LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART SOFT 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 3.Středně tvrdá
 • SLEVA 20 % 19 760
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 15 808 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 15 808 Kč
 • 14-21 dnů 15 808 Kč
 • 14-21 dnů 21 736 Kč
 • 14-21 dnů 17 784 Kč
 • 14-21 dnů 19 760 Kč
 • 14-21 dnů 19 760 Kč
 • 14-21 dnů 19 760 Kč
 • cm 21 736 Kč
 • Počet kusů

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART SOFT 1+1

LUXUSNÍ MATRACE Z EXKLUZIVNÍ KOLEKCE LEVITA

ZVÝHODNĚNÁ CENA - SLEVA 20% ZA DVĚ MATRACE (časově omezená sleva pro standardní rozměry).

Matrace DREAM ART SOFT 1+1 jsou špičkové, 17 cm vysoké na trhu ojedinělé matrace z limitované edice LEVITA. Jádro matrace je monolit z exkluzivní značkové pěny. Obě ložné plochy jsou stejně měkké a jsou z vysokogramážní pohodlné změkčené pěny, vynikající neskutečně příjemným středním polehem. Právě spánek na změkčené matraci je hluboký a zdravý, málokterý materiál dokáže navodit podobnou spící atmosféru. Matrace je určená širokému spektru spáčů, kteří hledají opravdu kvalitní spánek a hlavně funkční a nezničitelnou matraci. Použitá pěna má vysokou hustotu, díky které matrace zvládnou zatížení až 150 kg, zároveň se však jedná o oblíbené středně měkké matrace.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Zvýhodněnou cenu
+ Monolitické jádro matrace vhodné i na polohovací a motorové rošty
+ Luxusní provedení matrace
+ Exkluzivní neopakovatelný středně měkký poleh poskytující komfortní a zdravý spánek
+ Nosnost matrace až 150 kg
+ Prodlouženou záruku na proležení jádra matrace až na 5 let

Matrace má velmi moderní vzhled docílený použitím speciálního odvětrávajícího potahu SILVER SLIM, který úzce obepíná matraci, je bez proševu a nechává během spánku pracovat jádro matrace se spícím tělem. Boky potahu a taky celá spodní strana potahu je z materiálu 3D ventilation, díky čemuž je jádro matrace výborně odvětrané. Úprava SILVER zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Snímatelný potah má díky stříbru antimikrobiální účinek, do pár hodin redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií na minimum, proto je potah vhodný i pro alergiky. Potah má ZIP po celém obvodu, takže potah lze rozdělit na dvě části a prát v pračce do 60°C.

Matrace DREAM ART SOFT 1+1 jsou vhodné na lamelové rošty pevné, polohovací nebo i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace jsou vysoké 17 cm. Doporučené nejvyšší dlouhodobé zatížení matrací je až 150 kg.

DORUČENÍ MATRACÍ JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Zvýhodněná cena
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 3 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Nejvyšší doporučená nosnost matrace: až 150 kg
Monolitické značkové jádro matrace: 17 cm vysokogramážní pěna
Výška matrace: cca 17 cm
Snímatelný exkluzivní potah pratelný do 60°C
Záruka: 24 měsíců dle zákona + 36 měsíců na jádro matrace (prodloužená záruka se řídí splněním Záručního plnění a návodu k použití).

Matrace v rozměru 90x200 cm jsou k dispozici v našem skladu na vyzkoušení a k okamžité koupi, adresa skladu: Žirovnická 1/2389, Praha 10 (viz. kontakty).

LEVITA je speciální moderní kolekce matrací určená pro zdravý spánek. Vývoj a výroba matrací splňují nejnáročnější a nejmodernější požadavky pro výsledný spánkový produkt. Matrace doporučujeme pro zákazníky, kteří hledají funkční a kvalitní výrobek.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 cm - (+10%) přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Irena Doporučuje produkt

Skvělé matrace, výborně se nám na nich spí. Opravdu doporučuji. Nechali jsme si poradit na prodejně a taky jsme si je tam vyzkoušeli. Jsme velice spokojeni.

 • Velká sleva Kvalitní a příjemné matrace

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu