ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE ACTIVE GRAPHITE 140x200

  • Výrobce:
  • Tuhost matrace 3-4. Středně tvrdá/tužší
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 12 312 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 14 dnů 12 312 Kč
  • Počet kusů

MATRACE ACTIVE GRAPHITE 140x200

Komfortní zdravotní matrace 140x200 Active Graphite je vysoká sedmi zónová tvarově stálá pohodlná matrace. Trojté sendvičové jádro matrace je vyrobeno ze dvou typů nových moderních značkových HR studených pěn a značkové VISCO pěny (pěna reagující na teplotu těla). Páteř zdravotní matrace tvoří nejnovější zpevněná HR pěna (grafitové barvy) s profilovou výztuží, která odolává zátěži, zlepšuje ortopedické vlastnosti matrace a zároveň poskytuje oporu ložné ploše, díky tomu drží spící tělo v anatomicky správné poloze.

Flexibilita pěny umožňuje dynamicky reagovat na váhové bodové zatížení, kterou zajišťuje otevřená buněčná stavba jádra matrace. Jádro matrace 140x200 velmi dobře odvětrává, proto se hodí i pro lidi se zvýšenou potivostí. Visco pěna se při doteku a teploty lidského těla pomalu (líně) přizpůsobuje lidskému tělu, proto poleh na této matraci prvně působí tvrdě, ale postupně se pěna změkčuje do ortopedicky přesné polohy. Matrace doporučujeme díky kvalitě a komfortu polehu do všech postelí.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 5ti a HARD 4 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Značkovou paměťovou pěnu reagující na teplotu a tlak těla
+ Skvělé ortopedické vlastnosti
+ Snímatelný a pratelný potah Silver s odvětrávací 3D mřížkou

Komfort matrace vylepšuje prošitý snímatelný potah matrace, který díky technologii "Silver Guard" zabraňuje tvorbě roztočů a potlačuje růst bakterií, touto technologií zajišťuje potah vysokou hygienu a svěžest matrace. Součásti potahu je i 3D mřížka okolo celého obvodu matrace, zajišťující proudění vzduchu skrz matraci a pomáhá ji tak udržovat suchou a svěží. Potah ve standardních rozměrech lze prát v domácí pračce.

Matrace jsou určené pro uložení na lamelové rošty do postele pevné, polohovací i motorové rošty. Lamelové rošty prodlužují životnost matrace a zlepšují ortopedické vlastnosti matrace.

Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 3 a HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Jedna ložná plocha z VISCO pěny, pěna reagující na teplotu těla
Kvalitní partnerské sendvičové jádro matrace (ložné plochy o různé tuhosti)
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 130 kg
Výška matrace je cca 22 cm
Kvalitní snímatelný a pratelný potah s 3D větratelnou mřížkou

 

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné matrace, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naši základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód