ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LUXUSNÍ PRUŽINKOVÁ MATRACE AIR SLEEP 9000 - SLEVA 10%

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 3-4. Středně tvrdá/tužší
 • SLEVA 10 % 16 889
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 15 200 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 15 200 Kč
 • 14-21 dnů 15 200 Kč
 • 14-21 dnů 15 200 Kč
 • 14-21 dnů 23 645 Kč
 • 14-21 dnů 27 022 Kč
 • cm 18 578 Kč
 • Počet kusů

LUXUSNÍ PRUŽINKOVÁ MATRACE AIR SLEEP 9000 - SLEVA 10%

LUXUSNÍ PRUŽINKOVÁ PRÉMIOVÁ MATRACE NA TRHU AIR SLEEP 9000 - SLEVA 10%

Nejluxusnější komfortní prémiová pružinková matrace AIR SLEEP 9000 je 24 cm vysoká matrace nejvyšší kvality. Exkluzivní jádro matrace je vyrobené tzv. metodou Multipocket, jedná se o jádro s velkým počtem pružinek až cca 1 000 ks, které jsou tenčí než standardní pružiny a navíc jsou ložné plochy matrace pružinkami velmi hustě pokryty, tímto systémem se zajistí, že během spánku je tělo v ortopedicky dokonalé poloze, neboť v matraci samostatně pracují cca tisíc ortopedických bodů (pružinek), které jsou samostatně uložené v textilním obalu.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 5ti a HARD 4 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Exkluzivní taštičkové jádro matrace poskytující skvělé ortopedické vlastnosti
+ Systém Air Sleep zajišťující skvělé odvětrání matrace
+ Výšku matrace 24cm
+ Snímatelný a pratelný potah Silver s odvětrávací 3D mřížkou v moderním prošití

Při výrobě matrace AIR SLEEP 9000 jsme se soustředili na maximální komfort lehací plochy matrace, proto jsme pro podporu Multipacketu zvolili na jedné ložné ploše matrace speciální značkovou pěnu - novinku na trhu Calipore® (SOFT), což je retikulovaná měkčí pěna s otevřenou buněčnou strukturou a jedna z jejich hlavních výhod je i vysoká prodyšnost, kterou ocení i lidé se zvýšenou potivostí (odvod vody je daleko jednodušší). Na druhé ložné ploše je zvolená luxusní značková BIO pěna (HARD), která zajišťuje jinou tuhost ložné plochy, takže matrace je vyrobená jako partnerská matrace (SOFT/HARD).

Matrace AIR SLEEP 9000 má luxusní potah SILVER s velmi moderním prošitím, výhodou potahu SILVER jsou antimikrobiální a antistatické vlastnosti. Po obvodu matrace vede klimatický pás s 3D ventilační mřížkou v lemu potahu = maximální vzdušnost. Potah je snímatelný a dělitelný na dvě samostatné části. Potah lze prát do 60°C.

Matrace AIR SLEEP 9000 je vhodná na pevné lamelové rošty nebo pevné desky. Matrace je vysoká cca 24 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 140 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Velmi kvalitní matrace z kolekce AIR SLEEP
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 3 a HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Vrchní vrstvu tvoří speciální značkové pěny Calipore® a BIO pěna
Luxusní prémiová matrace na trhu
Jádro matrace z taštiček v systému MULTIPOCKET
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 140 kg
Výška matrace je cca 24 cm
Snímatelný luxusní potah SILVER + 3D ventilační mřížkou pro lepší větrání matrace
Záruka 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití).

Matrace AIR SLEEP jsou matrace, při jejichž výrobě je použita nejnovější technologie zpracování pěn. Pěny obsahují vzduchové směrové dutinky "průduchy", které slouží k lepšímu odvětrávání matrace, čímž zajišťují optimální regulaci teploty. Právě přirozený odvod tepla pomocí směrových "průduchů", které jsou skrz matraci, zabraňují přehřívání Vašeho organismu. Spánek na matraci AIR SLEEP je hluboký a tělo je po celou dobu v hygienicky čistém prostředí. Unikátní systém AIR SLEEP propouští výdech a zabraňuje zpětnému vdechování CO2 - touto technologií se snižuje riziko přidušování během spánku a tím i nežádoucímu přerušování spánku pro delší nádech.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód