ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MASÁŽNÍ POLOHOVACÍ ROŠT LUX 28 MOT INFRA RADIO 90x200cm

  • Výrobce:
  • SLEVA 50 % 46 870
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 23 435 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • SKLADEM 1 kus 23 435 Kč
  • Počet kusů

MASÁŽNÍ POLOHOVACÍ ROŠT LUX 28 MOT INFRA RADIO 90x200cm

SLEVA 50 % NA VYSTAVENÝ KUS (koupit lze pouze 1 ks)

Motorový relaxační rošt vyniká svým unikátním systémem, který díky jednomu dálkovému ovladači, který pomocí infra vln spojuje motorové polohování hlavy i nohou s masážní vibrační relaxací. V dnešní době stoupá poptávka po využití postele jako relaxačního lůžka, protože mnoho lidí trpí nejrůznějšími zdravotními komplikaceni zad způsobenými obzvláště dlouhodobým sedavým zaměstnáním při práci s PC, notebookem nebo tabletem, či delším časem tráveným za volantem vozu. Tyto vibrační motorové polohovací rošty byly speciálně vyvinuty za účelem nápomoci odstranění těchto problémů, ale také pro regeneraci po sportovních aktivitách. Jako jediní na trhu představujeme motorové relaxační rošty s jedním bezdrátovým dálkovým ovladačem.

Relaxační motorové rošty jsou vybaveny dvěma masážními jednotkami, které jsou pevně připevněny zespod lamelového roštu pomocí kovových destiček a přijímačem (krabička) pro příjem infra vln z bezdrátového dálkového ovladače, tato krabička musí být umístěna na viditelném místě u postele. První masážní jednotka je umístěná v oblasti bederní, druhá v oblasti nohou. Speciální paralelní propojení jednotek umožňuje tzv. vlnový masážní vibrační efekt, jenž spočívá v sinusoidním zapínání první a následném vypínání druhé jednotky. Jakmile je masážní jednotka zapnutá, rozpoznáte jemné vibrace po celé ploše matrace, se simulaci vlnového efektu od šíje, přes záda až po oblast končetin. Taková masážní terapie úspěšně zmírňuje bolestivé napětí svalstva, redukuje otoky nohou a přispívá k celkovému uvolnění těla.

Intenzitu síly masáže můžete regulovat za pomocí pohodlného bezdrátového dálkového ovládání, které je vybaveno infra přenosem. Dále si můžete vybrat z několika intenzit masáže. V nabídce jsou k dispozici 3 rozdílné vlnové masážní programy u nichž můžete kontrolovat intenzitu. Časový bezpečnostní spínač vypne masáž automaticky po 10ti minutách.

Relaxační rošt LUX 28 MOT INFRA RADIO je extra plochý 10 cm vysoký jedinečný pěti zónový motorový rošt, plynule polohovatelný pomocí dvou motorů. Rošt tvoří pevný rám a 28 lamel. Vysoký počet úzkých lamel detailně kopíruje zakřivení těla, rozdělení roštu do 5ti anatomických zón zajišťuje optimální podporu hlavy, ramen, pánve, stehen a chodidel.

Funkce výkyvu lamel je díky kvalitním kaučukovým duo kapsám využita až do okrajových částí rámu roštu. Pouzdra uložená nad bočnicí roštu podporují pružné uchycení lamel, které se natáčejí a přizpůsobují poloze těla. Kvalitní pružné lamely a kaučukové duo pouzdra zajišťují bezhlučné pružení během polohování i spánku. Vnější rám roštu je z vrstveného dřeva, potažený dokorativní fólií, tato fólie chrání rošt proti oděru, což zajišťuje pevnost a odolnost motorového roštu.

Vzhled motorového roštu je velmi futuristický, moderní a zároveň velmi funkční. Tyto vlastnosti dělají z motorového roštu opravdovou jedničku na trhu.

Extra plochý design s motory uloženými v bočnici roštu umožňuje za určitých podmínek (vyvedení kabelů pro napájení motoru a masážní jednotky a současně pro kabely přijímače rádiového ovládání), vložit rošt snad do "všech" postelí. V bederní oblasti jsou nastavitelné lamely (5ks), které jsou potaženy moderní dekorativní černou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou vyfrézované ramenní lamely (4ks) potaženy moderní dekorativní červenou metal – optik fólií. Celý motorový rošt je v antibakteriálním provedení, proto je rošt vhodný i pro alergiky, na foliovaném povrchu lamel i konstrukce ulpívá méně prachu a lépe se otírá.

Konstrukce motorového roštu je velmi stabilní a pevná, navíc se jedná o značkový motorový rošt, takže použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti. Motorový rošt je plně vybavený a konstrukčně zdařilý komfortní motorový rošt.

Motorové rošty jsou vyráběné pod prémiovou značkou BETLER® a rošty díky super kvalitě MAXIMÁLNĚ DOPORUČUJEME.

Přídavné lišty, které jsou umístěné v horní a spodní části motorových roštů zabraňují deformaci okrajů matrace a kovové madlo zase zabraňuje posunu matrace při polohování lůžka. Kovové madlo je dodávané ZDARMA k tomuto motorovému roštu.

Středová regulace tvrdosti roštu. Tvrdost dvojitých lamel (5ks) v bederní oblasti, označené dekorativní černou fólií, lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna). Středový textilní popruh zvyšuje stabilitu a nosnost masážního roštu a drží lamely ve správné poloze při polohování roštu.

Polohování roštu zajišťuje výkonný bezúdržbový dvoumotor (Made in Germany) schovaný v pouzdře umístěném v bočnici roštu. Motorové rošty nabízí polohování pomocí nového moderního systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. U polohování nohou, nový systém umožňuje mírné zvednutí, takže matrace lépe kopírují motorový rošt. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV. 

Polohování roštu a masážní jednotky ovládáme pomocí infra vln bezdrátovým dálkovým ovladačem (viz. fotogalerie, napájení 2x AA baterie jsou součásti balení), který obsahuje tyto tlačítka: 2x samostatné tlačítko, kterým se samostatně polohuje oblast hlavy(nahoru a dolů), 2x samostatné tlačítko, kterým polohujete oblast nohou(nahoru a dolů), 2x samostatné tlačítko, kterým se samostatně polohují obě oblasti (nahoru a dolů), 6x samostatné tlačítka pro ovládání funkce vibrace a 1x samostatné tlačítko LED světýlko. Moderní bezdrátový ovladač, díky funkcím, patří mezi velikostně "větší" ovladače.

Aby infra signál mohl komunikovat s motorem, nesmí být postel uzavřená až po zem (např. bočnice). Musí někde zůstat volná volná mezera/prostor pro průchod signálu, jinak ovladač nebude fungovat (polohovat).

Praktickou výhodou motorového roštu je i manuální funkce umožňující vrácení roštu do původní základní polohy pomocí táhel v případě výpadku el. proudu (pojistky označené červenou barvou jsou umístěné přímo u motoru). Spotřeba v klidovém režimu 0,1W (stand-by) a modul obsahuje i osvětlení prostoru pod postelí. Délka přívodního kabelu 240 cm.

Motorové relaxační rošty LUX 28 MOT INFRA RADIO jsou nejmodernější velmi pohodlné lamelové rošty a jsou určeny pro všechny dospělé věkové generace a navíc lze motorové rošty vložit dle rozměrů snad do každé postele.

Doporučená nosnost motorového masážního roštu je do 130 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Plochá konstrukce motorového masážního roštu, který je celkově pouze cca 10 cm vysoký
Rošt obsahuje dva masážní moduly
Kovový držák matrace k motorovému roštu ZDARMA
Polohování pomocí plochých výkonných motorů schovaných v pouzdře uchyceném na bočnici roštu
Funkce výkyvu pružinových lamel je využita až do okrajových části rámu (tato vlastnost prodlužuje životnost roštu i matrace)
Bezdrátové moderní dálkové ovládání se světlem, ovládání pomocí infra vln
Manuální pojistky pro manuální návrat roštu do základní polohy při výpadku elektřiny
Výška roštu: cca 10 cm
Celková výška roštu i s motorem: cca 10 cm
Počet lamel: 28 ks
Doporučená nosnost roštu: cca 130 kg
Váha roštu: cca 32 kg (váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Záruka: 2 roky

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

T

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Doporučuje produkt

Postelový rošt nabízí i vibrační masáž, která je pro mě osobně příjemná. Jedná se o luxusní výrobek a tomu odpovídá i cena. Doporučuji zákazníkům, co se potřebují v posteli před spánkem uvolnit.

  • Vibrační masáž
5
100 %
Martin Pauer Doporučuje produkt

Jsem první zákazník na masážní rošty, vím to neboť jsem na to čekal 2 měsíce, než se dalo zboží do prodeje, samozřejmě nyní si již rošty můžete dopřát s kratší dobou výroby :-). Zkusím říci první dojmy, protože rošt používám krátce. Prvně co vás zaujme je naprosto dokonalá řemeslná práce, vše je pevné a i pro oči barevně dokonalé. Ovládání je bezdrátové a ovladač působí bytelně, obsahuje tlačítka i pro masážní funkce. Samotná masáž je perfektní, brní to dokonale, mě osobně nejlépe vyhovovala vlna, kdy to brní nahoru a dolů. Rošt lze polohovat pouze u nohou u hlavy nebo obě najednou. Matrace Dream Bio leží na roštu perfektně, rošt má takové vyrovnání po krajích roštu a zdarma jsem dostal i držák matrace, bez kterého polohovat nohy nejde. Celkový dojem je vynikající, rošt polohuje a ještě masíruje. Osobně doporučuji si zakoupit i lepší matrace, protože jen tak opravdu docílite naprosté spokojenosti, chápu že cenově je to trošku dražší, ale pro mě je spánek opravdu důležitý. Ještě závěrem dodávám, že rošty mají značku BETLER a po zhlédnutí jejich výrobků mohu doporučit i motorové rošty nižší řady.

  • Sjednocení polohování roštu s masážní funkci. Pro mě dokonalé skloubení funkcí pro maximální využití postele k regeneraci. Kvalita produktu a solidní prodejce.
  • Ovladač nemá držáček na postel, ale dá se to bez něho vydržet :-)

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód