ČALOUNĚNÉ JEDNOLŮŽKO ELEGANCE S ÚP

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 19 970 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 6-8 týdnů 19 970 Kč
  • 6-8 týdnů 19 970 Kč
  • 6-8 týdnů 23 980 Kč
  • 6-8 týdnů 31 960 Kč
  • 6-8 týdnů 35 970 Kč
  • Počet kusů

Vyberte si rošt BETLER® s přístupem do úložného prostoru postele

Vyberte si nožky postele

Sleva 10% na matraci BETLER®

Vyberte si vnitřní vzhled úložného prostoru postele

ČALOUNĚNÉ JEDNOLŮŽKO ELEGANCE S ÚP

Čalouněné jednolůžko BETLER® Elegance - řada "BETLER® PRAKTIK" s úložným prostorem.

Nejprodávanější čalouněné jednolůžko

Čalouněné jednolůžko BETLER Elegance je moderní postel vhodná do každého pokoje. U zákazníků je oblíbená pro svou vyšší lehací plochu až cca 55 cm a pro tvarově oblé čalouněné čelo postele vysoké cca 96 cm, které je cca 22 cm široké a směrem nahoru se zužuje. Právě název postele "Elegance" přesně vyjadřuje vzhled postele. Jednolůžko má nadčasový a velmi líbivý design. Zákazníci velmi oceňují oblé čelo postele, které dobře slouží jako opěrka při sezení na posteli a oblé bočnice. Oblé tvary postele a celkový noblesní vzhled dělá z jednolůžka Elegance nejprodávanější postel. Velmi podstatnou výhodou jednolůžka BETLER je praktický úložný prostor pro lůžkoviny. Čalouněné jednolůžko je určené náročným zákazníkům, kteří hledají velmi pohodlnou a esteticky přitažlivou postel.

Postel je složená ze samostatného čalouněného boxu řady "BETLER® PRAKTIK" (jednoduché konstrukční řešení), box obsahuje pevné větratelné dno, které slouží jako úložný prostor pro lůžkoviny a hlavní čalouněné oblé čelo.

Postel zaujme novým inovativním konstrukčním řešením čalouněného boxu postele s praktickým a jednoduchým uložením samostatného lamelového roštu s přístupem do ÚP. Čalouněné postele BETLER® patří mezi průkopníky v oblasti technologie a designu čalouněných postelí.

Kvalitní lamelový rošt zvyšuje pohodlí postele

Součásti dodání postele je i kvalitní lamelový rošt Dynamic 28 ÚP nebo Dynamic 28 ÚP/BOK ZDARMA nebo za zvýhodněné příplatky Dynamic 28 ÚP/H, Dynamic 28 ÚP/BOK, Elastic 28 ÚP/H a Elastic 42 ÚP/H (postel lze objednat i bez roštu, z nabídky e-shopu si můžete vybrat i jiný rošt - 1 kus a my Vám postel upravíme pro Vámi vybraný rošt, ale mějte na mysli, že postel má vždy úložné prostory). Námi předvybraný rošt umožňuje jednoduchý přístup do úložného prostoru postele. Lamelový rošt prodlužuje životnost Vámi použité matrace.

Matrace s dlouhou životností

K posteli nabízíme cenově zvýhodněné kvalitní matrace BETLER.

Čalouněnou postel vyrábíme od 6 do 8 týdnů od objednání, v rámci nadstandardního prodejního servisu Vám postel ZDARMA dovezeme a smontujeme přímo u Vás doma, doba montáže včetně vynesení a sestavení trvá cca 1 hodinu.

Individuální přístup k zákazníkovi je samozřejmostí

U jednolůžkové postele Elegance doporučujeme kovové nožky Elegance (2 kusy), které jsou vysoké cca 10 cm. Výška nožek umožňuje udržovat hygienicky čisté prostředí pod postelí.

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní textilní kůže (koženka) vysoké kvality, tento materiál zajišťuje barevnou stálost, jednoduchou údržbu a moderní design postele. Textilní kůže je příjemná na dotek. Vzhledem k oblíbeností látek, nabízíme možnost čalounění postele do zátěžové látky, která má opět jednoduchou údržbu. Za příplatek je možné postel vyrobit i ve velmi kvalitní hovězí kůži, tuto variantu detailně řešíme se zákazníkem. Výběr barev naleznete u každé postele, všechny uvedené barvy v e-shopu jsou pouze orientační, fyzicky se odstíny mohou lišit, kompletní vzorníky jsou k dispozici v našem prodejním skladu v Praze.

Ruční práce a výrobní postupy dávají posteli jedinečnou originalitu

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Čalouněná postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele mezi kvalitní postele.

Součásti dodání jednolůžka je čalouněný box s úložným prostorem a větratelným dnem (ÚP), čelo postele, lamelový rošt, doprava, montáž a matrace dle výběru. V případě individuálního řešení postele (např. jiné lamelové rošty, jiné matrace, jiné rozměry atd.) navštivte náš prodejní sklad nebo volejte na přiložené kontakty.

Čalouněná postel v designu "BETLER® PRAKTIK" - bílá vnitřní konstrukce boxu s barevně bílým větratelným úložným prostorem pouze na lůžkoviny, za příplatek lze postel vyrobit v BETLER® DESIGN - ojedinělá šedá vnitřní konstrukce boxu s pevným barevně vínovým dnem použitém pouze u luxusních typů postelí s úložným prostorem.
Vyrábíme postele v rozměru: 90x200, 80x200, 120x200 a 140x200 cm nebo dle přání zákazníka (pokud je to technicky možné).
Lamelový rošt: 1x dle výběru kvalitní lamelový rošt Dynamic 28 ÚP, ÚP/BOK, ÚP/H,  Elastic 28 ÚP/H a Elastic 42 ÚP/H (akční nabídka BETLER).
Vnější rozměry postele (90x200 cm): Celková výška cca 96 cm,  Šířka cca 106 cm, Délka cca 230 cm.
Výška čela: cca 96 cm
Textilní kůže: 85% polyvinylchlorid, 15% polyester, gramáž: 739g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Zátěžová látka: 100% polyester, gramáž: 490g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Výška ložné plochy: cca 35 cm + výška matrace.
Postele jsou vyráběny na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Při individuální výrobě na zakázku lze vyrobit:
Jiné než uvedené rozměry (+ 25% do šíře rozměru max 100 cm/box a délky ložné plochy max 220 cm).
Čalouněné postele umíme vyrobit i pro motorové rošty, tento požadavek lze uplatnit pouze před začátkem výroby (ÚP je vždy součásti boxu bez ohledu na používaný rošt).
Barevné čalounění postele lze prošít jinou barvou nití, pokud se barva nitě nespecifikuje, používáme námi zvolenou standardní kombinaci.
Postel lze za poplatek očalounit pravou kůži.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu