUREMFOAM - 7 zónové ortopedické jádro, které dodává matraci odrazovou pružnost, vzdušnost a přirozenou tuhost. Inteligentní profilace Curem-Core chytře optimalizuje tuhost dle zatížení.

Tuhost matrace: OPTIMÁLNÍ TUHOST PRO KAŽDÉHO. Paměťové pěny Curemfoam s intelilgentní technologií IQCOMFORT optimalizují tuhost dle Vaší hmotnosti. 

Matrace se vyrábí ve dvou výškových variantách, můžete si zvolit výšku matrace 25cm nebo 28cm.

Potah Criss-Cross přesně kopíruje tvar matrace a křivky vašeho těla. Vyroben je z přírodních vláken Lyocell (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost), Elastanu (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru (snadné praní, pevnost, odolnost). Díky zipu na spodní straně matrace je snadné dvoudílný potah sejmout a prát (60 °C) nebo čistit. Spodní strana je navíc opatřena protiskluzovou úpravou Anti-Slip (pratelná na 40 °C).

DODÁNÍ ZDARMA - tyto matrace dodáme ZDARMA po celé ČR.

Tuhost jádra matrace: inteligentní technologie IQ COMFORT nastaví svou tuhost dle hmotnosti uživatle
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele: 130 kg
Výška matrace: 25/28 cm
Kvalitní snímatelný a pratelný potah (60°C)
Záruční doba: na matrace CUREM je poskytována regresivní záruka 10 let na jádro matrace (0-6 let plná záruka, nad 6 let krácena každým rokem o 20 %)
Záruční doba: 2 roky - zákonná záruka; další prodloužená záruka je vztahem, který vzniká mezi výrobcem a koncovým zákazníkem na základě registrace prodloužené záruky (veškeré informace jsou součástí návodu na použití výrobku)

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód